Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Novembar, 2019, 21:55
a koju obavezu imam ja da stanem neuniformisanom licu.....ili treba da sam vidovit......pa saobracajci moraju propisnu da me zaustave na bezbednom mestu.....zadnji put sam stao dvesta metara dalje od saobracajaca jer su zeleli da me zaustave na prilazu mostu gde je zaustavljanje zabranjeno...ja lepo prosao most i stao posle desetak metara.....majmuni upalili rotaciju i krenuli zamnom.....nakon mog obrazlozenja su mi se cak izvinili.....zapravo su bili o.k. osim lose pozicije za zaustavljanje...
Jednom je probala da me zaustavi vojna policija... Nije bilo ratno stanje... Morao je da skaèe u jarak da ga ne zgazim... Pre neki dan sam pozdravio meðunarodnim MM pozdravom neko malo govno u civilu, jurio me kilometar, mahao legitimacijom, zamalo me udario poku¹avajuæi da me obiðe kontra smerom, Dimitrije i ja umrli od smeha... A ba¹ sam se nadao da æe da me udari slu¾benom fabijom... A samo sam mu trubnuo jer je ispred semafora na zeleno vozio 20kmh...

dzimika

ne bi stao ni nekoj dobroj ribi u civilu da me zaustavlja a kamoli nekoj budali, moze samo da pise za ne stajanje a za to nema ni pravo jer to moze samo saobracajna policija da pise, KOMUNALNI CAJAC nije sluzbeno lice i tacka i nisu milicajci nego cajci

Lazic

Da bre :D

Zamisli idiota koji hoæe da me udari pa se baca na haubu, pa ma¹e legitimacijom a dete i ja mu se smejemo kroz prozor... A n'ume da ubrza pred raskrsnicom na zeleno... A èak nisam ni njemu pokazao kurac nego kravi od suvozaèice koja se beèila...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

ja se juèe usro da æe me zaustaviti neka mladjana saobraæajka od jedno 19 godina.Kolko videh i dobra riba.Naime vozeæi mi¹elukom 3 puta br¾e od propisanog u nepreglednoj krivini pretièuæi kolonu od jedno 7 vozila preko pune-klasika naletih na patrolu.Tu saobraæajci stoje iza krivine i fataju sve koji oèepe punu .Nas nediraju da neko ne bi strado.
Medjutim ugledah ja tu mladjanu u usrah se da joj stariji kolega nije objasnio situaciju.Da me je zaustavila pazario bi nasilnièku vo¾nju.Sreæom samo me je ispratila pogledom.Dodu¹e niki put pokazuju onako rukom dole ,kao mako oladi i uspori.

viper

Pa ti si poznati manjak sa miseluka 😂

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)



Hurricane


Lazic



idanijel

B92: Ukida se cenzus, za uspeh referenduma dovoljna samo veæina http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=11&dd=18&nav_category=11&nav_id=1619085

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

Lazic

©to onda potpuno obesmi¹ljava koncept referenduma...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 19 Novembar, 2019, 10:41
©to onda potpuno obesmi¹ljava koncept referenduma...
jedini pravi referendum je dvotrecinska vecina ukupnog broja glasaca....onda se azurira biracki spisak i nestanu mrtvi sa njega jer sto je manji broj glasaca lakse je doci do dve trecine....pitanje na referendumu mora biti direktno i dobro branjeno da bi proslo.....
ovako nema neke razlike izmedju izbora i referenduma, izbora i samovolje jednog co ..kh,kh,veka.....izvinjavam se slabo spajem rec covek sa doticnim.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic



Lazic

#27196

ЯЭВОЛУТИОН

nije lepo radovati se nicijoj bolesti....mada ja mislim da je doticni za trajnu hospitalizaciju u nekoj ustanovi pri zabeli kod pozarevca....ali ja sam zbog njega tuzan.....ko zna da li ce mu ikada pomoci.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

i evo odlicne price da se povuce sa vlsti sam a da ga niko ne skine....pokrao sve,narod glup i miran,sad video previse prasine,oticice pesdaka kao neki bolesnik i nikad nece odgovarati ni za sta kao ni ostali oko njega...a doci ce,sledeci kurta koji obecava sva hapsenja sveta i zatvore :)

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 22 Novembar, 2019, 21:25
i evo odlicne price da se povuce sa vlsti sam a da ga niko ne skine....pokrao sve,narod glup i miran,sad video previse prasine,oticice pesdaka kao neki bolesnik i nikad nece odgovarati ni za sta kao ni ostali oko njega...a doci ce,sledeci kurta koji obecava sva hapsenja sveta i zatvore :)

Nemoguæe. Kad doðe¹ u ovaj stadijum halucinacija nema nazad.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu