Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Dr¾ali su ih u zoolo¹kom.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

I danas nama takvi sole pamet...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: viper poslato 12 Februar, 2019, 17:56
Dr¾ali su ih u zoolo¹kom.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
Video sam slike, ali ne znam da li je to bila praksa u jednom ili vi¹e zoo vrtova... Kakvi su to gadni likovi bili... I sad da ih ¾alim ¹to æe arapi da ih pojedu, zabole me ba¹...

bogdan

Citat: Biker-Boy poslato 12 Februar, 2019, 18:42
I danas nama takvi sole pamet...
jeste jer su samo orgabizovaniji  i nisu imali ove nase poshasti  , komunizam , socijalizam , zute , plave i ostale

milomir22

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2019, 10:03
vala meni u srbiji nista ne fali
mogao bih da se poredim sa boljim drzavama pa da serem i kukam ali mogao bi da se poredim i sa gorim gde nemaju sta da jedu, treba biti realan i zahvalan za ono sto imas
da plate su sranje, drzava u kurcu bila i mislim da ce uvek i biti. ali nigde nije idealno, lako je kenjati umesto da se potrudis da zaradis i prezivis tj da se snadjes tu gde si, to je izgleda tezi deo, potruditi se
a od sebe ne mozes pobeci, neki ce uvek misliti kako je sreca tamo negde, nije vec je u glavi i samo od tebe zavisi procitajte lektiru za srednju skolu alhemicara od koelja ako to ne mozete drugacije da shvatite
ako bi odavde i isao kojim slucajem iz ko zna kog razloga isao bi samo negde gde je leto cele godine, pored mora


Sve je tacno, samo to i dalje ne objsnjava fenomen srpskih klosara koji su otisli iz ove septicke jame i u tudjini dostigli zivot vredan coveka (i to ne samo za privid rodjacima i komsijama kao sto svi misle, jer za taj privid ih boli kurac). Znam ovo zato sto su mi to dva brata, jedan od strica, drugi od ujaka, jedan u IT, drugi u SWE.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: milomir22 poslato 12 Februar, 2019, 23:45
Citat: UFF poslato 12 Februar, 2019, 10:03
vala meni u srbiji nista ne fali
mogao bih da se poredim sa boljim drzavama pa da serem i kukam ali mogao bi da se poredim i sa gorim gde nemaju sta da jedu, treba biti realan i zahvalan za ono sto imas
da plate su sranje, drzava u kurcu bila i mislim da ce uvek i biti. ali nigde nije idealno, lako je kenjati umesto da se potrudis da zaradis i prezivis tj da se snadjes tu gde si, to je izgleda tezi deo, potruditi se
a od sebe ne mozes pobeci, neki ce uvek misliti kako je sreca tamo negde, nije vec je u glavi i samo od tebe zavisi procitajte lektiru za srednju skolu alhemicara od koelja ako to ne mozete drugacije da shvatite
ako bi odavde i isao kojim slucajem iz ko zna kog razloga isao bi samo negde gde je leto cele godine, pored mora


Sve je tacno, samo to i dalje ne objsnjava fenomen srpskih klosara koji su otisli iz ove septicke jame i u tudjini dostigli zivot vredan coveka (i to ne samo za privid rodjacima i komsijama kao sto svi misle, jer za taj privid ih boli kurac). Znam ovo zato sto su mi to dva brata, jedan od strica, drugi od ujaka, jedan u IT, drugi u SWE.
dostici zivot vredan coveka je uvek privid...lazes sebe ili druge.....oni koji imaju mnogo para nemaju vremena...jer vreme je novac....da bi imao vremena moras da nemas para....ili da ih nisi zaradio nego nasledio pa te zabole kurac za pare jer nisi grbavio za njih....da bi neko postao dovoljno bogat da ima vreme mora biti pokvareni workoholik ....sto znaci ne ume da uziva u neradu, bar s vremena na vreme....
postoji jedinica koja se zove vrednost radnog sata....i to se zna od drzave do drzave od grada do grada.....jel ima neko cifru koliko kosta slobodno vreme ....one koje ne utrosite na odmeor vec ono koje vam oduzmu u vezi posla, pozivima posle radnog vremena....
vreme nije novac, vreme je zivot....probaj da konvertujes vreme u novac...moze .....a probaj obrnuto...probaj da dokupis vreme....dobar dan ja bi da dokupim vreme i zivim 200 godina....moze ali kurac....uzivaj u vremenu koje ti je dato i probaj da prezivis sa sto vise osmeha na licu...ne opterecuj se materijalnim jer to ne cini zivot....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

Jel si gledao onaj film kad je vreme zapravo novac...tj novac vreme. :) Pa kupis toplu vodu za tusiranje i skine ti 5min od zivota itd. Pametnog navede na zdravo razmisljanje. Sto manje tusiranja, ziveces krace :p
klasican divljak

Lazic


dzimika

Citat: despic poslato 13 Februar, 2019, 11:16
Jel si gledao onaj film kad je vreme zapravo novac...tj novac vreme. :) Pa kupis toplu vodu za tusiranje i skine ti 5min od zivota itd. Pametnog navede na zdravo razmisljanje. Sto manje tusiranja, ziveces krace :p

Mislis sto manje tusiranja toplom vodom i ziveces duze :D

ЯЭВОЛУТИОН

u filmu je u pitanju metafora....da se vreme nemoze nadoknaditi....a mi ga tracimo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat


dzimika


Lazic

I ja mislim da je to... Zvuèi ok...

mareskin

Citat: dzimika poslato 13 Februar, 2019, 21:39
In time ja mislim da je

https://www.imdb.com/title/tt1637688/?ref_=nm_knf_i3

Znaèi da se pripremamo i upi¹emo veèernju ¹kolu za hakovanje :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


UFF

ma najbolje po jednu kameru ispred svacije zgrade/kuce
i to svako ko tu zivi mora sam da je kupi i postavi i poveze kao i da se brine da snima 24/7 i da uploaduje snimak na drzavni cloud
i da prijavis kad zelis da seres ili jebes zenu kao i u koju rupu

zbog bezbednosti naravno

mamu im jebem, a i nama sto trpimo i ne bunimo se

Lazic

Sve u ime bezbednosti... Prosto teraju ljude na marifetluke...


viper

Citat: Laziæ poslato 14 Februar, 2019, 16:10
Sve u ime bezbednosti... Prosto teraju ljude na marifetluke...
Teraju ljude iz Srbije.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

dzimika

i preko ima kamera, tamo se svi pridrzavaju propisa nekim cudom, cak i nasi voze 50kmh i smece bacaju u kantu, ne znam kako tamo mogu a ovde ne mogu