Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: viper poslato 28 Jul, 2019, 14:21
Sad kad navale prosci 😂😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
Vala i vreme joj je... 34 godine... Ako je na majku mo¾e jo¹ da èeka, troje dece, prvo sa 38... To je za srpsko selo nauèna fantastika... Bar je bila nekad... Mada ¾ene koje sve znaju i rade uglavnom rasteruju mu¹karce...

TEEfqd

Al se gine na srpskim putevima, svaki dan kad otvorim novine po nekoliko nesreca sa smrtnim ishodima

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: redshadow poslato 28 Jul, 2019, 17:01
Al se gine na srpskim putevima, svaki dan kad otvorim novine po nekoliko nesreca sa smrtnim ishodima
Raja sluðivana 30 godina, pa jo¹ malo... Onaj krenuo neosvetljenim traktorom sa nakaèenim nekim andrakom u pola 3 noæu i ubi dva klinca... Ko zna za¹to nije smeo po danu...

mali_zmaj

Pa zaglavio u kafani!! Ili zadruzi!! ©o bi rekli u nas! Jebo ti nas!!
jin-jang

Lazic

I sad æa da robija dva deteta... Nadam se, mada realno ne verujem, ali mi je i ¾ao... Upropa¹æen je taj za ceo ¾ivot...

eclipse4

#26646

Ivicat

Ti ne znas sta pricas. Sada cu da ti objasnim.

Tast se za sinoc vratio iz Makedonije i prepricava dozivljaje:
- Svaka im cast kako su napravili put!
- Koji put?
- Pa Grdelicu. Evo ti vidi slike. Sve sam slikao. Vidi ovo. Vidi ovaj tunel. Ima i ventilatore. I tamo gde se ono srusilo. Bas sam gledao. Znas kako su ga napravili, svaka im cast.
- Da, ali evo bas danas gledam slike gde je asfalt ispucao (kazem ja).
- Ja to nista nisam video. A bas sam gledao. Pa i ako negde pukne, kupis nov televizor pa se pokvari. Svaka im cast!

[doh]

Lazic

Moj tast je bio pametniji...


megaidiot

i ja sam slusao istu pricu za tunel. svemirski brod kazu, a kapiram da nisu videli ni jedan veci tunel na zapadu. jebiga.


eclipse4

Citat: Ivicat poslato 29 Jul, 2019, 22:24
Ti ne znas sta pricas. Sada cu da ti objasnim.

Tast se za sinoc vratio iz Makedonije i prepricava dozivljaje:
- Svaka im cast kako su napravili put!
- Koji put?
- Pa Grdelicu. Evo ti vidi slike. Sve sam slikao. Vidi ovo. Vidi ovaj tunel. Ima i ventilatore. I tamo gde se ono srusilo. Bas sam gledao. Znas kako su ga napravili, svaka im cast.
- Da, ali evo bas danas gledam slike gde je asfalt ispucao (kazem ja).
- Ja to nista nisam video. A bas sam gledao. Pa i ako negde pukne, kupis nov televizor pa se pokvari. Svaka im cast!

[doh]


Tek sad nista vise ne znam


Lazic

Mige i Sa¹a NS se takmièe ko æe da stavi nebitniju vest...

Ivicat

Citat: eclipse4 poslato 31 Jul, 2019, 17:26
Citat: Ivicat poslato 29 Jul, 2019, 22:24
Ti ne znas sta pricas. Sada cu da ti objasnim.

Tast se za sinoc vratio iz Makedonije i prepricava dozivljaje:
- Svaka im cast kako su napravili put!
- Koji put?
- Pa Grdelicu. Evo ti vidi slike. Sve sam slikao. Vidi ovo. Vidi ovaj tunel. Ima i ventilatore. I tamo gde se ono srusilo. Bas sam gledao. Znas kako su ga napravili, svaka im cast.
- Da, ali evo bas danas gledam slike gde je asfalt ispucao (kazem ja).
- Ja to nista nisam video. A bas sam gledao. Pa i ako negde pukne, kupis nov televizor pa se pokvari. Svaka im cast!

[doh]


Tek sad nista vise ne znam

Kako ne znas? Vidis da drugi vide vucica pravim ocima. Mi ne mozemo da sagledamo siru sliku i shvatimo koliko on doprinosi Srbiji.



mrle

Citat: megaidiot poslato 29 Jul, 2019, 23:39
i ja sam slusao istu pricu za tunel. svemirski brod kazu, a kapiram da nisu videli ni jedan veci tunel na zapadu. jebiga.
Videli davno tunel Sozinu, i kada ga proðu ide Sutomore i Bar i znaju da su stigli na more. Iz voza, naravno.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња