Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle



mi¹ko_kolo


Citat: mrle poslato 07 Jun, 2016, 15:03
Citat: Slaninar poslato 07 Jun, 2016, 14:57
Citat: mi¹ko_kolo poslato 07 Jun, 2016, 14:18
Citat: El Jefe poslato 07 Jun, 2016, 12:09
http://www.fsksrb.ru/fond-strateske-kulture/ostalo/dokle-vise-sa-srbijancenjem/
Kako, ono, mene ovde ubeðiva¹e: "niko tu ne misli ni¹ta lo¹e", "nije to pe¾orativno"... Ma va¾i!

свесрпски

[rofl]

свесрбски

Za vojvoðanera. Aj' se ti, lepo, mani mene kao ¹to sam se i ja tebe. Ako ti se ne dopada ¹ta pi¹em, ti preskoèi. Izignori¹i, zarad makar prividnog mira na forumu. Boli me kurac da li si "dobar drugar" u¾ivo, meni nisi i trudi¹ se da me podjebe¹ svaki put za ono ¹to je meni bitno. Jesam li bio jasan ovog puta?!

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 07 Jun, 2016, 17:19

Citat: mrle poslato 07 Jun, 2016, 15:03
Citat: Slaninar poslato 07 Jun, 2016, 14:57
Citat: mi¹ko_kolo poslato 07 Jun, 2016, 14:18
Citat: El Jefe poslato 07 Jun, 2016, 12:09
http://www.fsksrb.ru/fond-strateske-kulture/ostalo/dokle-vise-sa-srbijancenjem/
Kako, ono, mene ovde ubeðiva¹e: "niko tu ne misli ni¹ta lo¹e", "nije to pe¾orativno"... Ma va¾i!

свесрпски

[rofl]

свесрбски

Za vojvoðanera. Aj' se ti, lepo, mani mene kao ¹to sam se i ja tebe. Ako ti se ne dopada ¹ta pi¹em, ti preskoèi. Izignori¹i, zarad makar prividnog mira na forumu. Boli me kurac da li si "dobar drugar" u¾ivo, meni nisi i trudi¹ se da me podjebe¹ svaki put za ono ¹to je meni bitno. Jesam li bio jasan ovog puta?!

Prvi si poèeo. I dalje tvrdim da nije uvredljivo. Mada ono svesrpski zaista ima svojih èari, trudiæu se da to koristim u buduæe. Iskreno sam odu¹evljen lucidno¹æu autora. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

#17384
Nisam ti tra¾io odgovor i zabole me ¹ta si napisao. Pitanje je bilo retorièko. Okani me se, lepo te molim.

edit:
Zna¹ i sam da sam te izignorisao i da osim kroz neèiji citat ne mogu i neæu da èitam ¹ta si napisao. Tako da...

Slaninar

I to ¹to ka¾e¹. Ignore ume biti korisno dugme - svima lep¹e.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

ozbiljni ljudi ....ccc
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

farbach

Stvarno je indikativno. Ispadne da nista navedeno nije srpsko, nego samo na teritoriji Srbije.

Србија                                                                                                      Хрватска
Радио-телевизија Србије                                                           Хрватска радио телевизија
Електропривреда Србије                                                           Хрватска електропривреда
Железница Србије                                                                           Хрватска жељезница
Народна банка Србије                                                                   Хрватска народна банка
Црвени крст Србије                                                                           Хрватски црвени криж
Телеком Србија                                                                           Хрватски телеком
Путеви Србије                                                                                   Хрватске аутоцесте
Србија воде                                                                                   Хрватске воде
Привредна комора Србије                                                           Хрватска господарска комора
Институт за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут“        Хрватски завод за јавно здравство
Републички фонд за здравствено осигурање                                Хрватски завод за здравствено осигурање
Републички фонд за пензијско и инвалидско осигурање                Хрватски завод за мировинско осигурање
ТАНЈУГ                                                                                                Хрватска извјештајна новинска агенција
Лутрија Србије                                                                                Хрватска лутрија
Пошта Србије                                                                                        Хрватска пошта и телекомуникације
Србијашуме                                                                                        Хрватске шуме
Олимпијски комитет Србије                                                                Хрватски олимпијски одбор
Ватерполо савез Србије                                                                        Хрватски ватерполо савез
Историјски музеј Србије                                                                        Хрватски повијесни музеј
Удружење књижевника Србије                                                        Удружење хрватских књижевника
Ауто-мото савез Србије                                                                        Хрватски ауто клуб

Slaninar

Pa kad nije. Rasprodasmo celu zemlju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Stvarno smo pajseri za medalju... Èak je Mi¹kov i Reljin odnos odlièan pokazatelj... [facepalm]

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

#17391
Pajseri "par exelance" !!   [doh]
jin-jang

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Slaninar poslato 08 Jun, 2016, 14:52
Svepajseri.  :)

Izvini Mi¹ko, ovo sam morao da citiram... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mrle


Lazic

Treba da te sramota koliko nam je dobro...

Citat®elim da se pohvalim i zbog priznanja konsultantske kuæe Ernest i Jang, koja je rekla da je Srbija meðu pet najatraktivnijih dr¾ava za strane direktne investicije meðu evropskim dr¾avama”, dodao je Vuèiæ.

Ovo je sigurno taèno... Najbolji pokazatelj koliko smo u kurcu... Da je ovde dobro, nikome se ne bi isplatilo da ula¾e...

Slaninar

Citat: mrle poslato 08 Jun, 2016, 16:13
®ivim li ja u istoj ovoj dr¾avi u isto vreme ili sam u drugoj dimenziji?

http://mondo.rs/a910003/Info/Ekonomija/Plate-u-Srbiju-u-aprilu-prvi-put-presle-400-evra.html

Neko dobije 40.000, velika veæina 200, u proseku su oko 400.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Citat: DebeliZmaj poslato 08 Jun, 2016, 16:36
Citat: mrle poslato 08 Jun, 2016, 16:13
®ivim li ja u istoj ovoj dr¾avi u isto vreme ili sam u drugoj dimenziji?
http://mondo.rs/a910003/Info/Ekonomija/Plate-u-Srbiju-u-aprilu-prvi-put-presle-400-evra.html

josh u telekomu ?


Jesam, i lièno sam iznad proseka, ali uporeðujuæi i druge svoje kolege i kom¹ije i prijatelje, poznanike...

Pa veæina u zdravstvu, prosveti, pravosuðu ima manje... ne raèunajuæi rukovodeæi kadar.
A gde je neka socijala koju ne poznajem ili tek ne¹to vrlo malo.