Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

imam ortaka, bandera¹, seèe ljudima struju i jednom davno je poseko struju nekoj babi tamo negde u selu zbog nekih 2000 dinara duga a ja ga jebo redvno posle toga da je pièka. nije moro, mogo je se pravi lud. pro¹le godine ga lupi infarkt i ja mu opet spomenem babu, reko eto, sad vidi¹ kakoe lepo da jebe¹ sirotinju. ove godine se naputovo po srbiji, koju bajdvej nije ni poznavo, ka¾e da sad u¾iva kad je ðavo umalo odno ¹alu. a ja nikako da zaboravim tu babu. jeste mi dobar ortak, al koliki peder treba èovek da bude da ga boli kurac, on po¹tuje zakon. nisi platio - super secko. e pa roðaèe, secka i tebi, sad zna¹ kakoe, jelda. i tako, u selu mir i ti¹ina, neka klinaèka pijana goeda idu kuæi iz kafitja, malo se deru, jebiga. ¾ivot. :)

jedva èekam sutra da èitam komentare na 've¾bu' po fejsu. biæe to riznica sile i ve¹anja.... po tasterima. brutalno neprejeban fenomen. :)

laziæ ako se ne popi¹a ko provala oblaka, ni¹ta nije uradio. samo da ga ne uvati infarkt. ovo je ipak mnogo ¹ale :)

Hattrick

Nego, 6.-ti oktobar za 2 nedelje, da kupimo unapred karte, ce bude nekog vesanja ?  :)

Kostić

#21682
obesiæe vozaèa mercedesa, koji je naglo dao gas :)

https://www.srbijadanas.com/vesti/beograd/evo-zbog-cega-su-naoruzani-policajci-blokirali-ceo-beograd-video-2017-09-23


ovi na¹i su zajebali celo rimsko carstvo  [klanjam_se]


blokirali ulaze u grad, a jure mercedes koji je dao gas. dal neko nas jebe u zdrav mozak  [ludak]

Kostić

idem ja na pijac po bakaluk. valjda neæe opet neka zakasnela akcija reakcija, pa da mi izpobacaju luka i papriku iz korpe, tra¾eæi vozaèa mercedesa u njoj :)

milicijo, nije u mojoj korpi, da znate :)

Lazic

Ne mogu da se popi¹am kao provala oblaka, uhapsili bi me... Nisu jurili nikakav Mercedes, bilo je kao nekad na Adi, drekne dr¾'te lopova i gleda k'o æe da krene da be¾i... Samo na malo veæoj skali...
Ka¾u sveobuhvatna kontrola, tra¾ili lica sa poternica, ilegalno oru¾je i narkotike i ume¹ane u te¹ka krivièna dela... Al' jebi ga, niko nije krenuo da be¾i...

Sviða mi se sve ovo... Kad bi svakog petka to radili, bili bi pobijeni pre nove godine... Nego da mi polako skupljamo adrese botova i tarzanèiæa za æebovanje posle...

Kostić

aj ti polako sakupljaj, imam ja neke stare æebiæe, æuti dam, mene to ne interesuje. nego, nisu oni jurili nikoga, nego ve¾baju za kad napne masa u beograd da se talasa. mene odma zapalo po glavi za¹to su blokirani ulazi u grad. al dobra je fora, ne mo¾e¹ da porekne¹. kim d¾on koreanac da nam pozavidi  [rofl] ;D

Lazic

Kad napne masa u Beograd, pubovi æe zajedno sa masom... Mnogo je glup...

Kostić

da je glup ne bi vladao. masa neæe da krene. osim ako amerikanci ne izmisle toplu vodu. dali su mu rok za kosovo. ako ne prizna, biæe masa, ako prizna, biæe ni¹ta. niko neæe da se digne. osim fejsa, on æe da gori :)

Lazic

Samo neka nastavi da vijori redovno...


zVuk

ne, to je posledica,a  sustina problema je ovo...

! No longer available

doduse ovo je skracena verzija postoji i knjiga koja je mnogo opsirnija, ali mislim da nije objavljena kod nas....
Ko se ljuti, uleti mu kruti



Lazic


mali_zmaj

Nacisti bez para!! Jo¹ gora kombinacija!!
jin-jang

Kostić

ni¹ta nema bez smaka sveta. nibira nam uvalila kurac. mo¾da bude 2119te ili u poèetkom novemba neke godine. srpljenje ljudi, strpljenje. biæe :)


Hurricane

eto, taèno sam znao da æe da nam legnu za vrat

iskustvo u sa¾ivotu sa lopovima i govnima je èudo


evo i ovaj Jevtiæ je izgleda u vezi sa Okanoviæem..  [rofl]

Hurricane

jel njih neko plaæa da kenjaju ovako?



mrle

Citat: Hurricane poslato 29 Septembar, 2017, 12:22
jel njih neko plaæa da kenjaju ovako?



plaæa ih i to dobro, pogledaj plate po "agencijama".