Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Ne znam, takvi ne postoje nigde a ne samo kod nas ako cemo iskreno, nikada nisu ni postojali, uvek su se gledali samo sopstveni interesi a ne interesi naroda

Slaninar

Citat: dzimika poslato 11 April, 2020, 12:49
Ne znam, takvi ne postoje nigde a ne samo kod nas ako cemo iskreno, nikada nisu ni postojali, uvek su se gledali samo sopstveni interesi a ne interesi naroda

Osim u komunizmu.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

tu tek nema veze sa intresom naroda, vec intresom drzave...sto je ipak malo bolje nego intres pojedinca na vlasti....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Slaninar poslato 10 April, 2020, 23:00
Ko se brinuo, ili sumnjao, samo neka baci oko na stranu 14:

https://mcusercontent.com/fe138a5c8f12c10ef313e01f4/files/0b5a2df0-6576-457e-af9c-0adb2d3b69cb/Politicki_stavovi_gradjana_Srbije_mart_2020.pdf
Izve¹taj je objavljen pre poslednjeg ¹izojevog rata protiv virusa ubice i pre nego ¹to je 400.000 izrazito zadovoljnih graðana Srbije u¹lo u zemlju... A pri tom, ni pre ovoga te cifre nisu bile ni blizu onoga ¹to pi¹e... Defetisto, prizivaèu dva'es' èetvoroèasovnog policijskog èasa i ¹iritelju dezinformacija, tvoji bi te roknuli odavno... :D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 11 April, 2020, 15:19
Citat: Slaninar poslato 10 April, 2020, 23:00
Ko se brinuo, ili sumnjao, samo neka baci oko na stranu 14:

https://mcusercontent.com/fe138a5c8f12c10ef313e01f4/files/0b5a2df0-6576-457e-af9c-0adb2d3b69cb/Politicki_stavovi_gradjana_Srbije_mart_2020.pdf
Izve¹taj je objavljen pre poslednjeg ¹izojevog rata protiv virusa ubice i pre nego ¹to je 400.000 izrazito zadovoljnih graðana Srbije u¹lo u zemlju... A pri tom, ni pre ovoga te cifre nisu bile ni blizu onoga ¹to pi¹e... Defetisto, prizivaèu dva'es' èetvoroèasovnog policijskog èasa i ¹iritelju dezinformacija, tvoji bi te roknuli odavno... :D

Ti si sme¹an. Zamoliæu drugove da te ne streljaju!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

©ta sam netaèno rekao?

idanijel


Lazic

Izgleda glavni peraèi para ¹izoju...

dzimika

pa sto mislite da se otvara toliko kladionica, a svi sportovi nikad vise namesteni

Lazic

I pri tom rade sve vreme, a sport samo u Belorusiji...

sasa ns 1

¹ta je milion dinara -9 soma evra ,to je nikakva kinta za njih

El Jefe

Ни 5000 динара за бабе. Свака друга баба хоће са 5000 да плати рачун - Пар таквих и оде ми благајна у курац
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

samo se ti fali kako nosi¹ kamaru onih od 5000,motor ti je spor nemo¾e uz venac br¾e od 75 tako da ne bi mogo da utekne¹


Lazic

Zato æemo se namuèiti sa ¹izojem, ko god da doðe posle njega moraæe da ubedi govnare iz eu da æe da po¹tuje sve izdaje koje je govnar potpisao...

mareskin

#28295
Citat: Lazić poslato 17 April, 2020, 13:13
Zato ćemo se namučiti sa šizojem, ko god da dođe posle njega moraće da ubedi govnare iz eu da će da poštuje sve izdaje koje je govnar potpisao...

Nije baš da moraš da poštuješ sve što je potpisano, ako nije u interesu države. Ko ih jebe!

A za izdaju interesa zemlje se valjda može suditi?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 17 April, 2020, 13:54
Citat: Laziæ poslato 17 April, 2020, 13:13
Zato æemo se namuèiti sa ¹izojem, ko god da doðe posle njega moraæe da ubedi govnare iz eu da æe da po¹tuje sve izdaje koje je govnar potpisao...

Nije ba¹ da mora¹ da po¹tuje¹ sve ¹to je potpisano, ako nije u interesu dr¾ave. Ko ih jebe!

Ako ne izdaje¹ dr¾avu, preko noæi postaje¹ “korumpirani, nedemokratski diktator”. I “narod se poène buniti”.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Jao Relja, samo nam fale Luka¹enko i ostali kreteni... Mada bolje i takvog d'imamo nego ovoga kvazi desnièara u koga se kunu debili a onamo potpisuje sve ¹to mu tra¾e...


sasa ns 1

u svakom medjunarodnom ugovoru postoje klauzule pod kojim uslovima se mo¾e raskinuti osim ako  nije navedeno ---,,tzv veèni mir,,
Ali mi treba da raskinemo pre svega ugovor sa ¹izojem i to jednostrano, sa na¹e strane naravno