Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

ja razumem da neko olupa kurac na tarabi i taj napise na istu "i na tarabi pise picka pa nije" i onda narod koji tu naidje,procita upozori se i ne lomi kurac na tarabu

al da neko olupa kurac i napise to na tarabi kao upozorenje i onda ceo celcati narod takodje olupa kurac a bio je upozoren i to ne jednom ne svaki dan ......to mi nikad nije bilo jasno....

da skratim,cemu sluze ti tekstovi uopste?ko to cita od poceta do kraja?zasto cita?i sta ce uciniti povodom toga sto je procitao?


Lazic


Lone Wolf

Смешно и болесно, диктатура нам пред носом, ужас шта је Србија дочекала опет.
Неки дан састали се у Сарајеву градоначелници БГ, СА и ЗГ. И овај наш тутумрак се у изјави захваљује Вучићу... Ниђе везе, одвратно.
Не може рај на земљи.

Hurricane

..vi ste bre ljudi u zabludi, kakva diktatura kakvi sendvici, svi ovi ljudi su debelo placeni, tu nema nista vise nejasno..

Eno po srbiji spavaju pred mesnim odborima kukaju, traze veze, sta ne rade, samo da udju u pricu zvanu sns

Ako neko nekog zna, evo i ja sam vrlo zainteresovan




Lazic

Naravno, odma' poteèe mled i mleko...

Lazic


®or¾

Sla¾em se,dodu¹e kroz na¹u istoriju,nikada i nije bilo drugaèije!

Lazic

I uvek sja¹i Kurta da uzja¹e Murta... :(

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 24 Avgust, 2018, 10:41
https://www.kurir.rs/crna-hronika/3108287/pustite-moju-bolesnu-majku-na-slobodu-bojana-je-pretukla-grupa-nasilnika-a-u-zatvor-poslate-njegova-majka-i-sestra-zbog-verbalnog-duela-sa-policijom

Ovde æe morati da bude krvi do kolena...

riba smrdi od glave...ili od repa? kako se kaze?

otisao da se nadje sa ljudima koje "povrsno" poznaje...zasto? nije naveo,izasli svi napolje,odjednom poceli da ga tuku,cak 4 komada ljudi....on pitao covek zasto,al mu nisu odgovorili hahahah i onda dolazi neko sa citroenom i iz njega izlazi,mama,zena,sestra itd od onih ljudi koje on povrsno poznaje al ih ipak toliko povrsno poznaje da zna tacno ko je sa kim u srodstvu i u kakvom..... :)

Lazic

U velikim Crljenima su svi u srodstvu...

Hattrick


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

Govna dzabalebaroska, nisu ni minimalac zavredili.
I feel the need..... the need for speed !!!

mareskin

Citat: Biker-Boy poslato 25 Avgust, 2018, 00:49
Govna dzabalebaroska, nisu ni minimalac zavredili.

Nemoj da vreða¹ usta koja hranim. Ja se ubih od rada 24/7 da bi oni u¾ivali.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mareskin poslato 25 Avgust, 2018, 08:49
Citat: Biker-Boy poslato 25 Avgust, 2018, 00:49
Govna dzabalebaroska, nisu ni minimalac zavredili.

Nemoj da vreða¹ usta koja hranim. Ja se ubih od rada 24/7 da bi oni u¾ivali.

sad ce pera triper sedam da te ubedi da treba da radis jos vise...kao mali aca...ako treba i 28/9
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Hot lips,odavno nije mali i on radi 48/365,za va¹u informaciju,po¹tovani Revolucionaru!