Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 15:52
Citat: viper poslato 12 Januar, 2020, 15:48
Pa opet da te pitam jel tebi dobro tamo gde si oti¹ao?
Verujem da jeste, ja sa tim nemam problema ali pusti nas koji smo ostali ovde da ne¹to probamo da popravimo, brate mili ¾ivi i uzivaj .

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
jel te drzim? [rofl]
Ne znam Bato koga i jel uop¹te nekog dr¾i¹.No to je manje bitno.Meni prièe gastajbajterske,ne mo¾e niko da proturi,kao eto obeæana zemlja,kurac palac.Vidi¹ ovaj Eklips verovatno ¾ivi dobro,tamo gde je,jer nije prva generacija i oèigledno je da je èovek sposoban.Vi ostali ¹to se kuracate po forumu,a sastavili par godina,po Nemaèkoj ili nekoj drugoj Evropskoj zemlji,ni sami ne verujete u to ¹to ovde servirate.Rmbaèite ko konjine,za gajbu i hranu,a ovde prièate o dostojanstvenom ¾ivotu i svi znate ¹ta je potrebno u Srbiji uraditi i ko je kriv za stanje u kom se nalazimo.Ajde..?? Preko moorraa da se radii!! Nema porodièna gajba,mama tata,pas i kravata.Koji bre kurac provodite to malo slobodnog vremena,¹to imate,na forumu?Biæe da sve te ¹vabice ovla¾e èim vas vide,pa umesto da fircate eto vi nam drugarski,oèi otvarate.Ajde bre niko ne ka¾e ni¹ta,niti vas ko proziva ali zemlja dembelija ne postoji i mante se vi¹e baljezganja [cheers]

TEEfqd

e nek si mi rekao kakav mi je zivot. iako mi ni ime ne znas [rofl]
doktorski stvarno. kragujevacka diploma.

®or¾

Vidi Kragujevèanin,duhovit si u poku¹aju,iz tvojih komentara vidim da si prepametan i preuspe¹an,ako ¾eli¹ da se vreðamo,uop¹te nije problem al popiæemo ban obojica.Samnom da se nadlajava¹,te¹ko,a kakav je tvoj ¾ivot mene patka zabole,¾elim ti dug i uspe¹an  proboj na tr¾i¹tu rada u Nemaèkama i da zaradi¹ milione,iskreno ti to ¾elim.U isto vreme te molim da prestane¹ da kenja¹,tu prièu mo¾da nekoj balavurdiji u svom kraju,eventualno ako savata¹ nekog da te slu¹a

TEEfqd

je li viper, jel i sa ovim isto imam problem? [rofl]

®or¾

Jeli,jel jebe¹ ti ne¹to? Mu¹ko,¾ensko, trand¾e tralala ili samo mudroseri¹ po forumu?

TEEfqd

sto, jel si zainteresovan?

®or¾

o
Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 16:47
je li viper, jel i sa ovim isto imam problem? [rofl]
Izgleda da ti momèe ima¹ samo sa sobom problem ili stvarno veruje¹ da si mnogo bitan sa svojim nesuvislim komentarima?

®or¾

Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 16:52
sto, jel si zainteresovan?
Jesam Batice,a jel ima¹ ¹ta da ponudi¹?

milomir22

Zamolio bih da se ime mog grada, inace prve prestonice ove nam velelepne Srbije, "koja je br. 1 po svemu u regionu", ne uzima kao sinonim za singi-dingi i mega diplome, jer Beograd ima mnogo vise takvih fakulteta od Kragujevca i nije slucajno sto je Mega Mica namlatio pare u bg-u, prelepom gradu koji, NAZALOST, postaje grad kurvi, nemorala, pedera, lezbaca, starleta, nakaza, rijalitija i ostalih govana koje se isticu u prvi plan, pored mnogo lepsih stvari u tom, opet kazem prelepom gradu koji obozavam i koji mi je 2. kuca.

Sto se tice odlaska ili ostanka, meni je u trenutnoj finansijskoj situaciji u Srbiji, u svom gradu u svojoj kuci/stanu skroz podnosljivo. Nemam zenu, nemam decu, sve sto zaradim na sebe spiskam. Ali, to sto sam danas zadovoljan, ne znaci da cu biti zadovoljan kada sam budem placao svu hranu i sve dazbine za sebe, zenu, decu,... Jos ne razumem zasto se pljuje na sva usta svaki pokusaj odlaska preko i zajedljivo i zavidno gleda na to.

Evo na primer, drugar je zavrsio medicinu, stazirao koliko je morao, specijalizirao, opet stazirao, pa nakon svega volontirao kako bi mu pronasli posao u KBC Kragujevac. Nakon gubljenja 2 godine zivota i nakon milion obecanja da ce se za njega naci mesto, protuve dovedu lika preko veze (tog drugog ne znam, mozda je on i bolji u poslu od mog druga, mada verovatno nije, ali znam da su ga samo dovukli tu jednog dana). Taj moj drugar popizdi, krene na nemacki i nauci ga koliko god je mogao, kako je mogao i zajmeci pare u celom procesu. Sada je u Nemackoj, prezadovoljan je, ima zivot kakav je mogao da sanja u ovoj raspaloj zemlji (sto ne znaci da se tamo kurci i bahati), kupio je svoj stan ovde i ne zivi vise sa roditeljima u 40 godina, sto ga je bez izuzetka cekalo u KG-u. I na moj komentar za njega: "Svaka mu cast, sve je sam izgurao i uspeo", drugar koji ga poznaje onako zajedljivo dodaje kako on tamo pere guzice matorim svabama i bilo jos tu salva nekih ponizavajucih komentara na racun pomenutog doktora.

Taj drugar je posle otisao kuci kod mame i tate da zajedno veceraju, zivi kod njih, ne placa nista, zaradjuje i trosi na sebe, a zivi na tudjoj grbaci,ima 33 godine, bez kuceta i maceta. Ali bitno da je unizio nekog ko je nesto postigao u zivotu.


Poenta je, ne treba nikoga nagovarati ni na sta. To sto neki, kao sto sam ja, buducnost ne vide u ovoj zemlji, ne znaci da za neke kao sto je Zorz ovde ne ocekuje bolje sutra ili vec bolje danas. Svi smo mi iz nekih razlicitih prica i okolnosti, tako da samo opusteno i neka radi ko sta misli da treba.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

TEEfqd


®or¾


®or¾

Citat: milomir22 poslato 12 Januar, 2020, 16:57
Zamolio bih da se ime mog grada, inace prve prestonice ove nam velelepne Srbije, "koja je br. 1 po svemu u regionu", ne uzima kao sinonim za singi-dingi i mega diplome, jer Beograd ima mnogo vise takvih fakulteta od Kragujevca i nije slucajno sto je Mega Mica namlatio pare u bg-u, prelepom gradu koji, NAZALOST, postaje grad kurvi, nemorala, pedera, lezbaca, starleta, nakaza, rijalitija i ostalih govana koje se isticu u prvi plan, pored mnogo lepsih stvari u tom, opet kazem prelepom gradu koji obozavam i koji mi je 2. kuca.

Sto se tice odlaska ili ostanka, meni je u trenutnoj finansijskoj situaciji u Srbiji, u svom gradu u svojoj kuci/stanu skroz podnosljivo. Nemam zenu, nemam decu, sve sto zaradim na sebe spiskam. Ali, to sto sam danas zadovoljan, ne znaci da cu biti zadovoljan kada sam budem placao svu hranu i sve dazbine za sebe, zenu, decu,... Jos ne razumem zasto se pljuje na sva usta svaki pokusaj odlaska preko i zajedljivo i zavidno gleda na to.

Evo na primer, drugar je zavrsio medicinu, stazirao koliko je morao, specijalizirao, opet stazirao, pa nakon svega volontirao kako bi mu pronasli posao u KBC Kragujevac. Nakon gubljenja 2 godine zivota i nakon milion obecanja da ce se za njega naci mesto, protuve dovedu lika preko veze (tog drugog ne znam, mozda je on i bolji u poslu od mog druga, mada verovatno nije, ali znam da su ga samo dovukli tu jednog dana). Taj moj drugar popizdi, krene na nemacki i nauci ga koliko god je mogao, kako je mogao i zajmeci pare u celom procesu. Sada je u Nemackoj, prezadovoljan je, ima zivot kakav je mogao da sanja u ovoj raspaloj zemlji (sto ne znaci da se tamo kurci i bahati), kupio je svoj stan ovde i ne zivi vise sa roditeljima u 40 godina, sto ga je bez izuzetka cekalo u KG-u. I na moj komentar za njega: "Svaka mu cast, sve je sam izgurao i uspeo", drugar koji ga poznaje onako zajedljivo dodaje kako on tamo pere guzice matorim svabama i bilo jos tu salva nekih ponizavajucih komentara na racun pomenutog doktora.

Taj drugar je posle otisao kuci kod mame i tate da zajedno veceraju, zivi kod njih, ne placa nista, zaradjuje i trosi na sebe, a zivi na tudjoj grbaci,ima 33 godine, bez kuceta i maceta. Ali bitno da je unizio nekog ko je nesto postigao u zivotu.


Poenta je, ne treba nikoga nagovarati ni na sta. To sto neki, kao sto sam ja, buducnost ne vide u ovoj zemlji, ne znaci da za neke kao sto je Zorz ovde ne ocekuje bolje sutra ili vec bolje danas. Svi smo mi iz nekih razlicitih prica i okolnosti, tako da samo opusteno i neka radi ko sta misli da treba.
Milomire u pravu si izvinjavam se,najozbiljnije

milomir22

@Zorz

Ma opusteno brate, pijemo pivo na nekom od okupljanja [cheers]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

TEEfqd

Citat: ®or¾ poslato 12 Januar, 2020, 16:50
Jeli,jel jebe¹ ti ne¹to? Mu¹ko,¾ensko, trand¾e tralala ili samo mudroseri¹ po forumu?
Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 16:52
sto, jel si zainteresovan?
Citat: ®or¾ poslato 12 Januar, 2020, 16:55
Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 16:52
sto, jel si zainteresovan?
Jesam Batice,a jel ima¹ ¹ta da ponudi¹?

kako to mislis sta se guram, prvo me pitas jel jebem a onda jos kazes i da si zainteresovan za to isto.
ja mozda zivim u zapadnoj evropi, al ne volim da guram u muskarce. imas to u beogradu, tamo trazi, paradiraju sv godine kolko cujem

viper

Citat: ®or¾ poslato 12 Januar, 2020, 16:53
o
Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 16:47
je li viper, jel i sa ovim isto imam problem? [rofl]
Izgleda da ti momèe ima¹ samo sa sobom problem ili stvarno veruje¹ da si mnogo bitan sa svojim nesuvislim komentarima?
Pogodio si.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

®or¾

Milomire,dobar deo ¾ivota sam proveo van Srbije,apsolutno znam o èemu govorim,ni na pamet mi ne pada da nekome otvaram oèi i da ga sputavam da zapali odavde.Moje æerke æe prve zdimiti ali ajde bre da se vi¹e ne zajebavamo.Ko je mlad,ima takve ambicije,nema porodicu na leðima,pali brate.Ukoliko i pukne¹ ima¹ gde da se vrati¹ ali apriori prièati,nametati zemlju dembeliju umesto krvi i znoja,usamljenosti i oseæaj ne pripadanja,koji se bar u Evropi ne menja,ajde bre ,potpuno drugaèiji par rukavica.Pogotovo ne ¾elim da se upu¹tam,sa momcima i devojkama koji ¾ele napolje sada,kada je to sve deset puta te¾e izvesti nego kad sam ,mlaðan momak bio ja

®or¾

Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 17:06
Citat: ®or¾ poslato 12 Januar, 2020, 16:50
Jeli,jel jebe¹ ti ne¹to? Mu¹ko,¾ensko, trand¾e tralala ili samo mudroseri¹ po forumu?
Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 16:52
sto, jel si zainteresovan?
Citat: ®or¾ poslato 12 Januar, 2020, 16:55
Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 16:52
sto, jel si zainteresovan?
Jesam Batice,a jel ima¹ ¹ta da ponudi¹?

kako to mislis sta se guram, prvo me pitas jel jebem a onda jos kazes i da si zainteresovan za to isto.
ja mozda zivim u zapadnoj evropi, al ne volim da guram u muskarce. imas to u beogradu, tamo trazi, paradiraju sv godine kolko cujem
Mo¾da voli¹ da ga prima¹?Nikad ne zna¹ dok ne proba¹!

®or¾

Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 17:06
Citat: ®or¾ poslato 12 Januar, 2020, 16:50
Jeli,jel jebe¹ ti ne¹to? Mu¹ko,¾ensko, trand¾e tralala ili samo mudroseri¹ po forumu?
Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 16:52
sto, jel si zainteresovan?
Citat: ®or¾ poslato 12 Januar, 2020, 16:55
Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 16:52
sto, jel si zainteresovan?
Jesam Batice,a jel ima¹ ¹ta da ponudi¹?

kako to mislis sta se guram, prvo me pitas jel jebem a onda jos kazes i da si zainteresovan za to isto.
ja mozda zivim u zapadnoj evropi, al ne volim da guram u muskarce. imas to u beogradu, tamo trazi, paradiraju sv godine kolko cujem
Znas,kako deca ka¾u?Al ti fazon ko reka Amazon,e pa tvoja opaska je na tom nivou i dosadan si brate,odjavljujem se

viper

Ma pusti ga nek u¾iva, idi odmaraj.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)