Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Citat: sasa ns 1 poslato 21 Septembar, 2019, 00:11
https://www.kurir.rs/vesti/beograd/3325035/ovo-jos-niste-videli-automobil-propao-u-ogromnu-rupu-na-kolovozu-na-karaburmi-evo-kako-mu-je-to-uspelo-foto[/ur



prolazim tuda èesto i svako veèe komentari¹em kako nisu normalni sa signalizacijom i organizacijom radova u toj ulici, ¹to je najinteresantnije svaki dan menjaju raspored kojom stranom ulice se ide, mene èudi kako je samo jedan auto ¾rtva

Hurricane

Nenad Popoviæ razgovarao s Kinezima o saradnji u istra¾ivanju svemira http://rs.n1info.com/Vesti/a527562/Nenad-Popovic-razgovarao-s-Kinezima-o-saradnji-u-istrazivanju-svemira.html

[rofl]

neka me neko probudi

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

mudro zbori....ko god ode vratiti se nece ko de vrati koji kurac je i isao....dosao da optreti ovaj nas zdravstveni sistem...rado zaradjuje navodno velike pare preko a kad treba da se lece ovde traze lek za badava....eto koliko para su zaradili...a tamo su zdravlje ostavili.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


viper

Bruka i sramota.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2019, 14:10
Citat: viper poslato 20 Septembar, 2019, 21:45
Nije au nego metak u glavu za kerove.
Pazi, klinac je be¾ao od policije, ¹ta je najgore moglo da mu se desi da je stao...? Sla¾em se da ako je taèno ono ¹to pi¹e da je taj dotièni realno za metak u glavu, al' zakon ¹titi vi¹e njega nego civile...
Svako od nas je nekad be¾ao od pandura, ali nikada nisu bili kao ovi sad.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Nemam pojma,nikad nisam bje¾ao,uvjek stanem..,al mislim koji moj,ako su znali ko je...,odu i saèekaju ga kod kuæe...!? Bespotrebna smrt.... U kurcu smo totalnom... Usiljeno sve... ,na silu..,¾ivot,pa tako i smrt!!  Pa gori smo od Amera jebo nas kru!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

како неће да победи кад су нам женке све кокошарке не дају пичке ко да ће да се истроши а народ мора нешто да јебе ал далеко је 22 да не буде нека квака до тад у стилу где је мој падобран

Kostić

ја кад сам чито митра тарабића крајем осамдесетих знало се све до тад и ја реко сере овај деда ко качамак да је јео и поче ратић и летело свашта и дошо принц на белом коњу ал не беше боље па сматрам да је ту направио зајеб у пророку али курац дође после 99 ал тад баш бејашу муње и громови по небу и дође буљук принчева ал не беше боље распродаше царство и онда овај принц велики доно и педере и да ја питам табића митра кој си курац ти прореко да ће после муње све да нам процвета осим ако нас не чека и нека трећа муња па да буде оно трећа срећа само немој да је магарећа

уствари принц велики милошев другојло му и дође као трећа срећа магарећа

ати тарабићу дидеш у три лепе кад не рече шта ће да буде после па ми сад нит да оштримо шило нит да клечимо

viper

😂😂😂😂😂😂😂😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

Citat: Kostiæ poslato 22 Septembar, 2019, 21:59
како неће да победи кад су нам женке све кокошарке не дају пичке ко да ће да се истроши а народ мора нешто да јебе ал далеко је 22 да не буде нека квака до тад у стилу где је мој падобран

..kakva misao

da se zamisli ko shvati  [rofl]

Lazic

Kostiæevo proroèanstvo... :o [rofl]

viper

Радио Телевизија Србије: Novi Kne¾evac, èetiri dana posle ubistva maloletnika.
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/hronika/3670222/novi-knezevac-cetiri-dana-posle-ubistva-maloletnika.html

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1


El Jefe

Мушмуле су најбоље после првог мраза.
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

ni mraz nemo¾e ni¹ta 5g mre¾i.

Conti-Moto

#26919
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Septembar, 2019, 22:34
mudro zbori....ko god ode vratiti se nece ko de vrati koji kurac je i isao....dosao da optreti ovaj nas zdravstveni sistem...rado zaradjuje navodno velike pare preko a kad treba da se lece ovde traze lek za badava....eto koliko para su zaradili...a tamo su zdravlje ostavili.

Ne mora ni da se radi samo o parama.
Kod nas je uredjenost nula, jebu nas u glavu svaki dan, kradu na nase oci a ubedjuju te da su rodoljubi ...
Ne postoji drzava na svetu sa toliko "interesntnih" poreza i nameta kao kod nas, a mi stoka cutimo i placamo.
Kad izadjes na ulicu, gazis po govnima, vozis po rupama, jebes majku da te prime kod doktora na pregled,
ne mozes da pronadjes udzbenike za svoje dete koje je krenulo u osmi razred (kao sto je slucaj sa mojim detetom),
i kad nadjes onda ti nastavnici kazu da oni nece od tog izdavaca vec od picke njegove mame (dobio je od Klett-a nov Apple tablet).
Ne znam da li ima smisla da pisem dalje sta sve ne valja, svi to znamo jer zivimo u istoj drzavi.
Potpuno razumem ljude koji odu negde gde ih i kao strance postuju mnogo vise nego u zemlji matici.
A zdravlje, hm zdravlje, kod nas su srecom svi zdravi i ne ostavljamo ga stranim firmama za normalnu platu
vec ga ostavljamo nasim firmama za mizernu platu, ima tu neceg ...
Volim sto zivim ovde ali ne kazem da (mozda) necu otici preko za stalno.
Novo !!!
Conti ROAD !!