Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

moras biti lazic da bi ti se rimovalo

mali_zmaj

Citat: Kostiæ poslato 15 Mart, 2020, 21:18
ови американци селе препирке у европу биће ово незгодна година пет месеци вежбе кинези жабари пољаци економија не дај боже да се кинези наљуте а ако се руси и амери не потуку у сред европе ништа посо кинези анализе вируса тек у септембру све у свему рат у европи је започео можда неће да буде ко по арапима али ту је

Pa Ameri nisu nikad vodili ratove na svojoj teritoriji,oni Ameriku brane u Zavidoviæima,recimo..,nabijem ih na onu stvar!!
jin-jang

Kostić

вируси ће да буду мала брига ако амери паркирају војску у пољску ал нас боле курац далеко смо ми од те чарке него лазићу дунав је на пљуни од копа па ови археолози немају разлога да се питају откуд ''речно корито'' у које је флота пропала ко зна какав је дунав био на седам метара дубине пре ко зна колико година и може лако да се деси да је ту било и мало мочварица и подземних вода а баш ме занима колико су стари бродићи римљани су досадили њих сваки дан неко ископа оћемо нешто старије нешто што ће да потврди да смо старији од планете

Lazic

Mnogi su parkirali vojske Rusima pred vrata... Znamo kako se to zavr¹ilo... Svaki put...

eclipse4

tako sto su rusi imali dovoljno gvozda posle za da pretope pa da od tih starih tenkova naprave nove tenkve i prodaju neprijatelju nazad u savremenijem,lepse i jos mocnijem obliku .....i naravno,sveze ofarbani.

monsterbnt

nelozite se na price o americkoj invaziji evrope.... 37.000 NATO vojnika sprovodi vezbu planiranu i najavljenu pre godinu dana.... to svakako nije ni blizu dovoljno za bilo kakvu invaziju bilo cega....
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

ma kakva jebena invazija.
jedina invazija je trenutno virusa.vezba je zakazana jos davno pre virusa

Lazic

Sa 37.000 vojnika mogu da okupiraju Vatikan mo¾da...

El Jefe

Е Богу фала да нас не смеју са окупирају, јел нема окупатора кога ми нисмо упропастили.
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 18 Mart, 2020, 22:19
Sa 37.000 vojnika mogu da okupiraju Vatikan mo¾da...

pod uslovom da popovi ne nose krstove.

sasa ns 1

pre par godina Rusi su posle 25-6 godina formirali oklopno-mehanizovanu armiju.Svojevremeno su imali 50000 tenkova i to samo sovjeti u ist evropi i to bez ostalih zemalja var¹avskog ugovora.Ceo nato na planeti je imao 35000 tenkova.Onda su poèeli da prave apaèe i planove kako da bacaju tektièke nuklearne bombe na voji¹te a voji¹te je bila nemaèka.Smatralo se da za 14 dana bez upotrebe atomskih su Sovjeti na laman¹u.

Ivicat

Citat: Laziæ poslato 18 Mart, 2020, 22:19
Sa 37.000 vojnika mogu da okupiraju Vatikan mo¾da...

Na primer Srbiju, nema potrebe da okupiraju, iz prostog razloga jer smo vec okupirani. Ne fizicki. Uspeli su bez jednog vojnika da promene svest ljudi. Pa tako sada se vecina stidi sto zive u Srbiji i najveca zelja im je da odu odavde. Srbi i Srbija im nista ne valjaju ali zato je na zapadu sve sjajno i bajno. Sto je najgore, manjina koja ne zeli da ode, bude nazivana budalama...

Lazic

20 godina po¹to sam odluèio da neæu da idem odavde, oseæam se prilièno namagarèeno da ne ka¾em kao budala...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 21 Mart, 2020, 06:27
20 godina po¹to sam odluèio da neæu da idem odavde, oseæam se prilièno namagarèeno da ne ka¾em kao budala...
da li znas pricu o tamnom vilajetu...ako uzmes kajaces se ,ako neuzmes kajaces se..tako ti je to u zivotu...osim ako odlucis da posle jebanje nema kajanje....onda po instiktu odlucijus i ne osvrces se....niko nezna sbbkbb
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: Ivicat poslato 19 Mart, 2020, 08:20
Citat: Laziæ poslato 18 Mart, 2020, 22:19
Sa 37.000 vojnika mogu da okupiraju Vatikan mo¾da...

Na primer Srbiju, nema potrebe da okupiraju, iz prostog razloga jer smo vec okupirani. Ne fizicki. Uspeli su bez jednog vojnika da promene svest ljudi. Pa tako sada se vecina stidi sto zive u Srbiji i najveca zelja im je da odu odavde. Srbi i Srbija im nista ne valjaju ali zato je na zapadu sve sjajno i bajno. Sto je najgore, manjina koja ne zeli da ode, bude nazivana budalama...
verovatno da niko ne bi otisao da ima od cega da zivi..Nije ti to palo napamet?

ЯЭВОЛУТИОН

mige...ovde cigani nose skuplje telefone nego ja...tako da tesko da nema od cega da zivi....kola po ulicama koliko neces....kafici puni....
ima svako pravo da misli da je negde mnogo bolje, da ce mu biti lakse, da ce imati vise....ima, i ko god misli nek ide i nek vidi, proba....ali vidis gomila nekih ljudi je dosal ovamo jer u evropi nema sad posla za njih a jeftinije im da ovde zive sa parama koje imaju nego tamo.....ali....ako zakace koronu bice na teretu nasem zdravstvenom sistemu koji mi placamo.

A OVDE LJUDI NEMAJU OD CEGA DA ZIVE....NIJE IM PALO NA PAMET.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Hejt na gastarbajtere. Stara dobra na¹a solidarnost - pogotovo kad je najte¾e.

Majmuni iz vlasti su se do pre par nedelja sprdali i prièali o ¹opingu u Milanu - a sad pljuju sve koji se vraæaju (i gastose, i one koji su otputovali turistièki).

Sva sreæa ¹to smo barem svi disciplinovani, a i zdravstvo nam je vrhunsko.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Pljujem i ja gastose koji su pohrlili nazad i onda se ovde ¹vrækaju i ¹ire zarazu, jeb'o bi im sve po spisku...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 21 Mart, 2020, 14:53
Pljujem i ja gastose koji su pohrlili nazad i onda se ovde ¹vrækaju i ¹ire zarazu, jeb'o bi im sve po spisku...

To za ¹etanje da - ali ne vidim da su gastosi kao grupacija puno brojniji na ulicama i po kafanama od ostalih.
Ka¾em - meni juèe èovek hteo uæi u servis i pru¾iti ruku da se upozna. ©to je sasvim normalno da nije ovo sranje s epidemijom - a sada je veoma glupavo i opasno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Srbija je bogata zemlja. Decenijama je potkradaju politièari i jo¹ nisu sve ukrali ¹to su mogli. Znam da je zemlja prezadu¾ena i da se i od tog novca uzima, ali imali bi mi dovoljno da nije "gladnih" na vlasti. Da nije rasprodaje imovine i resursa.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu