Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Znam da je dobio emisiju na Diskaveriju... :P

Glava Dole

Da, gledao pre 100god al se nikad ne bih setio toga da nisi spomenuo :) Morao sam da prokopam po googlu i uboo nesto ako nekog interesuje :)

Kvalitet do mojega ali sa prevodom:
https://vimeo.com/25935089

I bolji kvalitet bez prevoda:
https://vimeo.com/27365718

dzimika

#25042
Citat: Laziæ poslato 23 Decembar, 2018, 18:33
Znam da je dobio emisiju na Diskaveriju... :P

A prava za diskaveri u srbiji djilas drzao u to vreme, slucajno

Ps, trebalo je da dobije i jednu emisiju kako napraviti najskuplji najmanji most na svetu

Hurricane

ne znam da li namerno ili onako skrecete sa sustine..

kakav Djilas, nije uopste on bitan niti bilo ko od opozicije

ja sam uvek bio protiv izbora ali ZA bolje uslove zivota nama i nasoj deci

neka ostane derpe predsednik ja nemam nista protiv, voli covek i neka ga


ALI, ne treba da trpimo da nas neko pravi budalama i tacka

da li su uspele demonstracije u Francuskoj, a predsedniku nije ni dlaka sa glave zafalila

da li su taksisti uspeli sa protestom protiv cargo, skoro da jesu a nikome nista iz vlasti nije naskodilo


tako u zivotu sve funkcionise, zaplace dete dobije sisu.


tako i mi SVI treba da uradimo


i gore nam je iz dana u dan, jer ste lenji i letargicni i boli vas kurac i ne radimo tako, ili vam sve ovo odgovara iz samo vama znanih razloga




mostu nista ne fali, ne serite, 2 godine sam gubio 3-4 sata dnevno u koloni o gorivu da ne pricam, da bi isao na posao u centar,

onog trenutka kad je most zavrsen, guzve vise ne postoje u tom delu grada


covek se medju prvima bavio pravima za tv i ostalo, posteno napravio pare svojim znanjem i radom, nikom nije ukrao, znam celu pricu

a takodje i znamo svi dobro sta su braca sve pokrala i otela od naroda i ostalih, 3 djilasova mosta da napravis i da ostane za 2 bg u vodi

®or¾

Au Uragan,u veæem delu se sla¾em,jesmo i letargièni i lenji i boli nas kurac.Ustvari mislim da smo vi¹e zgadjeni i ogorèeni.Ne mogu da se slo¾im,da je Ðilas po¹tenim radom i znanjem postao trulo bogat.Daleko je on od medijskog maga koji je prvi poèeo da se bavi pravima i sekundama ali je zato na najbezobrazniji i naj hoh¹taplerskiji naèin iskoristio poziciju za svoj posao.Ni¹ta to govno nije drugaèije od govana,koje je peti oktobar ispileo,Nije ni morao da krade,dovoljno je bilo da kupuje sekunde po povla¹æenim cenama,da ima maltene monopol i da ih preprodaje po basnoslovnim cenama,firmama kojima je dao"ponudu koja se ne odbija".Na takav naèin i baba Kurana mo¾e da se obogati.Sve su to ne opevana gladna govna,bez trunke morala.Fali nam ozbiljan ne kompromitovan ¹umar,a takvog nema ni na vidiku.

despic

Mostovi kao znace nesto...al guzve su i dalje po gradu i tek ce biti kad se zavrsi jos nekoliko zgrada u samom centru. Ne znam vise otkud taj narod silni dolazi u bg.
Evo ja ocu da se bunim sto mi je registracija za kola 60000. Kome da se zalim? Reci? Ne bi bas izlazio sam da protestujem, gledace me ko budalu. Oce neko sa mnom? Dobice svako po dobos.
klasican divljak

MIGE


Hurricane

Ponesi dobo¹ i ajd s nama u subotu

Evo ja æu ti napravim transparent za regu

Lazic

Ljudi, nisu se ovi zalepili superlepkom za fotelje zato ¹to su im male plate i te¾ak posao, a Srbija na umu... "®uti" su smenjeni olovkama, zamislite av koji priznaje da je izgubio na izborima... Inaèe saznao sam da je onaj poligraf Radojèiæ vlasnik famoznog neru¹ivog objekta ¹to je na 100 metara od Kfora, tj na Panèiæevom vrhu...

Koji je naziv na starogrèkom za èoveka koga ne zanima politika?

durmitor2000

Ja podr¾avam proteste i protiv sam ludila AV. Meðutim, nemam nameru da se ¹etam u kao graðanskom protestu jer protest bez jasnih zahteva i ljudi koje su kredibilni iza tih zahteva je èisto ¹etanje. I naravno, vid pritiska da AV ispuni obeæano kad je dolazio vezano za Kosovo i da otvori pitanje republike Srpske.
Ovo sve se umotava u kao probudili se graðani a kajmak da uzmu isti kreteni koji su veæ bili i ovo sranje od situacije stvorili. Zakoni izborni su od prethodnih ovi nisu menjali i svi ostali uslovi oko medija i tabloida. Samo ¹to imaju jo¹ bolje konsultante iz inostranstva koji ih savetuju kako da izlude narod.
Iza demokratske Srbije i partija kao ¹to su DS, Ðilas i mo¾da narodna stranka mogu da stanem i mogu da oèekuju moj glas. Ali ako budu sa Dverima i ostalim primitivcima i preletaèima koje veæ regrutuju po lokalu moj glas mogu da zaborave.
A mart kada se izgleda planiranju izbori blizu a jo¹ nema konkretnih zahteva i ko bi te zahteve postavio.
A glumci i kurci oni su dobri za svoju profesiju ali nisu za ozbiljne stvari kao ¹to je voðenje dr¾ave. Jer smo izgubili dosta vremena sa raznim amaterima i glupostima kao ¹to su pokreti i grupe graðana.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Lazic

Posle av i Nikola ©eæerovski bi vodio zemlju uspe¹no...

durmitor2000

Citat: Laziæ poslato 23 Decembar, 2018, 20:57
Ljudi, nisu se ovi zalepili superlepkom za fotelje zato ¹to su im male plate i te¾ak posao, a Srbija na umu... "®uti" su smenjeni olovkama, zamislite av koji priznaje da je izgubio na izborima... Inaèe saznao sam da je onaj poligraf Radojèiæ vlasnik famoznog neru¹ivog objekta ¹to je na 100 metara od Kfora, tj na Panèiæevom vrhu...

Koji je naziv na starogrèkom za èoveka koga ne zanima politika?
Ma naravno da takvi likovi stoje iza toga. Ima na Krik-u ili Balkan insight gde se vidi da su oni vlasnici i Bata ovaj iz K© a valjda Zvonko na Goèu ili Goliji.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

despic

Citat: Hurricane poslato 23 Decembar, 2018, 20:55
Ponesi dobo¹ i ajd s nama u subotu

Evo ja æu ti napravim transparent za regu

Vrlo rado ali mi ne odgovara termin...(ne salim se) s obzirom da sam muzicar, vikend mi je nemoguc. A kad budem video pravo lice koje ce predstavljati narod ili opoziciju veruj mi u prvim sam redovima i nece me ni jedan huligan zaustaviti :) bez obzira sto meni nista ne fali, ne placam porez (osim registracije) ne placam kazne, ne placam parking, ne placam nista. Al kao sto neko rece, ne volim kad neko nekog pravi budalom. Kad cujem i vidim sta su neki ljudi morali da rade da bi nasli, ili zadrzali posao...horor i sramota
klasican divljak

eclipse4

Citat: mkt poslato 23 Decembar, 2018, 00:34




a sto brate nisi reko ljudima da stoje u mestu kad ih slikas??? ovako na foru izgledaju mnogo vise nego sto ih ima...jos u zimskim jaknama..... 1 covek zauzima 6 kvadrata......sto bi reko nas cash & carry doktorat oko 1600 ljudi da je bilo pa izgleda ko da su 60.000.....ta mante te fore :)

Lazic

@Dsepiæ:
Svira¹ od 18-20h?

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Ivicat

^^^^
Kome bre svejedno? Moje 'selo' je od '96. 10-15 god bilo u opoziciji. Dok su drugi dobijali pomoc od republike, nas su preskakali. Tako da, ne, nije mi svejedno. Nego vidim da se pominju Djilas, Borko Stefanovic, Bosko Obradovic, Vuk Jeremic,..
Sve moj do mojega.

A kada sam pitao ko da dodje, pitao sam ozbiljno. Sada vidim da su tu, levica, socijalisti, rusofili, liberali, nacionalsti, kapitalisti... I kojim ce pravcem iz te splacine krenuti? Jer, nije cilj samo skinuti nekoga sa vlasti. To se desilo 6. oktobrta. Vece je pitanje ko ce doci. Da ne dodje gori.

A sada vidim i ovo



Biker-Boy

Pa ovi su vec na vlasti, pogledaj nam predsednika i premijerku  [rofl] ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Realno...

Onda smo govorili da je nemoguæe da neko bude gori od Milo¹eviæa, danas znam da je nemoguæe da neko bude gori od ovog... Opet ponavljam, "¾uti" su olovkama skinuti, jel mo¾e iko da zamisli vuèiæa kako priznaje poraz na izborima...?

despic

Citat: Laziæ poslato 23 Decembar, 2018, 21:24
@Dsepiæ:
Svira¹ od 18-20h?

Znao sam da ce se naci neko pametan da to pita, al nisam mogao da pretpostavim da ces to biti ti :)
Jel ti stvarno nije jasno ili stvarno moram da ti objasanjavam?
klasican divljak