Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 27 Septembar, 2019, 16:31
video sinoc ovo
ovom detetu treba lecenje a ne skola
Skretaèi pa¾nje...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


eclipse4


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

eclipse4



Kostić

Citat: El Jefe poslato 28 Septembar, 2019, 10:10
https://stanjestvari.com/2019/09/27/nino-raspudic-gretenizam-zadnji-stadij-kapitalizma/

вештичари спаљују ево колико дуго и народ им се радује исто је и са пет ловерсима и свим тим добродушевним борцима ал им сајхијатрија још није окачила етикету не сме

Lazic


sasa ns 1

#26970
https://www.vesti-online.com/selo-mosorin-u-ukrajini/
Bar pola sela u vojvodini je imala svoje imenjake po dana¹njoj Ukrajini onda¹njoj Rusiji.Isto tako ali  u mnogo manjem broju  iz ostalih delova vojne krajine -Banija,Kordun,Kninska krajina,Dalmacija,Srem,Posavina,Lika,Zapadna Slavonija do Vara¾dina i du¾ Mori¹a od u¹æa u tisu kode Segedina do Temi¹vara
Na¾alost svi su se asimilovali i to deo u dana¹nje Ukrajince  deo u Ruse pa su sad braæa Srbi udarili jedni na druge.
Verujem da veæina Srba iz vojvodine ima rodjake po krvi u Ukrajini a da ni neznaju jer onda¹nja sela su bila puna medjusobnih rodjaka iz plemena ili rodova tako da je skoro nemoguæe da neko tvoj danas nije u Ukrajini.Moji su pola iz Turije a druga polovina iz Slankamena.Oba mesta sa istim imenom su postojala u Ukrajini.

ЯЭВОЛУТИОН

pre par dana se povede prica oko srba i srbovanja....i neki profesor sa fakulteta iznese zanimljivo vidjenje stvari....
Srbi su neraskidivo vezani za pravoslavnu veru i odrizanjem od vere se odricu svog porekla....dakle nisu vise ni srbi....na povike kako je bilo srba koji su ucinili puno za narod a nisu bili pravoslavni , njegov odgovor e bio...KO..
Naravno sete se mehmed pase sokolovica koji podize na drini cupriju....eto muslim da cini dobro srbiji....zaboravljajuci da je taj most bio jako bitan za trgovinu preko drine tim istim turcima a ne srbima....srbi su svinje terali u austriju preko dunava a tamo mosta nije bilo...
I eto i ja mozgah potonja tri , cetri dana da se setim jednog...samo jednog nevernika koji je srbiji zeleo dobro.....ne iz sopstvenih intresa vec na ustrb svoji intresa....i dalje pokusavam.
Da se razumemo , ne mislim da pravoslavci srbi nemaju pogane misli i ne zele nam zlo, ali se odmah se setim "intelektnih" ateista tipa sonja biserko i bratija...
Sve ovo u vezi onog udario brat na brata...odn ukrainac na ukrainca....
Ja tako daleke rodjake nemam....pobili turci....nesto blize austrijnci, a one bas relativno bliske nemci i usta....jebi ga....nismo naucili da bezimo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasa ns 1

pa¹a je bio srbin ili danas neki ka¾u bo¹njak pravoslavac po poreklu.U potpunosti se poturèio i o srbima je mislio samo kao o raji i nevernicima.
Ivo Andriæ jeste uèinio podosta.

Biker-Boy

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Oktobar, 2019, 13:08
Srbi su neraskidivo vezani za pravoslavnu veru i odrizanjem od vere se odricu svog porekla....dakle nisu vise ni srbi....
Da, na silu su vezani su za pravoslavnu veru, Vatikanski dusmani su silom naterali Srbe da prime hriscanstvo, i zaborave svoje dotadasnje obicaje i tradiciju,
i sad smo dosli do toga da Srbin koji se ne krsti u stvari ni nije Srbin, ludnica...
valjda bi trebalo da su najveci Srbi ti koji su se odupreli Vatikanu i odbacili hriscanstvo koje im se na silu namece.
I feel the need..... the need for speed !!!

Biker-Boy

I dok se mi zamajavamo ko je pravi Srbin a ko nije...




I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

idioti!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

idanijel

Stra¹no...

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

ZEKA

Srbi su skupljali pare da Rosalinda ide na operaciju ociju.. Buba koreli bar postoji

eclipse4

#26978
zajebo si se ........ skupljali za advokata za kasandru da ne ode u zatvor   [rofl] [rofl] [rofl]

sasa ns 1

i ja sam bio na koncertu Æiæoline poèetkom 90 tih u NS.
Ali onog pacijenta musliju bi trebalo do 2100 godine dr¾ati medju 4 zida.Zbog droge a i zbog muzike