Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Mrle, nesto ti nije dobar link

mrle

Izgleda da ga nema...
Veèeras ispred skup¹tine.

mrle

Poslao sam Laziæu, mo¾da ga ima.

mrle


Kostić

први камиказа је био икар да се не лажемо и нема фајта без три крила :)

оборио сам швабу с праћком  први сам први сам ;D



Lazic

Eeee, Kostiæu koliko bi lepo mogao da ¾ivi¹ negde gde ce ceni talenat...


edit:
A na ludilo gleda sa odobravanjem... :o ;D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

I tako Babiæ ubi ¾enu...


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Оде Шабан. Распаде се триллинг Мерцедес, хармоника, Шабан. Слава му.
Друштво за заштиту од животиња


Andjelo

Kazu da je decko 34 god starosti bio pod alkoholom bez vozacke dozvole izazvao udes

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Februar, 2019, 16:20
Citat: mali_zmaj poslato 17 Februar, 2019, 16:00
Poginuo Saban ...,saobracajka,u Njemackoj.
  https://www.jutarnji.hr/spektakli/strane-zvijezde/poginuo-saban-saulic-u-nesreci-u-njemackoj-zivot-izgubio-kralj-narodne-glazbe-jedan-od-najpoznatijih-folk-pjevaca-na-podrucju-ex-jugoslavije/8389340/

pa kako to u uredjenoj nemackoj gde je sve pod konac i gde niko ne vozi pijan i bez dozvole.....

Vidi,ja ne zivim odavno ovde al sam pola zivota proveo u srbiji pola ovde......mogu ti reci jedan primer kao sinoc,bili na rodjendan.....svi ovi ljudi i momci koji su ovde odrasli itd,popili po jednu rakijicu na pocetku i ko casu vina ko flasu piva i to je bilo to.....e sad sa druge strane,bilo je i par ovih dvogodisnjaka (sto se ja nasalim) ljudi koji jos nisu sastavili 2 god zivota ovde,e oni su popili boga oca,zapevali a na kraju kad smo svi krenuli kucama,odvrnuli u alfi narodnu muziku do daske i krenuli u ofenbah u diskoteku.

E kad ih budu navatali i kad se sutra dan probudi u podrumu o kad se bude naplatio svega i svacega verujem da ce nauciti da bude umeren.

Kostić

nije da me ne¹to zanima prejebavanje izmeðu jednih i drugih al evo plaèem ima satipo pa ako ste vi normali i za¹to ste

https://twitter.com/NemanjicZoran/status/1097070189819121664

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

bogdan


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mkt


Lazic