Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ®or¾ poslato 22 Avgust, 2018, 13:51
Jbg,ja sumnjam da je napravljen u Srbiji i to ba¹ po meri stada, koje predvodi
:(

Ako pogleda¹ koliko ga graðana Srbije podr¾ava i nisi u pravu... Na¾alost od opozicije ni mojega... Èak je i Hitler imao veæu podr¹ku... Ne mnogo...

®or¾

Laziæu,ja mogu da po¹tujem svaèije mi¹ljenje i stav.Ovo ¹to sam komentarisao,je ne¹to izmeðu sarkazma i realnosti.Ja mislim da sam na ¾alost 100% u pravu. Srbija nisu Beograd i Novi Sad!Da krade duplo od onog ¹to dobija,opet nam se nekako raèunica ne sla¾e.No sam sebe zamrzim,kada uop¹te prokomentari¹em vlast i opoziciju,kod nas!!Takvi buzdovani se ne raðaju na kugli zemaljskoj i sa jedne i sa druge strane!Mene su samo jednom mogli da zajebu da gutam suzavac za rad ideala i nikada vi¹e!Ukoliko bude oru¾anog ustanka,to je drugi par rukavica.Stado je uvek stado i za vreme æopavog zagorca i za vreme hot lips Hjulihen!

Lazic

Hot lips ??? :o [panic] [rofl]




Ma jasno bre, d¾abe nam ¹to ga podr¾avaju samo krezubi, kad ostatak naroda æuti i kuka na opoziciju...

Nego, aj do Gorana u subotu da zalijemo... :D [cheers]

®or¾

Ni¹ta radije ne bih uèinio,nije ni lova ni prevoz problem,jednostavno ne mogu da postignem.

Lazic

Otka¾i ne¹to nebitno... ;D

®or¾

Laziæu ajd vidi molim te da nisam ne¹to zajebao. Ne¹to sam sluèajno pipnuo i izbacilo mi da sam te stavio na ignori¹i,nije mi to namera,nikako

®or¾

U pm. Evo opet pi¹e da sam te ignorisao,jebem ti tablet,kako sad da to ispravim

®or¾

Palim na kurblu kada se najedem,re¹io,izvini.

Bishke

Slucajni ignore je skroz ok...
Pravis se lud a on je na ignore ;D
You should do one thing every day that scares you

®or¾


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]


106.000 policajaca grada Èikaga jure ®or¾a... :o ;D

Ode¹ u profil/opcije ignorisanja i deignori¹e¹ me... :D Fak, neko mora da me citira da bi ovo video... :D

Boban_m

Nemoj neko da bi ga citirao.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 22 Avgust, 2018, 20:18
[rofl] [rofl] [rofl]


106.000 policajaca grada Èikaga jure ®or¾a... :o ;D

Ode¹ u profil/opcije ignorisanja i deignori¹e¹ me... :D Fak, neko mora da me citira da bi ovo video... :D
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Avgust, 2018, 21:01
Citat: Laziæ poslato 22 Avgust, 2018, 20:18
[rofl] [rofl] [rofl]


106.000 policajaca grada Èikaga jure ®or¾a... :o ;D

Ode¹ u profil/opcije ignorisanja i deignori¹e¹ me... :D Fak, neko mora da me citira da bi ovo video... :D
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Avgust, 2018, 21:01
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Avgust, 2018, 21:01
Citat: Laziæ poslato 22 Avgust, 2018, 20:18
[rofl] [rofl] [rofl]


106.000 policajaca grada Èikaga jure ®or¾a... :o ;D

Ode¹ u profil/opcije ignorisanja i deignori¹e¹ me... :D Fak, neko mora da me citira da bi ovo video... :D
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

 [rofl]  [rofl] ma re¹io sam odma,nego ne¹to zabagovao,usto jutros kao vampir u 04 i samo mi jastuk pred oèima

Lazic

Vidi ovog æelavog... ;D ;D ;D

El Jefe

http://cirilizovano.blogspot.com/2018/08/blog-post_40.html
Пол Крејг Робертс: Западна цивилизација је карикатура апсурда
У, сунце ти, ајд сад кажи "пичка". Отворило би се небо.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Otkrio rupu na saksiji