Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

nazalost jedino logicno resenje, inace ga ne bi nikada uhvatili.
bice uskoro vise ovakvih vesti, i gorih, ljudi ce ubijati lopove pored svojih raspalih jugica.

mareskin

Citat: megaidiot poslato 31 Januar, 2018, 16:58
nazalost jedino logicno resenje, inace ga ne bi nikada uhvatili.
bice uskoro vise ovakvih vesti, i gorih, ljudi ce ubijati lopove pored svojih raspalih jugica.

Jedino ¹to je meni logièno je da se ni sluèajno Zemuncima ne krade auto :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot

ma ovaj je krao sve, i kartice i pinove i auta i belu tehniku i dukat iz babine mrtve ruke - zato sto se za takve stvari ne odgovara.
kao trazila ga policija, a da ih zena nije zvala da ga spasavaju i dalje bi ga bezuspesno trazili.
ne valja kad mora narod sam da se brani, uvek bude krvi.

Ivicat


monsterbnt

Govnjive feminiskinje.... Neka sad lepo objasne tim ZENAMA zasto su ostale bez veoma dobro placenog posla koji su radile dobrovoljno bez da ih neko na to tera....


Eo samo primer retardiranosti neoliberalnih feminacija...

Smrt SVIMA!!!!

Biker-Boy

Ne da ih niko nije terao vec su se verovatno tukle koja ce da se uvali na to mesto, em dobra lova, em su vidjene na TV-u, da ne govorim o prilici da upoznaju razne ljude na visokim pozicijama, a sve one vole da budu u takvom drustvu, u zizi interesovanja....i usrase im biznis retardirani neo feminacisti...
I feel the need..... the need for speed !!!

OKi

A mo¾da ima veze sa   [gej]

Ivicat

Realno, te cice su bile zgodne. To ljubomornim gaborima krivo...

Lazic

Citat: Ivicat poslato 01 Februar, 2018, 21:30
Realno, te cice su bile zgodne. To ljubomornim gaborima krivo...
To je sr¾...

Plazma Keks


mkt


Biker-Boy

Kad bi smrsala jedno 30 kg, bila bi dobra riba :)
od njih 2 bi se moglo napravit 3 dobre ribe :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Hurricane


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Ivicat

CitatGlobalizam, novi svetski poredak, sa svojom perjanicom rodnom ravnopravno¹æu (eufemizmom za feminizam, koji je potro¹en i kompromitovan stari naziv zamenio poletnim novim nazivom), i udarnim oru¾jima: politièkom korektno¹æu, tolerancijom, multikulturalno¹æu, diverzitetom (raznoliko¹æu), borbom za socijalnu pravdu, ljudska prava manjina / izbeglica, je nova ideologija za 21. vek u kome æe po njihovoj zamisli nestati nacionalne dr¾ave, i nuklearna / heteroseksualna porodica.

zVuk

....i sad se postavlja pitanje sta je bolje, to jest manje lose, takva globalizacija kakvom je predstavlja doticni mihajlo alic ili totalitarizam koji furaju kim dzong, putin, vucic, erdogan i njima slicni...??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

ne postoji manje zlo....niko ne moze da te ubije sa vise od jednim metkom....pistoljem ili masingeverom....vlast koja gleda svoj intres je protiv naroda....vlast koja gleda intres naroda ne moze da opstane jer nemoze da se finansira....a svi vole ajfon, ajpad, imac i ajvar.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11