Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags

Predskazanje Jovana Jovanoviæa Zmaja - prona¹li ste se?

Lazic

Kad je Jova ¾iveo, pa mi smo sjebani vekovima...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: perlx poslato 04 Decembar, 2015, 00:55
http://novisad.com/vesti/najbolja-celistkinja-mora-da-prekine-studije-1159
ja ne vidim problem....muziciranje je zabava za bogate....moze da doprinese kulturi u Srbiji...ali moze se desiti da ode da svira u jeku filharmoniju u Nemackoj, jer je bolja plata.....ko garantuje....zasto bi drzava Srbija dala i dinar za skolovanje jedne devojke za zanimanje koje nama mozda treba, ali nema garancija da ce vratiti i ton Srbiji...
Znam jednu devojku...cak vec sada zenu....trenutno medju najboljim Blues gitaristma u svetu...secam se dok je sviorala u St Jamesu, dok je na Banovom Brdu u cumezu od 40 kvadrata svirala....cumez zvani VOX....i nije trazila dinara od drzave....a dvala je i tada a daje i sada...zadnja svirka u beton hali u facy kaficu, nije bilo mesta....sibica nije imala gde da se baci.....
tri nelogicnosti
1. bela sa plavom kosom
2  devojka
3. Srbija

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Decembar, 2015, 22:05
Citat: perlx poslato 04 Decembar, 2015, 00:55
http://novisad.com/vesti/najbolja-celistkinja-mora-da-prekine-studije-1159
ja ne vidim problem....muziciranje je zabava za bogate....moze da doprinese kulturi u Srbiji...ali moze se desiti da ode da svira u jeku filharmoniju u Nemackoj, jer je bolja plata.....ko garantuje....zasto bi drzava Srbija dala i dinar za skolovanje jedne devojke za zanimanje koje nama mozda treba, ali nema garancija da ce vratiti i ton Srbiji...

AKO bih trebao nekog da predstavim,predstavio bih svoju drzavu (jebes vucica u dupe i u usta prolazan je,mora otici jednom ili ga isterati govnjivim motkama (kamo srece) mozda da pozovemo bosance,oni znaju kako sa njim bolje od nas) a ne neku nemacku,austriju ili ameriku....ali brate,meni ova drzava ne daje nista,nemam stan,nemam kucu,nemam dvoriste,nemam bre platu....za koj kurac da te ja predstavljam kad ti prstom ne mrdas za mene!

kada bi ovde bila plata kao u tu jebenu nemacku ili austriji,veruj mi da bih svirao gitaru za svoju filharmoniju (jel ima tamo gitare?) a ne za nemacku.....pa i mpenga i mubaba igraju za zvezdu kad tamo u tom plemenu odake oni poticu daju banane i smokve za platu.....ali kada bi poglavica shimishaka izvuko koji zlatnik za mubabu i mpengu da mogu da si priuste neki tata auto i odelo iz primarka ne bi se ni oni jebavali da dodju u srbiju da lome noge.

dokle god ne bude bilo plate....svako ce otici cim im se prilika ukaze,
to je dobro za vucica pedera,uppsss,jer ce da ispuni svoj zadatak zapadnjacima oko visak praznih kuca i smradilista koja treba popuniti azilantima....a bice potapsan po glavi i ramenu (ne po oba samo po jednom od njih po drugo ce ga tapsu kad se otvori prvo poglavlje od mogucih 1127855888556389900)
a kad azilantima ponestane para i volje...eto ti ga u poljoprivrednu apoteku da kupi potazijum nitrat i secer u prahu...pa tumbalalajka snajke odosmo u vazduh polako......bice brate daj 10e inace neces moci da potrcis 300 metara u sekundi dok se aktiviram....

a trebao bi biti budala da nesto cinis za drzavu koja te ceo zivot terorise..i tebe i tvoje roditelje....


Slaninar

Mi nemamo dr¾avu, ovo nije dr¾ava. I kad vidim kako i mladi ljudi razmi¹ljaju - neæemo je ni imati. Treba be¾ati odavde, ko god mo¾e. Posebno pravi umetnici, muzièari - ovde mo¾e ako zna¹ da mulja¹, ako svira¹ seljanu, dr¾i¹ pekaru... kafanu (bar jo¹ neko vreme). ©ta æe ona koji kurac ovde?

©to se pomoæi "dr¾ave" tièe: pre smo imali dru¹tvo koje ¹titi pojedinca. Sad je dru¹tvo tako da na svakom koraku gleda svakog da sjebe, na svaki naèin, pa kako se ko snaðe. Jedini plan koji postoji i koji se sprovodi je da budemo Kina u Evropi. To svi politièari veæ 20 i kusur godina rade za gazde, po diktatu. Sad su ovi drastièno ubrzali, ali i oni su, kao i ovi pre njih, samo lutke, marionete.

Imigrante æe naseliti ovde, iz pola Evrope. To je neki dugoroèni plan.


Sve ide ka tome veæ dosta dugo, ne znam ¹to se ljudi èude i zgra¾avaju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Ja ne vidim razliku izmedju mog i tvog teksta...sto si se mucio da napises kad sve ima gore?

[cheers]

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


eclipse4

Citat: Slaninar poslato 05 Decembar, 2015, 15:35
I to ¹to ka¾e¹.

http://www.021.rs/Info/Srbija/Dirktor-preduzeca-sa-25-godina-Dobijam-ponude-u-Nemackoj-ali-ostajem-u-Srbiji.html

ali pazi fora je u tome sto je on dirktor! da je direktor,ne bi ga niko nudio jer je pun kurac direktora tamo...ali dirktori su posebna vrsta....

ko sve stigne da stampa novine....


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Znaci u prevodu na samo 10 litara ce drzavi ici jedna dobra punjena pljeskavica [glavazid] Dokle ce vise da nas prcaju, te porezi te akcize...

edit: ne bre, sjebao sam se, 25 din hahahha jbm me u matematiku :D Onda i nije tako strasno

PECA BMW

Odavno hoce da od Srbije naprave evropsku Kinu . Privatizuj sve i privatnicima daj odresene ruke a narudu zamazi oci gomilom fabrika , u kojima se zarada pravi na radnicima a ne na proizvodu .
Daj STRANOM privatniku besplatno zemljiste , prikljucak na gas-vodu-struju i subvencije na radnike (besplatne radnike prve 3 god) oslobodi ga svih ekoloskih nameta i dozvoli da izvozi pare preko naravno strane banke.
Kao sto kinez napravi tone proizvoda i plate ga 5 dolara mececno a proizvod prodaju za malo vecu cenu od samog materijala i vozi .
Bas kao sto u kini mozes zaposliti 20 ljudi od jedne srpske plate tako mozes 20 srbina od jedne nemacke plate . I onda kazu " pa sta hocete el' pune fabrike radnika"


http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:579858-Zagadjivaci-ostavljaju-otrov-a-nose-profit
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

odakle tebi da je kineski radnik jeftiniji od na¹eg? 
Bilo nekad! Sad je kineski radnik daleko placeniji od srpskog,  googlaj. Imamo najmanje zagarantovane satnice NA SVETU.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

Istina....ovde nasi ljudi rade za po 300-400evra, ali bar ne misle o racunima, stanarini, hrani...

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 06 Decembar, 2015, 10:02
odakle tebi da je kineski radnik jeftiniji od na¹eg? 
Bilo nekad! Sad je kineski radnik daleko placeniji od srpskog,  googlaj. Imamo najmanje zagarantovane satnice NA SVETU.
Htedoh da mu ka¾em da je to davno pro¹lo vreme...

juga

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Decembar, 2015, 22:05
Citat: perlx poslato 04 Decembar, 2015, 00:55
http://novisad.com/vesti/najbolja-celistkinja-mora-da-prekine-studije-1159
ja ne vidim problem....muziciranje je zabava za bogate....moze da doprinese kulturi u Srbiji...ali moze se desiti da ode da svira u jeku filharmoniju u Nemackoj, jer je bolja plata.....ko garantuje....zasto bi drzava Srbija dala i dinar za skolovanje jedne devojke za zanimanje koje nama mozda treba, ali nema garancija da ce vratiti i ton Srbiji...
Znam jednu devojku...cak vec sada zenu....trenutno medju najboljim Blues gitaristma u svetu...secam se dok je sviorala u St Jamesu, dok je na Banovom Brdu u cumezu od 40 kvadrata svirala....cumez zvani VOX....i nije trazila dinara od drzave....a dvala je i tada a daje i sada...zadnja svirka u beton hali u facy kaficu, nije bilo mesta....sibica nije imala gde da se baci.....
tri nelogicnosti
1. bela sa plavom kosom
2  devojka
3. Srbija


Da nije ova? ! No longer available

ЯЭВОЛУТИОН

recimo....nisam bas zeleo da imenujem, ali je lepo kad vidis da neko koga poznajes napravi takvu karijeru....bez icije pomoci .....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!