Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


mrle


prpa_zr




Lazic

Ka¾u nauènici da ovim tempom nisu vrste izumirale jo¹ od doba dinosaurusa... Uskoro æe i na nas da doðe red...

mkt

sami cemo sebe pojesti
pa posle price o zombijima  izmisljotina



Lazic



mrle


Ivicat

Ne znam koliko je tacno, ali ja u poslednje vreme skoro svaki dan vidjam neke kalafonce po kraju. I to nisu nasi cigani vec pricaju nekim drugim jezikom.

http://www.srbijadanas.net/katastrofa-milion-izbeglica-sa-bliskog-istoka-nadire-ka-srbiji/

monsterbnt

Daleko od toga da ih je milion. Procena je da ih je trenutno u srbbiji oko 10.000, 70% od toga je u beogradu i okolini. Cak se i panduri zale da imaju problema sa njima.... Ne prave jos sraja ali se ocekuje svakog momenta... Cim ostanu bez para... Ljudi ih se plase, zale se na prljavstinu, ali (gle cuda) policija im ne moze nista..... Videcemo sta ce ta divna EU da uradi kad pocnu da prave sranja i pocnu ljudi da ih mlate po ulici.... Verovatno ce nas opet proglasiti za zlocinacku naciju...
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 25 Jun, 2015, 15:02
Daleko od toga da ih je milion. Procena je da ih je trenutno u srbbiji oko 10.000, 70% od toga je u beogradu i okolini. Cak se i panduri zale da imaju problema sa njima.... Ne prave jos sraja ali se ocekuje svakog momenta... Cim ostanu bez para... Ljudi ih se plase, zale se na prljavstinu, ali (gle cuda) policija im ne moze nista..... Videcemo sta ce ta divna EU da uradi kad pocnu da prave sranja i pocnu ljudi da ih mlate po ulici.... Verovatno ce nas opet proglasiti za zlocinacku naciju...

Ja se samo seæam kako je Sarkozi poslao policiju, buldo¾ere i rasturio divlje cigansko naselje pored Pariza. A onda ih sve lepo deportovali negde. Verovatno kod nas. Tamo buldo¾eri, a ovde stanovi. Toliko o tome.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

pisao sam o tome, stavljao i linkove, tajni dogovor je da se svi cigani Evrope nasele u Srbiju.

Ivicat

Kazu zapadna Bugarska i istocna Srbija su predvidjene za naseljavanje cigana. Bez zezanja.


mrle

bili smo otpad Evrope, sada otpad i treæeg sveta.

(Izvinjavam se (mada ih nema na forumu) ljudima koji su morali da napuste svoje domove i odu hiljadama km daleko bez ièega. Sa njima saoseæam, ali re¹enje na ovaj naèin...)