Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

ja se ne bi zajebavao sa covekom koji nosi prangiju. zakon ne stiti od metka, nije vredno kockati zivot, ko zna na kakvu budalu mozes da naletis. ljudi ginuli i na vece gluposti

idanijel

Ma da, kine i okine...

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

mareskin

Citat: Hurricane poslato 26 Decembar, 2019, 18:10
...
nemoj se lo¾ite na filmove, nego mirno ruke na krov, ra¹irite noge, la¾ite ma¾ite ali bez naglih pokreta i sve æe biti u redu

A ¹ta ako ni¹ta nisi kriv? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

misa-pei

Kriv si svakako, sad æemo da utvrdimo za ¹ta :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

El Jefe

Мало ли има споменика у Србија на којима је уклесано - Умро у присуству власти
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: misa-pei poslato 27 Decembar, 2019, 00:24
Kriv si svakako, sad æemo da utvrdimo za ¹ta :D :D :D

Seæam se jednom racija u gradu, ja iza¹ao sa drugarima studentima. Taman izaðemo iz jednog lokala kad oni uleæu. Sti¾emo pred sledeæi lokal kad i tamo racija. Opkoljen lokal, a mi idemo pe¹aka. I sad ovi moji stali malo podalje, a ja trezan i nevin uðem meðu policiju, stanem pored jednog u civilu (¹ef) i onako usput pitam ¹ta se de¹ava dok se propinjem da vidim preko ovih u prvim redovima :D Tu se svi okrenu pogledaju me i onda je bilo istresanje svega iz d¾epova, ispitivanje i mene i mojih drugara. Bilo nam je zanimljivo :D Lepo je ne biti crnac u americi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Hurricane poslato 26 Decembar, 2019, 18:10
..ljudi mogu oni tamo da fantaziraju koliko hoæe¹, da vidim na karaburmi, zemunu, blokovima ili paviljonima kad stane lendkruzer i izaðe lopata brigada neko da tra¾i svoja neka prava, aham

ne treba mi odgovor, video sam sva¹ta, jedino ako te ubiju mo¾e porodica isterati neku pravdu i to je sve i tako æe biti uvek


nemoj se lo¾ite na filmove, nego mirno ruke na krov, ra¹irite noge, la¾ite ma¾ite ali bez naglih pokreta i sve æe biti u redu
Nikad mi se to nije desilo... Valjda imam po¹tenu facu... :)

despic

Blago tebi...ja izlazim iz skroz dobre pekare sa picama u rukama i istresose me iz gaca u 10 ujutru
klasican divljak

Lazic

Nema¹ po¹tenu facu....  [rofl] [rofl] [rofl]

El Jefe

Напротив, они са поштеним фацама су нај сумљивији
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

©ta god da je u pitanju, mene koji ne lièim na kriminalca niko nikad nije cimao, Despiæa koji pomalo podseæa na krimi D¾imije, cimali bez razloga...

A za naj  sumLjiviji,  [rofl] [rofl] [rofl]

despic

brte ja bas iam baby face
klasican divljak

Lazic


El Jefe

Дебели криминалац, то не постоји.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

 [rofl]

sto? moraju stalno da beze od murije pa su zato u formi? :D

Lazic


milomir22

Drugara pre neko vece startovala interventna u blokovima, vracao se od devojke, nosio crni duks s kapuljacom i jaknu. U 7 uvece ga skinuli golog na sred ulice, kaze prolaze ljudi, neke ribe se smeju, a njega ziv blam izjeo (verujem da ni ova hladnoca nije pomogla nimalo [rofl]). On popizdeo, sad gleda da iscima nekog rodjaka advokata da ih tuzi za sramocenje na javnom mestu. Ja sam mu iskreno pozeleo srecu s tim [clapp], mada slaba vajda.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Требао је носити накурњак, опрема би одрадила своје.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ali rucno strikan od strane baba devojke od 70 leta,,,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11