Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić


Lazic

@Alja:
Samo èekam da se onaj javi da pomene kako ti ne plaæa¹ porez pa da mu se najebem majke majèine i banujem ga zauvek... Inaèe, na¹ao sam ga na tviteru, govno jedno neopevano...



viper

Pusti bota neka se oko pickoustog dupeta mota :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

kad budem mogao da zamrznem servis  i od tog momenta da budem nezaposlen a posle da odmrznem, tad cu da im placam....nek naplate prodacima sladoleda pdv...mamu li im jebem..ili prodavcima kokica....koja je razlika kad radis samo po odredjenim vremenskim uslovima...dal tri ili deset meseci...sta njih kurac zabole....ali hocu to vreme kad ugasim servis da budem na socijali tri meseca...pa i ja cu da se deklarisem kao rom i to gey rom...

inace posto smo mi drzava apsurda da napomenem da sekod nas skoluju i srbi iz drugih drzava po povlascenim cenama ....dakle iz bosne, makedonije i crne gore i hrvatske....e sad....za onog iz makedonije i mozes da vidis jel srbin ili makedonac po prezimenu, pa i za bih drzavljanina donekle...ali kako da utvrdis da je drzavljanin crne gore srbin ili milogorac....inace ove godine skontam da je dete jedne od milovih glasnogovornica na studijama u beogradu po povlascenim uslovima....
svako u ovoj jebenoj drzavi ima vise prava od onih koji su ovde rodjeni...i kad izbije neko sranje uz domace izdajnike koji ce otperjati po belom svetu i ovi iz bivsih republika ce se vratiti kuci...dok sranje ne prodje a onda ce se vratiti nazad da zauzmu svoja mesta u administraciji i po firmama....a domordci ce da brane vigvame jer nemaju gde da pobegnu ili ih je sramota da beze...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

bora je dr¾ani du¾an milione za servis... jo¹ nije na robiji :)

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 03 Novembar, 2018, 20:15
@Alja:
Samo èekam da se onaj javi da pomene kako ti ne plaæa¹ porez pa da mu se najebem majke majèine i banujem ga zauvek... Inaèe, na¹ao sam ga na tviteru, govno jedno neopevano...




daj lazicu link sta cekas...

jebo ga vucic sa sendvicem in d pedu

Lazic

Ma nisam siguran da je stvarno on ali nik odgovara, terminologija takoðe...

balcan girl

gde li je sad debeli zmaj :D do sad bi veæ imao i djaèku knjizicu njegove parababe :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m


El Jefe

Када се сетим како су доносили потврде да им је просек примања О динара да би се уселили у студентске домове.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња



®or¾

 [rofl]  [rofl] pa taj magarac ne bi mogao da gospodari ulicama ni u Donjo Babu¹nici ,a ne u Beogradu al zato je ¾e¹æi ¹meker i ¾enama gaæe same spadaju kada ga vide  [rofl]  [rofl]  [rofl]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

CBRR1

boli me tuki za sve njih, koji god da su...ali ovakvi tekstovi nevezano sa politikom, pa jebu nas, sta mi nemamo oci...

Lazic

Vide li ko je preCednik, kakve crne oèi...

ЯЭВОЛУТИОН

bas me zanima ko je taj ko je izjebao burn a bitch pa se prebacila u lizing no pushing
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

#24498
Majka priroda i bangavi roditelji... Trebalo je da bude mu¹ko...

mkt

ako nekog zanima fudbal, ima on line al nije na srpskom CZV - LVRPUL
https://arenasportuzivo.wixsite.com/arenasportklubhdlive/futbola1