Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: kosta66 poslato 21 Oktobar, 2018, 08:53
oæu i ja da radim, nek mi vrate fabriku na svoje mesto i nek je dr¾i kapitalista. od rekorda napravi¹e parking i par naokolnih prodavnica. jel to kapitalizam? nabijem ga ja na kurac kapitalistièki.
Moj matori je radio u istoj fabrici kao ti, ali je 89' bio pametan da ode u kapitaliste.
Fabrika je bila prodata nekom Bugarinu koji je prao novac i ne znam sta je sve jos radio na stetu fabrike. Naravno, kasnije je fabrika otisla u stecaj.
Po sadasnjem planu, SVE fabrike se sele iz grada, tako da nema nista od rekorda, IMR-a i DMB-a. Jedine dve aktivne fabrike(za koje ja znam) u gradu koje jos uvek rade su Avala Ada i FHB na Ada Huji. Te dve fabrike ce u roku od 10 godina da se presele na Umku uz fabriku kartona.

mali_zmaj

Citat: Hurricane poslato 19 Oktobar, 2018, 20:01
Malo po malo i opet dodjosmo do cetnika  [rofl]

ebote ni ne sjecam se kad sam zadnji put pitao kako niko ne spominje cetnike..,kao u temi obavezno pogledaj??!!  sve ok sad,zabrinuh se!!
jin-jang

Lazic

Citat: kosta66 poslato 21 Oktobar, 2018, 08:58
ene æizla nam se ubi od rada u kapitalistièkoj firmu, sve èuèi na forumu i jauèe po fejsbuku i ako ga nema sat vremena u radno vreme znamo d aje i¹o na teren. jel to kapitalizam roðaci?

kapitalizam stvara roðaci a ne prodaje maglu po ¹opinge
Laziæ se obrazuje poslednjih 25 godina od kad je zavr¹io gimnaziju, zaslu¾io je lagan posao i dobru platu... Sedenje za kompjuterom mi je u opisu radnog mesta... Jebi ga... Ako Laziæ ne radi a ne¹to rikne, stane cela kapitalistièka firma koja zavisi od ugovora sa korisnicima i ako ne proradi za par sati, ode pod led... Nego ¹ta nego je kapitalizam...

Kostić

debeli zmaje ti li si? sad si me nasmejao probudio sam pola zgrade ;D kuda ti leti¹, levo ili desno ili leti¹ tamo gde ti je udobno da ladi¹ jaja na forumu i fejsu za lepe pare, dok neko pretegli 50 tona za male pare, da bi ti mogo dode¹ u prodavnicu da kupi¹ ¹to ti treba. jebo te kapitalizam :)

bez boga se mo¾e, kamoli bez goleg èoeka


Lazic

Citat: kosta66 poslato 22 Oktobar, 2018, 07:46
debeli zmaje ti li si? sad si me nasmejao probudio sam pola zgrade ;D kuda ti leti¹, levo ili desno ili leti¹ tamo gde ti je udobno da ladi¹ jaja na forumu i fejsu za lepe pare, dok neko pretegli 50 tona za male pare, da bi ti mogo dode¹ u prodavnicu da kupi¹ ¹to ti treba. jebo te kapitalizam :)

bez boga se mo¾e, kamoli bez goleg èoeka
A mogao si i da uèi¹ pa bi 'ladio jaja za lepe pare...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2018, 09:57
Citat: kosta66 poslato 22 Oktobar, 2018, 07:46
debeli zmaje ti li si? sad si me nasmejao probudio sam pola zgrade ;D kuda ti leti¹, levo ili desno ili leti¹ tamo gde ti je udobno da ladi¹ jaja na forumu i fejsu za lepe pare, dok neko pretegli 50 tona za male pare, da bi ti mogo dode¹ u prodavnicu da kupi¹ ¹to ti treba. jebo te kapitalizam :)

bez boga se mo¾e, kamoli bez goleg èoeka
A mogao si i da uèi¹ pa bi 'ladio jaja za lepe pare...
da ti ladis jaja trideset godina ni ti nebi nista imao.....on prica o tome kako je radio a to se desavalo u proslom veku.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ja kad bi sebi dozvolio luksuz da uèim da bi ladio jaja, obesio bi se o treæu banderu

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2018, 09:57
Citat: kosta66 poslato 22 Oktobar, 2018, 07:46
debeli zmaje ti li si? sad si me nasmejao probudio sam pola zgrade ;D kuda ti leti¹, levo ili desno ili leti¹ tamo gde ti je udobno da ladi¹ jaja na forumu i fejsu za lepe pare, dok neko pretegli 50 tona za male pare, da bi ti mogo dode¹ u prodavnicu da kupi¹ ¹to ti treba. jebo te kapitalizam :)

bez boga se mo¾e, kamoli bez goleg èoeka
A mogao si i da uèi¹ pa bi 'ladio jaja za lepe pare...

A ne,on je mislio da æe drug Josip ¾ivjeti vjeèno i da æe svi da imaju,radili ,ne radili,ili lomio se jedan  od posla, a druga petorica ladili muda... ,a primali plate,po¹to kad nema plate ima se kreda u dolarima koju sredi drug Tito!! Da moj praunuk vraæa!!
jin-jang

Lazic

Ti misli¹ da Kole zna ¹ta je mislio ili misli...? :o :D

ЯЭВОЛУТИОН

komunizam i kapitalizam su dva ekstrema....prvi do\voljava da lelemudi ne rade nista a da vredni ne mogu da steknu, a drugi dozvoljava da se neko obogati a da drugi ne mogu pristojno da zive od svoga rada....koja je mera dovoljna u bogatstvu....milion, dva,,,deset,,,,milijarda...i onda malo malo pa cujemo da je neko utajio poreza i da se nagodio sa drzavom....taj koji je zaradio milione i utajio porez treba da ostane bez svega....a ne da se dogovara sa drzavom....a opet sirotinja obicno najeba za minoran poreski dug....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ako ne raèuna¹ Skandinaviju i jo¹ par zemalja, dr¾ave su obièno maæehe svojim graðanima... Mada kad pomislim koliko je para Boban dobio kao povraæaj poreza, ne bude mi dobro... Ovde kao da dr¾avni "slu¾benici" mrze narod koji ih plaæa...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2018, 17:10
Ako ne raèuna¹ Skandinaviju i jo¹ par zemalja, dr¾ave su obièno maæehe svojim graðanima... Mada kad pomislim koliko je para Boban dobio kao povraæaj poreza, ne bude mi dobro... Ovde kao da dr¾avni "slu¾benici" mrze narod koji ih plaæa...
u skandinaviji moraju biti dobri prema gradjanima jer bi inace svi otisli u toplije krajeve....a tih nekoliko drzava koje su dobre imaju svoje razloge....ali kako god bogatasi uglavnom svoje prihode sele u poreske rajeve...a drzavi u kojoj ostvaruju dobit daju mrvice....s vremena na vreme drzava nagazi nekog ko se licno ogresio o poreski zakon, ali polako kad americi ponestane para za oruzje ukinuce beneficije onima koji iznose pare i sve ce poteci nizvodno...naravno i mi cemo najebati zbog toga....a neko ce se jos vise obogatiti....

inace se nasmejah nekom svedjaninu sto mi otkuka kako drzava svedska nece da dozvoli da dovede nekog da u svedskoj radi na njegovom radnom mestu za trecinu para koliko njega placaju a ostatak da daju njemu...toliko mu je dosta da uziva i ne radi nista u grckoj...ako bude problema zamenice ga sa drugim robom.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ba¹ neobièno ¹to neæe...

Hattrick

A covek lepo sve smislio.  :)

Kostić

plazmiæ, sa kolikim ke¹om ti je æale oti¹o u kapitaliste te 89te? i na kom je radnom mestu radio, mo¾da ga poznajem



e ljudi, sve imam neki trip da ovi najaèi mrzitelji gospodara nam plemenskog imaju neku ¾e¹æu maniju tipa one the ouè i cenim da bi oni bili osam puta gori na vlasti. ene se èoek ¾ali da je poglavar kriv ¹to mu kilo ¹eæera u tri merenja ima tri puta razlièitu kila¾u u minus a neki drugi likovi merili pa jednom ima kilo i èetresjedan gram i na kraju ga neko pito da mu nije crkla bakterija na vagu pa da brljavi i uæuta se lik. al da je posejo paniku za sve pare - jeste. ja da imam kilo ¹eæera odma bi izmerio al nem kriza neka stisla

jebotebog dal je iko oðe zdrav....

Plazma Keks

Citat: kosta66 poslato 22 Oktobar, 2018, 19:20
plazmiæ, sa kolikim ke¹om ti je æale oti¹o u kapitaliste te 89te? i na kom je radnom mestu radio, mo¾da ga poznajem
radio je u servisu viljuskara, Dusan, mozda su ga zvali i svaba jer je pre toga ziveo osam u D, to sam jednom prilikom nacuo od drugog njegovog kolege, Soce, onaj visoki, nosati.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

misa-pei

O tome se dosta mo¾e naæi u izvrsnoj knjizi Mirjane Ðurðeviæ "Kaja, Beograd i dobri Amerikanac". I malo da se pro¹ire znanja o predratnom Beogradu, koga zanima.
Država je najveći neprijatelj naroda