Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


PECA BMW

Prosli cetvrtak ja u potoku i tu se grade neke fontane (smesne) i neka cuda i prilazi tip i krece pricu sa jednim od mojih clanova (predpostavljam da se znaju) kako oni to sredjuju kako ce biti prelepo sa tim fontanama i rade neka cuda i djavole.
Ja onako pocnem da podjebavam lika rekoh " ma ovo nema ni u Dubai , ovakve fontane i cuda su nevidjene kod nas , gde jos mozes da vidis betonsku rupu sa prskalicom"
Njemu ne bese pravo i ubrzo se izgubi a onda sam i sazano ko je lik ... sadasnji predsednik opstine :D


http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/u-jagodinskom-izletistu-potok-fontane-po-uzoru-na-dubai/95509
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

to si rekao ratku stevanovicu???? bratee poje¹æe te mraaaaaak :D :D :D :D :P znas da palma pati za fontanama ako ne znas sta da stavis a ti stavi fontanu :D drugi gradovi kite jelke za novu godinu nama fontana glumi jelkuuuu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 30 April, 2015, 15:47
to si rekao ratku stevanovicu???? bratee poje¹æe te mraaaaaak :D :D :D :D :P znas da palma pati za fontanama ako ne znas sta da stavis a ti stavi fontanu :D drugi gradovi kite jelke za novu godinu nama fontana glumi jelkuuuu :D :D :D

I ti nisi zadovoljna, a svi drugi gradovi vam zavide :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

ahaaa na èemu nam zavide?? to ¹to je grad trebao da bankrotira pre cirka dve godine sa tada¹njim dugom od 80 miliona dolara?? ¹to ne mogu da ga uhapse jer su nam vajni politièari opasni jebaèi pa karaju klinke od 16 godina (koja godina gore dole nema vezeeeee), ¹to ne postoje konkursi za posao u jagodini u nijednoj firmi veæ za posao u bilo kojoj firmi ides u op¹tinu?? ¹to nas na svake izbore zakolju 52 sela u op¹tini pa æe ovaj da bude do¾ivotni predsednik grada??? ¹to ni trafiku ne mo¾es da otvoris a da ne dajes 5000 za zoo vrt???? ¹to kad padne sneg oni èiste do njegove kuæe u konèarevo a ja mogu iz kuæe da izadjem tek kad dodje proleæe i taj isti sneg u gradu se otopi??? ¹to izvod iz matiène knjige plaæam 1200 dinara??? ¹to imam porez (koji platim) pa onda stigne gradjevinsko zemlji¹te da platim koje nemam jer ¾ivim u zgradi i povrh toga dodje i ekolo¹ka taksa da se plati ( verovatno ona ista koju plati¹ veæ kad registrujes auto ili motor)???
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ja da mogu da biram izmeðu Beèa i Jagodine...:P Al' u Beèu mora da se radi...:P ;D

balcan girl

ja da mogu da biram ja bi oti¹la u australiju :D to je taman dovoljno dalekooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

A zaboravljas sto je poslednjih par meseci svima u Jagodini stigao nenormalni racun za vodu , od 700din koliko sam placao sad je stiglo 2400 din ..

A ne tako davno :

Evo sta kaze Palma na to:

"Jagodina ima najjeftiniju vodu u svetu! Cena vode po kubiku je ¹est dinara."-u stvari najjeftinija voda na svetu ne samo u Srbiji.

Rekao je i ovo:

"U nekim gradovima u Srbiji kubik vode je i 40 dinara"
Na pitanje kako je to moguce odgovorio je:
"Tako ¹to komunalno preduzeæe koje se bavi vodosnabdevanjem dolazi do novca preko radova u kojima su izvoðaèi ili podizvoðaèi i time pokrivaju razliku izmeðu ekonomske cene i one koju naplaæuju za utro¹enu vodu. "

Glas Javnosti Utorak 12. 12. 2006.


ipak smo mi :

Jagodina mala ©vedska

http://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:230719-Jagodina-mala-Svedska
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

a da to sam zaboravila... ne mogu bre sve ni da se setim a sad i grejanje...jo¹ te i drkaju da ne mo¾e¹ ni da ga odjavi¹, i kad ti poskidaju cevke i radijatore i dalje plaæa¹ ne mo¾e¹ nikako da ih otkaèi¹...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

To se zove "pasivno" grejanje... Naplaæuju ti toplotu od kom¹ija koja preko zidova eventualno stigne do tebe... Mamu im jebem lopovsku...

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 30 April, 2015, 16:01
Ja da mogu da biram izmeðu Beèa i Jagodine...:P Al' u Beèu mora da se radi...:P ;D

E ako je tako, onda zivela Jagodina  :)

Lazic

Ne bi to mislio da si bio od kad im je palme... Napravio zatvor sa elementima hotela Kalifornija, svaki put kad odem nisam siguran da æu se vratiti...:o ;D

mareskin

Citat: balcan girl poslato 30 April, 2015, 15:58
ahaaa na èemu nam zavide?? to ¹to je grad trebao da bankrotira pre cirka dve godine sa tada¹njim dugom od 80 miliona dolara?? ¹to ne mogu da ga uhapse jer su nam vajni politièari opasni jebaèi pa karaju klinke od 16 godina (koja godina gore dole nema vezeeeee), ¹to ne postoje konkursi za posao u jagodini u nijednoj firmi veæ za posao u bilo kojoj firmi ides u op¹tinu?? ¹to nas na svake izbore zakolju 52 sela u op¹tini pa æe ovaj da bude do¾ivotni predsednik grada??? ¹to ni trafiku ne mo¾es da otvoris a da ne dajes 5000 za zoo vrt???? ¹to kad padne sneg oni èiste do njegove kuæe u konèarevo a ja mogu iz kuæe da izadjem tek kad dodje proleæe i taj isti sneg u gradu se otopi??? ¹to izvod iz matiène knjige plaæam 1200 dinara??? ¹to imam porez (koji platim) pa onda stigne gradjevinsko zemlji¹te da platim koje nemam jer ¾ivim u zgradi i povrh toga dodje i ekolo¹ka taksa da se plati ( verovatno ona ista koju plati¹ veæ kad registrujes auto ili motor)???

Na tome :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 30 April, 2015, 17:11
Ne bi to mislio da si bio od kad im je palme... Napravio zatvor sa elementima hotela Kalifornija, svaki put kad odem nisam siguran da æu se vratiti...:o ;D

Pa gre'ota da zvrji prazno  ;D

Lazic

Ma teraj ga u dupe na va¹ar, da pola ¾ivota nisam proveo u Jagodini, ne bih smeo da kroèim tamo... Kao u horor filmu... Pa kad se provoza kroz centar da ga vidi raja... Jedan od retkih èijoj smrti æu da se obradujem...

Hattrick

A zar u tom gradu ne postoji neki drugi kandidat, ili po starom Srpskom obicaju, on mora da bude apsolutno dozivotni vladar zivota i smrti u toj opstini ?

Lazic

I da postoji ne bi smeo da prdne, a da ne pita onoga.

PECA BMW

Palma cak i nije trenutno predsednik opstine nego je postavio svog coveka , posto nije mogao da bude i poslanik u skupstini i predsednik opstine on odabrao skupstinu (bolja palta tamo)

a inace glasace njega jos 20 god , jagodinska opstina ima 52 sela i u svako selo on popravio po jedan lampion u centru i seljacima to dosta jer im to niko nije uradio jos od Tita  ...


Danas ja u potok i pustaju u rad onu betonsku rupu sa prskalicom ,, majko mila koliko se raje skupilo , trebao sam da slikam onu bedu ,,,

"sta si bleno ko jagodinac u fontanu"
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !