Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Oktobar, 2019, 16:28
a onda meni kazu kako je natacinjanje na kolac previse agresivna mera za ove na vlasti i oko vlasti st su i sto su bili...dok ne omaste kolac nista.
da


viper

Vreme je za revoluciju.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane


Lazic

https://cuvarivatre.wordpress.com/2019/09/22/prevod-teksta-sa-sajta-arms-watch/


Ime i prezime tu¾ioca koji je tra¾io pritvor
Ime i prezime sudije koji je odredio

ЯЭВОЛУТИОН

i sadrzaj debelog creva istih na stapicu od bagrema....tzv kolcu .... za neke pare ljudi prodaju dusu...
p.s.
jel moze neko do ovih sto su u dobrim odnosima sa svevisnjim da prosledi informacije....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Da sam do pre 7 godina i pomi¹ljao da postoji svevi¹nji do sad bi 20 puta promenio mi¹ljenje...


dzimika

Ne znaju vise kako da ga opanjkavaju i na koji nacin jer im je on jedina pretnja, ono sto ja znam o njemu i sto sam cuo sa par strana jeste da sto se posla u gradu tice je bio dobar, jedan od retkih boljih u zadnjih 30god je bio Bogdanovic ali ne dovoljno dugo na zalost

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Ovi su se izgleda ozbiljno usrali...

Ivicat

Mozemo samo da se nadamo...

eclipse4

kao po obicaju trajace 3 dana a zatim ce malo jos zoran kesic praviti viceve na taj racun a zatim sve otici u zaborav....sledeci koji dodju jece neka govna o ovom ali opet nista i tako.
kao narod i nacija smo otisli u kurac......cim je ovaj jos uvek ziv.....i na vlasti....

pravda za zvedana!
pustite ga opet i dajte mu ne pusku nego lopatu,da govna unisti kako treba!

sasa ns 1

Citat: Laziæ poslato 16 Oktobar, 2019, 16:47
Ovi su se izgleda ozbiljno usrali...
DUPE GAÆE ®VAÆE

Lazic


viper

Nije to policija, to su kerovi.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

sasa ns 1

https://www.blic.rs/vesti/svet/orban-preti-silom-ako-turska-pusti-migrante-upotrebicemo-silu-da-zastitimo-srpsko/c1nzje1

nismo dobili izve¹taj od glavnokomandujuæeg  ¹ta je rekao Erdoganu kako æe zaustaviti emigrante kad ih ovaj pusti.©to znaèi da i neæe ,al zato hoæe Orban pa æe mo mi u Vojvodini duplirati broj stanovnika.

viper

Toliko praznih kuæa po selima, treba to sve popuniti.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mrle

Citat: viper poslato 17 Oktobar, 2019, 12:05
Toliko praznih kuæa po selima, treba to sve popuniti.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

koliko sam puta u prethodnih nekoliko godina pisao o ovome. Sela za sirotinju, a BG na vodi, razni mega molovi, elskluzivni stanovi za bogate arape.

Lazic

#27039
To i nije lo¹e, du¾e æe da ¾ive ovi na selu... Danas u podne mi je trebalo 20 minuta da proðem kolima od Ðure Ðakoviæa do Ja¹e Prodanoviæa, ¹upièkumaterinu i grad i mega molovi i proliv vesiæ...




https://www.facebook.com/marko.lazic.167/posts/10220866706122120