Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Mogu ti reæi da me ta vest slatko nasmejala... :D

Aleks Cross



dzimika

Citao sam jos ranije o njemu, takav se ovde nece pojaviti u skorije vreme na zalost, ono sto sam nacuo a da li je istina ne znam, Bogdanovic kazu da je mozda jedan od boljih gradonacelnika, ne znam koliko bolji u odnosu na ostale u zadnjih 30 godina ali to mozda drugi znaju bolje pa neka me isprave

Ivicat


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: Laziæ poslato 05 Maj, 2019, 18:31
Mogu ti reæi da me ta vest slatko nasmejala... :D

Drugarica do¹la iz Francuske za praznike i ka¾e da su tamo sve arapi i crnci.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat

Sto rece (nekada postovani) Bora:

"Ovde uopste nema Holandezi
sve Arapi, crnci i Kinezi"



viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Boban_m


Lazic


eclipse4

alergican sam na aleksandar vucic tako da sam samo dotle procitao (iako znam da nije rec o pickustoj nakazi)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Твит због кога је новинар ББЦ добио отказ.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

BBC je dr¾avna firma, i ja bih ga najurio zbog toga... A da je u pravu, jeste... Istina boli... Ne verujem èak ni da je bilo pritiska na ¹efove mu, najurili ga iz momenta sami... Verovatno...

El Jefe

http://скк.срб/2019/05/08/vladislav-djordjevic-kuvana-zaba-ili-overtonov-prozor-kako-socijalno-neprihvatljivu-pojavu-uciniti-socijalno-prihvatljivom-pa-cak-i-pozeljnom/
Друштво за заштиту од животиња

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 10 Maj, 2019, 13:39
BBC je dr¾avna firma, i ja bih ga najurio zbog toga... A da je u pravu, jeste... Istina boli... Ne verujem èak ni da je bilo pritiska na ¹efove mu, najurili ga iz momenta sami... Verovatno...
Ja bih mu cestitao na hrabrosti. Nema ovo veze sa rasizmom nego sa cirkusom koji se pravi od toga. Rodila se beba...cudo veliko. 350 'iljada svaki dan.


Lazic

#26339
Citat: Boban_m poslato 10 Maj, 2019, 22:13
Citat: Laziæ poslato 10 Maj, 2019, 13:39
BBC je dr¾avna firma, i ja bih ga najurio zbog toga... A da je u pravu, jeste... Istina boli... Ne verujem èak ni da je bilo pritiska na ¹efove mu, najurili ga iz momenta sami... Verovatno...
Ja bih mu cestitao na hrabrosti. Nema ovo veze sa rasizmom nego sa cirkusom koji se pravi od toga. Rodila se beba...cudo veliko. 350 'iljada svaki dan.
Sla¾em se sa tobom definitivno prave cirkus vekovima po celom svetu, ali da li bi u svojoj firmi tolerisao svom "podaniku" uvrede...?




Citat: MIGE poslato 11 Maj, 2019, 08:52
https://www.blic.rs/vesti/hronika/opekotine-na-90-odsto-tela-preminuo-covek-povreden-u-stravicnoj-eksploziji-u-novom/1kz0msf
serem se na plin
Serem se ja u na¹e obrazovanje... U plin se stavlja onaj kakarteristièan smrad da bi ljudi znali kada curi, da bi se napravila eksplozivna sme¹a morala je cela boca da iscuri, to je smrdelo jezivo... Da se nismo srozali koliko jesmo, èovek od 42 godine bi znao da kad uðe u taj smrad prvo izluftira stan pre ukljuèivanja bilo èega na struju... Tragedija, ali zbog manjka op¹teg obrazovanja...