Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

i kad vi njemu ka¾ete da je botina krezavi sendvièar etc, ne prilièi vam. i ¹ta se koj kurac pravda¹ na njega. krenite od poèetka, lik kenja o pèkst-om vi naskoèite ko na alvu i krenete da ga pièkarate. ustvari boli me kurac koj sam pa i ja kurac da vam solim pamet


al ste jebeno obdani¹te :)

petar357

Citat: DraganPavlicevic poslato 07 Oktobar, 2018, 12:05
Uff-e dru¾e, mislim da je do¹lo vreme da se ovakvo na¹e dru¾enje malo proèisti. Koliko vidim, pojedinci ne zaslu¾uju da budu deo manijaèkog dru¾enja i samim tim neophodan je èistac. Ne ka¾em da svi moramo imati isti politièki pogled, ali od ideje moto dru¾enja, ovo postade suvi¹e degutantno.Oèigledno je da pojedincima nije ovde mesto.I zato je na tebi da politièke zaluðenike po¹alje¹ stranci kojoj pripadaju. Mi smo ipak moto dru¾ina.

A gde sam ja to u poslednjih par postova pomenuo politiku, citiraj mi molim te. Spomenuo sam da covek postao nemacki konjusar, on se time i sam pohvalio, a ja mu tako reci cestitao.

Politika je ubacena u postovima koji su posle toga usledili, a ja cak ni u odgovorima nisam politiku pominjao.


monsterbnt

Pustite ''coveka'' da zaradi sendvic
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 07 Oktobar, 2018, 12:51
ti i æizla ste se napakostili na èoveka sa sve onim novinarem i ko jo¹ i kako ste krenuli da jebete lika potuæete se na kraju. aj koj vam je kurac, iskulirajte lika ko ¹to kulirate mene

Uh kosto pa ti ne pratis od pocetka....nismo mi njega dirali nego ga pickousti dirao poslao mu verovatno sms : "pobogu bote pa seru o meni po forumu a ti me ne branis,ukidam ti sendvic i odbijam te od k-sise."
Ko je pomenuo tucu?mada bicevanje ovo ono i jeste fetish br.1 usamljenih ljudi.
Sto si se ti onomad okomio na coveka sto ti vadi spriceve??? :-)
A ja tebe ne kuliram ja te gotivim i postuje, tvoj rad i tvoja dela.
Cak i ovog flobera gotivim,saljem njegove skrinshotove,kidamo se od njega.

Kostić

nisam mislio doslovno da se potepate bre ;D nego ono, kako ste krenuli da ne preðete na laziæev nivo. kako god, boli me kita radite ¹ta oæete, ja sam danas imo prilike da se malo pojurim s ferarijem u ko¹u, dodu¹e na kratko ali slatko ;D okej mo¾da sam nenamerno i tebe ubacio u grupu - deraèi tj gre¹kom, maj epolod¾aj ;D

eclipse4

Mi se nikad ne potepamo kosticu mi samo tepamo  [rofl]
A lazica od kad sam upoznao na forumu moj je zivot psihicki krenuo nizbrdicom,osecam se mnogo lepse i rasterecenije....i nemoj neko lazica da dira bez njega kriziram.
De sam kosto u koju grupu de?de?

Kostić

ako samo tepate onda utepaèi ako jebete u jebaèi ako visite ovde nedeljom onda u pletaèi :)

dzimika

Sto se mene tice perica nema sta da trazi ovde i slazem se sa Draganom

Lazic

Citat: kosta66 poslato 07 Oktobar, 2018, 12:51
ti i æizla ste se napakostili na èoveka sa sve onim novinarem i ko jo¹ i kako ste krenuli da jebete lika potuæete se na kraju. aj koj vam je kurac, iskulirajte lika ko ¹to kulirate mene
Od 1989-te do 2000-te sam svakome ko je bio za Milo¹eviæa u lice rekao da se nosi u pièku materinu i da je jebeni retard(ako je iskreno) i olo¹(ako je zbog koristi)... Ista stvar je i poslednjih 6 godina... Petra nisam odstranio sa foruma jer nisam ja vlasnik... I Kostiæu sla¾em se da dajem(tj, dao mi ga Uff) veæe pravo sebi, ali isto tako se sam autobanujem na 24h kad dotiènog oteram u kurac ili proglasim konjem... Mada èiini mi se da mu poslednje poreðenje i nije toliko smetalo...


@D¾imika:
potpuno se sla¾em

Hattrick

Autobanovanje, paroksizam integriteta. :)

petar357



Lazicu, naravno da mi poredjenje nije smetalo.

Kada ti neku pogrdnu rec ili poredjenje uputi neko koga smatras budalom, onda i to sto kaze nema nikakvu tezinu, sto je sada slucaj.

Tek kada ti tako nesto kaze neko do cijeg misljenja ti je stalo, onda je stvar drugacija.



Lazic

Bolji kompliment nisi mogao da mi udeli¹...

mali_zmaj

jebote sunce vam,pa pre tri stranice sam prebacio na zadnju sa nadom da je prestala filozofija....,i monolozi i recitacije..,ja sam teski serator i filozof,al brateee,teska sam amatercina za neke...,uuuuu..
jin-jang

Kostić

Citat: Hattrick poslato 07 Oktobar, 2018, 17:12
Autobanovanje, paroksizam integriteta. :)

pasivna algolagnija ;D

Kostić

Citat: Boban_m poslato 06 Oktobar, 2018, 22:41
Nisam ja, a znao bih da zidam i sad sam potpuno zabagovao od tvoje teorije  ;D

te¹ko je razumeti persrvativnu osobu koju prati hajpervigilna aproseksija pa ni sama ne zna ¹ta je rekla, kamoli ti ;D

balcan girl

svako ko se ikada registrovao na forum ili ode na vreme ili skupi muda i pogleda u oèi onog koga pièkara na forumu :D s obzirom da manijaci od poèetka imaju praksu upoznavanja uzivo smatram da svako ko izjavi ovde napismeno da bira drustvo i da neæe da dodje na druzenje nema sta da trazi na forumu i taèka. po¹to bira drustvo zbog èega je ovde?? ne videh nijedan post o motoru, voznji bilo èemu drugom osim botovanja. krajnje je vreme da se forum oèisti od reklama :D i da ovo ovde nije demokratija vec privatno vlasnistvo :D krajnje je vreme da vlasnik oèisti i ovo dvori¹teeee :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

niki64

Dragance i Jagodinka, nasi glasovi razuma.Podrzavam ideju. Zadnjih 12 banova su njegovi, pametnom bi trebalo da je dosta da ode sam.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Gavrolini

Meni je bas gotivan

balcan girl

izmenite brojeve pa mozete na kafu i to :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

nego gavro jedes li sta? i jesi li svraæao do kiropraktièara?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!