Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Nikad nisam bacio smeæe van kante... Sad za 50 jebi ga...

Lazic



El Jefe

Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2019, 00:44
https://srbin.info/2019/02/13/vucic-se-prepao-protesta-predsednik-otkazao-posetu-orascu/?fbclid=IwAR0oVieZnJSgeR60ogxqFyEXyTGLDFybLhYxIYv9Cv_cmP0tH0fM2Mwx3XY
Баш лепо не доћи на прославу дана државности Србије. То може само наш ментални пацијент. Срећа па је ту глумац из Ужица да га замени, шта је глумио немам појма али знам да је по Сарајеву носио мајицу са ликом оног Дивјака, Србина који је издао сопствени народ и кога су Срби прогласили за ратног злочинца. Јадно.
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

©ta æe on tamo?Za njegove vladavine izgubiæemo i dr¾avnost.Dodu¹e ni glumcu,nije mesto u Ora¹cu,pre je za Lazu. [cheers]

Boban_m

Ko gura tog glumca u politiku? Niti ima licni kapacitet za bavljenje time niti ga narod voli.   

mareskin

Citat: Boban_m poslato 15 Februar, 2019, 15:33
Ko gura tog glumca u politiku? Niti ima licni kapacitet za bavljenje time niti ga narod voli.   

To se mo¾e reæi i za na¹e politièare :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

nesic1

#25727
Прво да схватимо да сви политичари су доведени да растуре србију и народ отерају по другим државама, где ће после 2-3 генерације бити асимиловани, после да се све ради на важним датумима, потписивање којекаквих штетних споразума, овај положио заклетву на мирослављевом јеванђељу тако да је и очекивано да буде највећи издајник од свих

-------------------------------------------------
него рече један да код врања је нађено гробље старо 3000 год, одрадили днк видели да су врањанци староседеоци и после забетонирали то гробље да сакрију то, па само да видим јел зна неко нешто о томе?
-------------------------------------------------

https://informer.rs/vesti/politika/420346/video-nije-vuk-hijena-jeremic-pljunuo-obraz-cele-nacije-proglasio-srbiju-zlocinackom

Boban_m

Ne mogu da se nacudim da ima toliko kukolja u Srbiji. Koliko djubre treba da budes da radis o glavi svom narodu i drzavi zarad nekog licnog interesa. Mozda racunaju da ni istorija ne moze da popamti sve koji su Srbiji o glavi radili u zadnjih 30 godina, i u tom vakumu budu zaboravljeni. Stvarno ne mogu da iskonstruisem u glavi neki vjerovatan pozeljan scenario za narod tu u sledecih 10-20-30 godina :(

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam mislio da neki sa vlasti...i oni koji su bili zasluzuju vesala...iz korena sam prominio misljenje....u parku kod skupstine treba podici cele kulu.....i ostaviti prazne delove za buduca pokoljenje....valjda ce se dozvati pameti....
svi oni znaju da je i put do pakla poplocan najboljim namerama, ali ne vidimo mi nikakve dobre namere sto se naseg naroda tice...mozda drzave, ali oni misle da su oni drzava....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic



PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

није чудно то гробље код врања а да су староседеоци и јесу ал са истока много пре модерне религије словена и осталих хуна буна и бабуна римљана грка и даждевњака стеве али нису имали данашње религије и били су ситна племена номада и слично и одатле има доста фаца које вуку чак и на индијанце ал не црвене од мундира него азијате

судар модерних религија и плавооких северњака са истоком пре христа на овим просторима и дан данас може да се видо ко гледа а не чита интернет

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

pa nece biti bas tako...slicnom manevru su prinegavali neki piloti i u prvom svetskom ratu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Da, prvi je bio mislim italijanski pilot Taranto, Tarantan, tako nekako koji je toèkovima svog aviona kaèio i lomio krilo neprijateljskog aviona. Naravno, posle nekoliko uspe¹nih obaranja neprijatelja, jednom prilikom se odlomilo parèe i pocepalo i njegovo krilo pa je pao.
Država je najveći neprijatelj naroda

mrle


mrle