Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Citat: Tatica poslato 19 Avgust, 2014, 13:31
Признајем, победили сте. Као искусан човек знам када у дискусији немам шансе против људи наоружаних апсолутном слободом говора, неоптерећених чињеницама, неспутаних нормама. Не бих Вас више замарао својим ставовима и информацијама које, само зато што су са самих извора дешавања, као треба да утичу на Ваше Ставове. Све најбоље Вам желим.
A ja imam utisak, da ¾eli¹ da nas predstavi¹ kao ljude koji nemaju skrupula i obzira. ©to ni malo, priznaæe¹, nije lepo jer smo "samo" bili ozlojeðeni na oèigledne opstrukcije od ljudi iz i pri vrhu policije.

Dukags

Mozda i verovatno Tatice bolje i strucnije poznajes materiju ali i narod pre veruje svojim ocima a ne pricama, najlakse je reci ne razumete se vi u to, tako rade svi manipulatori, a tesko nam je verovati u nemoguce price jer mnogo toga smo videli mnogo toga zbog obilja informacija nije vise lako umotati u celofan i prodati tek tako, evo samo u konkretnom slucaju da otac nije izasao na most i ustalasao javnost, garantujes da bi sve jedno na ovom slucaju radilo "stotine policajaca i utrosilo hiljade sati" i da je sve tako kao sto kazu, i ajd da verujemo!?

monsterbnt

Igrom slucaja sam preko posla bio upoznat sa ovim slucajem. Iako je tesko poverovati policija je zaista radila na ovom slucaju i pre medijske pompe isto kao i kad je dignuta dreka u javnosti..... Policija nema obicaj da svakog dana zove familiju i da ih obavestava o toku istrage, sto je stvorilo utisak da se nista ne radi.... Mediji su vise smetali nego koristili u ovom slucaju... Da nije dignuta dreka, ubica bi sad bio u nekom turskom zatvoru i cekao izrucenje.... Ovako je da bi se zadovoljila javnost prerano su pustene informacije i kreten je opet nestao......
Smrt SVIMA!!!!

DaChaS

U srbiji kad nekog ne zele da uhapse ili zele da pobegne oni kazu ovo je ubica-narko bos-tajkun  pre nego sto ga uhapse ...i onda ide nestao je ....ne nego ce vas da ceka

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


mkt



penzos

E jbg, kvar!  :wtf: Nadam se da je èovek dobro. A meni bi napisali "neprilagoðena brzina uslovima puta i saobraæaja" ili .....
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

Upravo to, do¹lo do kvara...
NE nije ga gazio... jok...
Sve u svemu i on je bajker, nadam se da je èovek ok! [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Avgust, 2014, 02:40
Upravo to, do¹lo do kvara...
NE nije ga gazio... jok...
Sve u svemu i on je bajker, nadam se da je èovek ok! [cheers]

Koliko znam do sad su najebavali isto kao mi - neprilagoðena brzina. Kad se o¹teti slu¾beno vozilo nema dogovora, mora uviðaj da se radi, pa se najebe i za pad u mestu, kad se samo motor malo o¹teti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

juga

I za ¹tetu na motoru mu odbijaju od plate, pa posle on da se juri sa nekim!

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle


Jecko


Bori¹a

Citat: mrle poslato 20 Avgust, 2014, 14:53
au, ala ovo dobro ¹ljaka

http://mondo.rs/a720192/Mob-IT/Vesti/Google-prati-svaki-tvoj-korak-evo-dokaza.html

mislim da bas i nije tacno, meni pokazuje da sam bio u svilajncu a ja nisam ni prolazio tuda... ali ima mesta i na kojima sam bio :D

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 20 Avgust, 2014, 15:05
Citat: mrle poslato 20 Avgust, 2014, 14:53
au, ala ovo dobro ¹ljaka

http://mondo.rs/a720192/Mob-IT/Vesti/Google-prati-svaki-tvoj-korak-evo-dokaza.html

mislim da bas i nije tacno, meni pokazuje da sam bio u svilajncu a ja nisam ni prolazio tuda... ali ima mesta i na kojima sam bio :D

Mo¾da je tvoj telefon bio :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

hahahahah mozda je odleteo uvece pa mi se ujutru vratio... galaxy je to hahahah ;D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња