Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

https://informer.rs/vesti/politika/490547/kurti-srbi-pucaju-srbe-dacic-sokiran-najavom-uvodjenja-obaveznog-vojnog-roka-tzv-kosovu
Daèiæi je kao ¹okiran, a kad je potpisivo sa Nikoliæijem briselski sporazum onda nije znao da æe se to desiti.La¾e ,naravno da je znao jer je razvlastio sve na¹e op¹tine ,povuko policiju,sud, pa onog ¹to ima glavu ko riba pre godinu dana ga vukli po mitrovici a preobuèeni na¹i policajci samo gledaju .Sad se kao èudi ,

Lazic

Jeb'o im pas mater svima, naroèito gluperdama koje glasaju za njih...


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: sasa ns 1 poslato 03 Februar, 2020, 18:10
https://informer.rs/vesti/politika/490547/kurti-srbi-pucaju-srbe-dacic-sokiran-najavom-uvodjenja-obaveznog-vojnog-roka-tzv-kosovu
Daèiæi je kao ¹okiran, a kad je potpisivo sa Nikoliæijem briselski sporazum onda nije znao da æe se to desiti.La¾e ,naravno da je znao jer je razvlastio sve na¹e op¹tine ,povuko policiju,sud, pa onog ¹to ima glavu ko riba pre godinu dana ga vukli po mitrovici a preobuèeni na¹i policajci samo gledaju .Sad se kao èudi ,
ne znam koliko je bas pametno da srbima na kosovu daju puske i municiju.....srbi su par puta napravili istu katastrofalnu gresku....neprijatelja naurazali i mislili da on nece upotrebiti to isto oruznje protiv nih......u americi moze ali na balkanu...tesko...a nisu li amerikanci pozatvarali sve japance za vreme drugog svtskog rata iz predostroznosti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: sasa ns 1 poslato 03 Februar, 2020, 18:10
https://informer.rs/vesti/politika/490547/kurti-srbi-pucaju-srbe-dacic-sokiran-najavom-uvodjenja-obaveznog-vojnog-roka-tzv-kosovu
Daèiæi je kao ¹okiran, a kad je potpisivo sa Nikoliæijem briselski sporazum onda nije znao da æe se to desiti.La¾e ,naravno da je znao jer je razvlastio sve na¹e op¹tine ,povuko policiju,sud, pa onog ¹to ima glavu ko riba pre godinu dana ga vukli po mitrovici a preobuèeni na¹i policajci samo gledaju .Sad se kao èudi ,
Oni su svi budale kompletne. Sta ima da se pregovara o statusu okupirane teritorije, koja je gle zajeba poveljom UN sastavni deo Srbije i kao takva ameri ne mogu da menjaju granice osim ako ovi zlotvori ne priznaju kosovo i odreknu se dela srpske teritorije. Okupirana teritorija je okupirana do nekog sledeceg sukoba ili rata i onda se to resi u sumi. Ovako govnima zinulo dupe da kao udju u eu, pa se kao neckaju i pregovaraju ne bi li sto vise omastili vlastite guzice, a ustvari ih samo zanimaju pristupni fondovi i zajmovi koje dobijaju po "povoljnim" kamatama.
e da se ja pitam...odma bih trazio da Srbija pristupi ruskoj federaciji i reko Putinu kako imam neke americke elemente na jugu zemlje koji me zuljaju pa kad je bal nek je bal. :)

balavurda

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Februar, 2020, 18:17
Citat: sasa ns 1 poslato 03 Februar, 2020, 18:10
https://informer.rs/vesti/politika/490547/kurti-srbi-pucaju-srbe-dacic-sokiran-najavom-uvodjenja-obaveznog-vojnog-roka-tzv-kosovu
Daèiæi je kao ¹okiran, a kad je potpisivo sa Nikoliæijem briselski sporazum onda nije znao da æe se to desiti.La¾e ,naravno da je znao jer je razvlastio sve na¹e op¹tine ,povuko policiju,sud, pa onog ¹to ima glavu ko riba pre godinu dana ga vukli po mitrovici a preobuèeni na¹i policajci samo gledaju .Sad se kao èudi ,
ne znam koliko je bas pametno da srbima na kosovu daju puske i municiju.....srbi su par puta napravili istu katastrofalnu gresku....neprijatelja naurazali i mislili da on nece upotrebiti to isto oruznje protiv nih......u americi moze ali na balkanu...tesko...a nisu li amerikanci pozatvarali sve japance za vreme drugog svtskog rata iz predostroznosti...
Srbi su se u poslednjih par decenija pokazali kao prilicno nesposoban narod, imao puske, ili ne. Mislim da je druga strana toga svesna. E, sad, mozda smo stigli do dna, pa je vreme da se odgurnemo od isto...ili da se ukopavamo jos dublje...

Ivicat

Nema puno veze da li smo sposobni kao narod ili ne. Narod je rulja. Nesposobna da misli i pravilno odlucuje.
Za progres je neophodan dobar vodja (npr fudbalski tim bez dobrog trenera je nula). Dobar vodja se ne radja svaki dan. Recimo, jednom u sto-dvesta godina. Vodje se skoluju i stvaraju (npr UK). Tako da svaki sledeci bude (relativno) dobar.
Sa ovakvim vodjama koje mi imamo zadnjih par desetina godina, svaka zemlja bi propala.

ЯЭВОЛУТИОН

narod nije rulja....narod je racionalan do jedne mere....pokusava da iskoristi onaj minimi=um koj dobija...u jednom momentu minimum nije dovoljan i onda postaje rulja....na vodjama je da narod ubedi gde je minimum....siptare su ubedili da ce bolje ziveti ako se otcepe od srbije....hrvate su ubedili da su samo srbi ono sto ih sprecava da budu prosperitetni....crnogorce ubedjuju....
vodje ovde su takodje oportunisti...to je u prirodi coveka....samo je bitno da se intres vodje poklopi sa intresom naroda....kastro, tito, putin, gadafi.....doduse posle odredjenog vremena intresi se promene i to pravi haos...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: Ivicat poslato 05 Februar, 2020, 11:01
Nema puno veze da li smo sposobni kao narod ili ne. Narod je rulja. Nesposobna da misli i pravilno odlucuje.
Za progres je neophodan dobar vodja (npr fudbalski tim bez dobrog trenera je nula). Dobar vodja se ne radja svaki dan. Recimo, jednom u sto-dvesta godina. Vodje se skoluju i stvaraju (npr UK). Tako da svaki sledeci bude (relativno) dobar.
Sa ovakvim vodjama koje mi imamo zadnjih par desetina godina, svaka zemlja bi propala.
za lepotu i pravdu dobrog vodje predlazem da pogledas film bregzit. Odlican je film a ako pazljivo odgledas primetices more nezadovoljnih britanaca zaboravljenih od drzave i sistema. Nije njima mnogo bolje nego nama samo je lepse upakovano.

Ivicat

Ne govorim o lepoti i pravdi za pojedinca. Pojedinac je nebitan. Piun. Potrosna roba. Govorim o drzavi...

stilgar

Citat: Ivicat poslato 05 Februar, 2020, 14:47
Ne govorim o lepoti i pravdi za pojedinca. Pojedinac je nebitan. Piun. Potrosna roba. Govorim o drzavi...
Pojedinac po pojedinac je narod bez koga drzava nije nista do obiène livade.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

тако је пропало римско царство

sasa ns 1

http://www.politika.rs/scc/clanak/447373/Kraljevacki-politicari-umiruju-seljane
jebo im pas mater.Platili su CIA  firmi Behtelu autoput 300 miliona evra vi¹e nego ¹to vredi.Zato su i i¹li na direktnu nagodbu a ne ns tender.Prvo su uzeli od mene kintu i dali USA firmi pa onda uzimaju od seljaka.
To se zove narodnjaèki tip stranke.Koja prevara za budale.Ustvarnosti jesu narodnjaci ali usa,nemaèki,katar,albanski ..........

sasa ns 1

Ukupan broj zaposlenih u èetvrtom kvartalu 2019. godine iznosio je 2 202 635 lica -copiro sam sa sajta repubilèkog zavoda za zaopo¹ljavanje.
da to prenesemo na lièni nivo to je 136.2 evra po zaposlenom .Tolko nam je ukrala vlast da bi dala amerièkoj pa jo¹ cia firmi da bi gradila autoput Pojate preljina.TO JE PRETPLAÆENO IZNAD CENE KO©TANJA AUTOPUTA A UPITNO JE I 100 MILIONA PO©TO SU KINEZI DOK JE BIO RASPISAN TENDER PA UKINUT, DALI PONUDU OD 200 MILIONA. A SAD KO©TA 600.
Ja nisam neki struènjak za saobraæajnu ekonomiju ali pre neki dan sam se vraæo iz madjarske ili svejedno kad idem iz hrvatske autoput je PRAZAN i to jako prazan.Mo¾e da se desi da se po par minuta uop¹te ne vidi vozilo.i TO JE TAKO ODUVEK .
Ko misli da se to gradfi radi nas zajebo se ko æe da ide autoputem babe i dede koje neæe imati ni penziju.a BIÆE 3 PENZOSA 1 ZAPOSLEN ZA 10 GODINA..tO NIJE ni¹ta novo po¹to je i djindjiæ davo u bescenje Soro¹u firme i drugim koji su pomagali da se skine Sloba a za nagradu je dobio metak od tih istih ¹to im je dao za d¾abe.Ovaj sad isto poklanja na¹e pare da bi podr¾avo DJUkanoviæa ,merkelovu,kolindu,i naravno poklonio Kosovo i to sve sa mojih 136,2 evra i to samo za autoput.


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Пошта не наплаћује лежарину, пошта само доставља оно што је добила од Царине.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

a carina naplacuje...nije sija nego vrat...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Царина не наплаћује лежарину за пакете са Алиекспреса, шаље их Пошти, да наплати и испоручи. Ако се не испоручи или подигне за пет дана враћа се у Кину.
Друштво за заштиту од животиња