Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Elem.... Sta ce sad Vlajko i njegovi....

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/529025/Necete-da-vakcinisete-dete-Platicete-50000

Vidim vec su poceli rat komentarima....
Smrt SVIMA!!!!

Darko

malo mi mnogo ide na kurac sve to ... ljudi generalno ne znam o cemu razmisljaju kad su u pitanju njihova deca ....

ja se pitam gde to oni vode svoju decu kad se prehlade , kad dobiju temperaturu ?  jel kod istih tih lekara o kojima su procitali na internetu da su mafija ?  licemerje...

ma ne 50.000 din ... 500.000 din bi ja njima naplatio , uzeo im zdravstrvenu knjizicu bez mogucnosti da ikad vise odu kod lekara... pa nek se sami lece  kuci....


ili komentari  " vakcinisao sam se od gripa a ipak sam ga dobio"     PA VAKCINISIAO SI SE OD JEDNOG TIPA GRIPA ZA KOJI POSTOJI VEROVATNOCA DA CE BITI U EPIDEMIJI , A POSTOJE MILION TIPOVA GRIPA I DOBIO SI NEKI DRUGI  !!!!!  cccc , evo samo sam se iznervirao bez veze

zVuk

...a sta sa onima koji od vakcine postanu bogalji..??... jel moze neki lekar da garantuje da dete nece ostati bogalj od posledica vakcine..??

p. s. ne' se nerviras...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

znas nekog ko je OD VAKCINE postao bogalj ? jel moze lekar da ti garantuje da neces dobiti nikad u zivotu rak ili leukemiju ?  jel moze neko da ti garantuje da  nece budala na pesackom da prodje na crveno i da tre zgazi ? 

monsterbnt

Prica da se od vakcine ubogalje ljudi je idiotizam.... Jedan sarlatan je prosuo pricu da vakcine izazivaju autizam, njegova ''teorija'' je lako oborena posto je bila bez ikakvog naucnog osnova, ali to je bilo dovoljno gomili hipi morona da proglase vakcine za otrov koji im ubija decu..... Da, vakcina jeste otrov, kontrolisana kolicina otrova koja pomaze organizmu da stvori imunitet... Vakcinacija je iskorenila mnoge bolesti.... Boginje, koleru, polio, deciju paralizu, tetanus.... Komentatori seru kako je neustavno zabraniti nevakcinisanoj deci da idu u populaciju.... kako svako treba da ima izbor... E pa nevakcinisanje nije izbor tog deteta nego njegovih imbecilnih roditelja, i treba dapostoji zakon koji bi takve sprecio da zaraze i bolesti sire dalje... Sta je sledece? Zabranice penicilin jer se pravi od budji? Licno bi ih sve potrpao u rezervat, i cim dobiju dete isto bi im oduzimao... A oni neka bleje u svojoj hipi komuni, lece se travkama i crvenim koncicima, i umiru od bolesti na koje smo mi ostali vec zaboravili...
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

A mozda i nije tako?
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Lekari i ceo taj sistem jesu mafija. De fakto. Provereno, potvrðeno, dokazano. Ja nemam previ¹e poverenja u na¹e zdravstvo. I prièao sam sa lekarom koji ba¹ ne pozdravlja te vakcine (ali to misli privatno, ne sme to nikom reæi kao lekar). Za vakcinaciju deteta se ipak ne bih pravo pametan. Znam da veæ deceniju kod lekara idem samo da mi da papir za bolovanje.   Mo¾da ti ljudi znaju ne¹to ¹to mi ne znamo?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: Darko poslato 24 Januar, 2015, 12:07
znas nekog ko je OD VAKCINE postao bogalj ? jel moze lekar da ti garantuje da neces dobiti nikad u zivotu rak ili leukemiju ?  jel moze neko da ti garantuje da  nece budala na pesackom da prodje na crveno i da tre zgazi ? 

na zalost, poznajem nekog ko je od vakcine postao bogalj...

.lekar ne treba da garantuje da ja necu da se razbolim, ali po mom razmisljanju bi trebao da garantuje da je ono sto ti daje bezbedno, a ako ne moze da garantuje, onda ne bi trebalo na to da te primorava kaznama.

budala na pesackom em nije lekar, em mi ne daje nikakav preparat....a i ako ne predjem ulicu, niko mi nece naplatiti kaznu, a ako ne primim vakcinu moram da platim...o tome se radi...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

balcan girl

takodje znam nekog ko je ostao bogalj od vakcine :( elem sto se tièe standardnih vakcina ono tbc ili sto smo mi primali kao klinci ok, ali ovo uvodjenje vakcine kao fora protiv raka grlica materice a nus pojava iste sterilitet nema sanse, isto i fazon sta je sad tolika frka sa boginjama??? sta fali boginjama??? pa mi smo svi kao klinci prelezali boginje a sad od toga prave brate neku famu kao da je ne znam ni ja sta....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

cekaj , polako ... kako znate da je taj bogalj postao bogalj od vakcine ?!  ko vam je to rekao ?

balcan girl

ajd ovako rodila se beba zdrava i prava, i onda je primila vakcinu i onda je ostala paralizovana, jel treba jos nesto??
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Da. Treba. Razlog zasto je zaista postala bogalj a ne nagadjanje. To je problem u nasem zdravstvu a ne vakcina.... Niko nije pokusao da sazna zasto je ta beba zaista postala bogalj, i pored toga sto nestrucni okrivljuju vakcinu i time prave stetu, i drugim bebama se moze slicno desiti sve dok se ne nadje pravi razlog...
Smrt SVIMA!!!!

Darko

mogu da ti nabrojim sad iz rukava bar 6 ili 7 stvari zbog cega je to moglo da se desi , a da nije vakcina...
ali odosmo sad malo sa strane ...
na kraj krajeva nije ni bitno , ono sto sam ja hteo da kazem je da na internetu svasta pise a ljudi izgleda samo cekaju nesto i krece igranka....

balcan girl

pazi, to je doktor rekao roditeljima kad je beba ostala paralizovana...ja doktor nisam al me i dalje zanima zasto se dize toliko neka frka npr. oko gripa, pa oko boginja, neæes dumres ni od jednog ni od drugog èemu takva histerija vakcinisiteeee see aaaaaaa, iskreno nijednom se nisam vakcinisisala ni od èega osim one prve standardne vakcine kao beba..i sta mi fali? prelezala sam boginje sve vrste ko klinka u vrticu i to je to..i èemu sad ta histerija? ja kazem da je ok ona prva vakcina sto se prima kad je beba u pitanju, èemu guranje na silu vakcina za rak grlica materice a nus pojava sterilitet, èemu guranje na silu vakcina za grip, èemu guranje na silu vakcine za boginje???
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

pa evo , pokusacu laicki da ti objasnim ...

ako se napravi vakcina koja sprecava rak grlica materice , i ti odbijes da je primis , drzava gubi jer mora posle da te leci od raka , i tu gubi lovu a mogla si da ga i nemas ... eto zato...

slicna prica kao pojas u autu ... "zasto neko mene tera da se vezem, pa ja najbolje znam sta je bolje za mene" ...pa ako se ne vezes i slupas se , trosice se novac na tvoje lecenje koji mozda nije morao da se potrosi da si bila vezana...  ;)

balcan girl

pa ne svidja mi se to i ne plaæa meni drzava da se leèim ja plaæam to zdravstveno i socijalno prema tome moje su pare i necu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

 
Citat: balcan girl poslato 24 Januar, 2015, 13:15
ne plaæa meni drzava da se leèim ja plaæam to zdravstveno i socijalno prema tome moje su pare i necu :D

upravo tako....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


bigbad86

Ljudi penicilin spasava milione zivota godisnje a opet postoji sansa kad ga primis da padnes u penicilinski sok i da umres. Pa se opet penicilin daje svakodnevno. Jednostavno na kantaru za vakcinisanje stoje i dobro i lose od vakcine a ono dobro je na kantaru teze od onog loseg ;)