Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

Ivicat, niki64 i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

Citat: Hurricane poslato 14 Februar, 2018, 14:31
...¹ta ima da raðaju, cccc

samo budala mo¾e shvatiti taj dar kao uvredu

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2995113/mihajlovic-slogani-za-podsticanje-radjanja-uvredljivi-za-zene
ma to je reakcija na onu bljuvotinu sto sam okacio jutros:
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=02&dd=13&nav_category=12&nav_id=1358249

i sad ovo govno brani dostojanstvo i slobodu izbora zena od ovih sto su napravili konkurs za slogane i podelili neku bedu medjusobno.
dotle naravno niko decu ne pravi jer ne znaju kako ce da ih prehrane.

ajde sto kradu, ali sto ovoliko ponizavaju narod je za streljanje, bez ikakvog sudjenja.

mi¹ko_kolo

Citat: Hurricane poslato 14 Februar, 2018, 14:31
...¹ta ima da raðaju, cccc

samo budala mo¾e shvatiti taj dar kao uvredu

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2995113/mihajlovic-slogani-za-podsticanje-radjanja-uvredljivi-za-zene
Uvredljvo je to, ¹to iza ti slogana stoje oni koji su ukinuli materinske dodatke, vantelesnu na teret grada, 100% plate na trudnièkom bolovanju... Je l' sad jasnije?!



Lazic


mali_zmaj

Makica ima biceps ko Svarci,nedo Bog da te zune kroseom,odma spavanjac!!
jin-jang


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

ko jebe novinare kad gledaju kako da maznu pare da imaju za cigare i leba....integritet novinare je zero....svi su se utripovali da je novinarstvo zanat i kod ti gazda kaze sta da radis ti radis to....a gazda je onaj ko daje pare....i jako malo novinara zele da pisu za portale koje vlast ne kontrolise.....a cak i te portale kontrolisu neke druge gazde....koad pogledam datum na novinama moram da proverim da nisu slucajno slagali....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

misa-pei

Heheheh...Nije to ni¹ta novo. Nama je u sobi grafike sedeo partijski komesar (u vreme Slobe) i pazio ¹ta emitujemo, kakva smo sliku predsednika i predsedniklovice izabrali. O nekom jo¹ vi¹em politkomu (Vojvoda- Vojvodiæ koji je ¾ario i palio po redakciji informativnog i da ne govorim). Ni¹ta nije smelo da se objavi dok VOJVODA nije aminovao. Ako zasere¹, u malo dvori¹te i metak u potiljak. Posle 2000. sedeli su neki drugi, manje upadljivi, podjednako svrsishodni. Malo finiji i podjednako tolerantni. Èak sam vi¹e lajao protiv SPS i Jula bez ikakvih posledica (osim ¹to sam imao malu platu i nisam imao gde da napredujem).

Ni¹ta ovi nisu novo izmislili. Sve to manje-vi¹e providno funkcioni¹e oduvek (od '45. je sigurno, mada su i oni pre bili slièni, samo podeljeni po novinama). Pre rata se znalo: ovo je re¾imski list, ovi laju na vlast i èekaju da postanu re¾imski, ovi (Politika ponajvi¹e) su kao objektivni.

Sve ovo ¹to se spoèitava i pripisuje SNS je postojalo u svakom prethodnom re¾imu. Jedino ¹to su ovi primitivniji, grublji, otvoreniji, ne kriju da dr¾e sve pod kontrolom - finansijskom, ucenjivaèkom itd. I pre ako laje¹ protiv vlasti, samo bude¹ otpu¹ten, preme¹ten, pomeren, uz osmeh ili bez obja¹njenja i ne mo¾e¹ vi¹e nigde da naðe¹ posao. Sad je isto to uz ¹amar i nogu u dupe. Ja samo u tome vidim razliku izmeðu svih njih od '45. do sada. Svih.

Nije SNS najgori po svojim postupcima na vlasti. Ne, on je samo najprimitivniji i najogoljeniji. Najoèigledniji, ako neko hoæe da gleda. A oèi zatvaraju brutalnom silom.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Citat: Biker-Boy poslato 17 Februar, 2018, 18:14

Kakva ekipa... Da ih sve pobije èovek bez da trepne...

megaidiot

gde je branko kockica?

balavurda

Citat: megaidiot poslato 17 Februar, 2018, 22:16
gde je branko kockica?
Eno ga u cosku, igla se.

Branko kocka, u venu se bocka.

megaidiot


Lazic

Vid' Balavurda je ¾iv... :)

PECA BMW

el' ovaj visoki u pozadini onaj Borkovic sto vozi neka kola-trke ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Zeljkamp

Jeste. A onaj celavi pored njega je kosarkas Grbovic koji je nekada igrao za Partizan. Ne znam sta se to desava u glavama tih ljudi. Biorkovica mogu da razumem jer ga drzava finansira ali mi likovi poput Grbica nisu jasni...
TwinZ Auto & Moto

ЯЭВОЛУТИОН

i on zeli da ga drzava finansira....grba je bio legenda kluba....sad uglavnom pokusava da valorizuje svoje ime kod vladalaca serbije.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11