Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: ®or¾ poslato 22 April, 2020, 15:53
Prodao se i pre starta.Ovo ¹to Revolucija prièa o obave¹tavanju autonoma¹a,je vrlo pau¹alna ocena,neæu upotrebljavati te¾e reèi,jer je nepotrebno,svako ima prava na svoj stav,a pogotovo ako je iz Beograda,pa dr¾i novèanik i zna ¹ta je najbolje za nas koji ¾ivimo i rodili smo se u Vojvodini.Zakljuèak je na ©efovu opasku" kada ih je onda pojurio narod" Koga je narod pojurio i koji narod?,Najveæi Srpski sin Mad¾arske nacionalnosti sa gomilom visoko obrazovanih majmuna koje je skupio od B.Palanke,do Novog sada.Sve èuveni Vojvoðani,do mojega.Ja sam Srbin i ponosim se time ali nemojte vi da nam serete ¹ta je za Vojvodinu dobro i da su svi koji drugaèije od vas misle autonoma¹i.Pojma bre vi nemate ni ¹ta je Vojvodina,ni koje su njene specifiènosti [cheers]

To ne vredi na ovom forumu prièati.
Moj prvi link je bio replika na "Nijedan covek ne ulazi u politiku da bi radio nesto za narod vec za sebe" - da je ipak bilo izuzetaka.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

uvek i u svemu ima izuzetaka, ali problem je sto takvi ljudi tesko dodju do izrazaja ili i kad dodju smestaju im oni kreteni razne spletke kako bi ih skinuli jer imaju integritet
kao sto je bilo recimo sa gradonacelnikom Beograda Pesicem slucaj
Tu dolazimo do onoga da takvi ljudi nisu politicari vec dobri rukovodioci po novom menadzeri, da znaju sta je potrebno uraditi i kako doci do toga a ne baviti se spletkarenjem
Koliko takvih likova znas u zadnjih 50godina?

Takvi su bili oduvek retki, sada vec izumrla vrsta realno

ЯЭВОЛУТИОН

otkad su se menadzeri poceli skolovati menadzment je otisao u kurac, od kada uce za bankare, bankaski sitem funkcionise naopako, od kada uce za pravnike i pravo je u kurcu....svako prema savesti i ljubavi da se bavi poslom i nebi bilo problema....jer ono sto volis ne zelis da prljas....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Pe¹iæ je bio gradonaèelnik 10 godina, nije ba¹ da su ga lako skinuli... A koliko je on uradio za Beograd nije niko ni blizu ni pre ni posle...

mareskin

Citat: ®or¾ poslato 22 April, 2020, 15:53
...Pojma bre vi nemate ni ¹ta je Vojvodina,ni koje su njene specifiènosti [cheers]

©to se mene tièe niko ko ne ¾ivi u planinama i ¹umama nema pravo da mi prièa ¹ta je Srbija. Gde mo¾e da valja: baci¹ pogled, a pogled se ne vrati. Ne mo¾e to na dobro da izaðe [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: Laziæ poslato 22 April, 2020, 20:32
Pe¹iæ je bio gradonaèelnik 10 godina, nije ba¹ da su ga lako skinuli... A koliko je on uradio za Beograd nije niko ni blizu ni pre ni posle...

Nisu ga lako skinuli ali jel si citao kako su sve pokusali da mu smeste?

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat

Melinda kaze da jesu.

Lazic

Citat: dzimika poslato 22 April, 2020, 23:05
Citat: Laziæ poslato 22 April, 2020, 20:32
Pe¹iæ je bio gradonaèelnik 10 godina, nije ba¹ da su ga lako skinuli... A koliko je on uradio za Beograd nije niko ni blizu ni pre ni posle...

Nisu ga lako skinuli ali jel si citao kako su sve pokusali da mu smeste?
Pa za 10 godina, u Srbiji... ;D







Citat: Ivicat poslato 23 April, 2020, 13:58
Melinda kaze da jesu.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


DebeliZmaj



nije stampa al slicno ..
[bejzbolka]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


eclipse4

Juce natocio pun rezervar......90 centi gorivo  ;D

Na kratko se zapitah dal je rat kod nacistickih ukropa ili mozda amerika napala siriju zbog nafte opet  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

dzimika

znaci kod nas skuplje nego u nemackoj, tj odavno je tako, trenutno 135din ja mislim, sto mu dodje oko 1,12e ili cak 1,15 sve zavisi koliko racunas da je evro :D

inace, cena goriva za brodove trenutno u Istanbulu prema kojem se trenutno rukovodimo je 222$, dolara da ne bude zabune za tonu sto je 1200lit, sto je oko 18.5 centi za litar sto je oko 17 evro centi za litar pa preracunajte onda u dinare

Ivicat

dzimika, kakve veze imas sa brodovima?

despic

u egiptu je na pumpi 0.20$
klasican divljak

dzimika

Presao da radim recni brodski saobracaj pa pratim cene

Inace u CG je 90centi gorivo isto kao u nemackoj

Gašpar

Citat: dzimika poslato 28 April, 2020, 14:25
znaci kod nas skuplje nego u nemackoj, tj odavno je tako, trenutno 135din ja mislim, sto mu dodje oko 1,12e ili cak 1,15 sve zavisi koliko racunas da je evro :D

inace, cena goriva za brodove trenutno u Istanbulu prema kojem se trenutno rukovodimo je 222$, dolara da ne bude zabune za tonu sto je 1200lit, sto je oko 18.5 centi za litar sto je oko 17 evro centi za litar pa preracunajte onda u dinare

Ja juèe sipao benzin na nisu, 129 ili ti nekih 1.05 €.