Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

niki64 i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

da se nije digla ovakva halabuka i da ti smrdljivi novinari ne dizu na ovakav nacin tiraz... od ovog hapsenja nista ne bi bilo.... nazalost je tako
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

...da nije napaæen èovek uzeo sliku svog sina i stao na taj most, nikad se nikoi NI LUD ne bi tolko iscimao da naðe poèinioca...
Ne ka¾em, radili bi policajci kolko mogu, svojim tempom, ali ovako su imali zaleðinu dr¾ave i ministra i novinara i sve..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE

a mozda su i nasli krivca

p0peye

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 18 Avgust, 2014, 17:59
...da nije napaćen čovek uzeo sliku svog sina i stao na taj most, nikad se nikoi NI LUD ne bi tolko iscimao da nađe počinioca...
Ne kažem, radili bi policajci kolko mogu, svojim tempom, ali ovako su imali zaleđinu države i ministra i novinara i sve..
А замислите да је дечко покошен у некој бочној улици на периферији града, где ретко пролазе кола... Отац би могао годинама да стоји... С'друге стране, тамо не бу било ни камера... И шта сад испаде - срећа у несрећи што се то десило на Бранковом мосту? Каква црна срећа, кукала му мајка, камо среће да се није ни десило...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

p0peye

Citat: MIGE poslato 18 Avgust, 2014, 22:19
a mozda su i nasli krivca
Јелч имаш неку информацију или си чисто сумњичав?
Ја јесам, ништа не верујем на један кад прочитам, али мислим да се сувише прашине дигло око овог случаја да би могло да се лажира...? Ваљда? (Ето. Ни то не верујем сто посто...)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

MIGE

Citat: p0peye poslato 18 Avgust, 2014, 23:02
Citat: MIGE poslato 18 Avgust, 2014, 22:19
a mozda su i nasli krivca
Јелч имаш неку информацију или си чисто сумњичав?
Ја јесам, ништа не верујем на један кад прочитам, али мислим да се сувише прашине дигло око овог случаја да би могло да се лажира...? Ваљда? (Ето. Ни то не верујем сто посто...)
ma kakva info,samo naglas razmisljam...hvala bogu pa je sve zavrseno

Tatica

Питао сам се претходних дана како ће реаговати армија скептика, хејтера и теоретичара завере када се најзад објави вест да је идентификован Лукин убица. И нисам погодио. Вест је, наиме, многе разочарала, иритирала, а неке и разљутила. Ко не верује, нека чита коментаре по нету и групише преовлађујуће.

Данас се питам да ли ти људи заиста желе да живе у нормалној и уређеној држави. Да желе, бар десетина би поздравила несумњиви успех полиције. Или би били бар толико пристојни да НЕ КАЖУ да су баш ОНИ за решење случаја заслужни, јер су, јелте, оптужујући полицајце за ''очигледно'' прикривање НН бумбара  и увредама да су корумпирани и неспособни да схвате оно што је и лаику јасно, исте НАТЕРАЛИ да најзад ураде свој посао.




Boban_m

Tatice, ako hoces da kazes da pritisak javnosti nije imao nikakvog znacaja u ovom slucaju, mislim da se necemo sloziti.

Hohštapler

Citat: Tatica poslato 19 Avgust, 2014, 01:57
Питао сам се претходних дана како ће реаговати армија скептика, хејтера и теоретичара завере када се најзад објави вест да је идентификован Лукин убица. И нисам погодио. Вест је, наиме, многе разочарала, иритирала, а неке и разљутила. Ко не верује, нека чита коментаре по нету и групише преовлађујуће.

Данас се питам да ли ти људи заиста желе да живе у нормалној и уређеној држави. Да желе, бар десетина би поздравила несумњиви успех полиције. Или би били бар толико пристојни да НЕ КАЖУ да су баш ОНИ за решење случаја заслужни, јер су, јелте, оптужујући полицајце за ''очигледно'' прикривање НН бумбара  и увредама да су корумпирани и неспособни да схвате оно што је и лаику јасно, исте НАТЕРАЛИ да најзад ураде свој посао.


Evo ja pozdravljam. Zaista su se potrudili i uspeli.
Ali za¹ta da im budemo zahvalni, za to ¹to su konaèno radili svoj posao?
Mora¹ i sam priznati da je ovaj put samo zahvaljujuæi medijima i pritisku javnosti sve bilo dignuto na jedan mnogo vi¹i nivo, daleko veæi nego pre izlaska oca na most, zna¹ i sam.
Nismo mi ogorèeni samo na policiju, bez da nas pogre¹no shvati¹. Mi smo ogorèeni na sistem i dr¾avu (kojih nema) a policija je samo slika i prilika dr¾ave u kojoj "¾ivimo"...

(Bez da se la¾emo, razumem ja i njih. plaæeni ko .!., rvaju se s majmunima i budalama koje posle niko ne osudi, nemaju para za opremu i osnovna sredstva, jebu ih u glavu glavonje, rade ¹to moraju iako se ne sla¾u èesto s tim ¹to moraju da rade, samo da bi saèuvali posao jer treba porodicu hraniti. Znam. Nije sve do njih)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Citat: Tatica poslato 19 Avgust, 2014, 01:57
Питао сам се претходних дана како ће реаговати армија скептика, хејтера и теоретичара завере када се најзад објави вест да је идентификован Лукин убица. И нисам погодио. Вест је, наиме, многе разочарала, иритирала, а неке и разљутила. Ко не верује, нека чита коментаре по нету и групише преовлађујуће.

Данас се питам да ли ти људи заиста желе да живе у нормалној и уређеној држави. Да желе, бар десетина би поздравила несумњиви успех полиције. Или би били бар толико пристојни да НЕ КАЖУ да су баш ОНИ за решење случаја заслужни, јер су, јелте, оптужујући полицајце за ''очигледно'' прикривање НН бумбара  и увредама да су корумпирани и неспособни да схвате оно што је и лаику јасно, исте НАТЕРАЛИ да најзад ураде свој посао.
A ja sad imam utisak da se ti pona¹a¹ kao uvreðeno dete, koje kad istera svoje celom svetu vièe "utata, utata". Mislim da sve ovo previ¹e svodi¹ na nivo liènog.

mareskin

Krajnje je vreme da se uvede red u na¹oj zemlji ;D
I treba èoveku da plati dva piva za ko¹enje, a ne jedno!

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/488632/Trazili-su-mu-dokaz-da-je-SEBI-dozvolio-da-izgradi-SVOJU-kucu-Ovako-im-je-odgovorio
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

tokio

Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Avgust, 2014, 09:24
Citat: Tatica poslato 19 Avgust, 2014, 01:57
Питао сам се претходних дана како ће реаговати армија скептика, хејтера и теоретичара завере када се најзад објави вест да је идентификован Лукин убица. И нисам погодио. Вест је, наиме, многе разочарала, иритирала, а неке и разљутила. Ко не верује, нека чита коментаре по нету и групише преовлађујуће.

Данас се питам да ли ти људи заиста желе да живе у нормалној и уређеној држави. Да желе, бар десетина би поздравила несумњиви успех полиције. Или би били бар толико пристојни да НЕ КАЖУ да су баш ОНИ за решење случаја заслужни, јер су, јелте, оптужујући полицајце за ''очигледно'' прикривање НН бумбара  и увредама да су корумпирани и неспособни да схвате оно што је и лаику јасно, исте НАТЕРАЛИ да најзад ураде свој посао.
A ja sad imam utisak da se ti pona¹a¹ kao uvreðeno dete, koje kad istera svoje celom svetu vièe "utata, utata". Mislim da sve ovo previ¹e svodi¹ na nivo liènog.
A slozices se ima i onog, objave "uspeh" otkriven najveci diler droge u Srbiji, a on pobegne, objave uhvacen trenutno najtrazeniji ubica a on pobegne, i jos pride neko ko i ovako i onako treba da lezi zbog droge i kojekavih pokusaja ubistava, pa zar u ovoj zemlji cuda nije logicno da bar pomislis kako je tu scenarijo moguc jer ne bi bilo prvi put sta vise?

Ivicat

"Истина је да је прва и највећа дужност сваког поштеног човека да буде веран владаоцу и исправан у својој служби..."

Slaninar

Da umire javnost napi¹u javno, pa èovek pobegne. Ili to nije sluèajno javno objavljeno?  Opet da nije bilo pritiska javnosti, pitanje da li bi se i¹ta radilo. Sve u svemu nam ba¹ slu¾e na èast. Tragikomedija.

http://www.021.rs/Info/Hronika/Milicev-nestao-u-Turskoj.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DaChaS

Cekaj bre oni objave kao udarnu vest da su saznali ko je ubica sa Brankovog a to sto nije uhvacen to nikom nista,botovi pravi nema sta .

Tatica

Признајем, победили сте. Као искусан човек знам када у дискусији немам шансе против људи наоружаних апсолутном слободом говора, неоптерећених чињеницама, неспутаних нормама. Не бих Вас више замарао својим ставовима и информацијама које, само зато што су са самих извора дешавања, као треба да утичу на Ваше Ставове. Све најбоље Вам желим.

Slaninar

Citat: Tatica poslato 19 Avgust, 2014, 13:31
Признајем, победили сте. Као искусан човек знам када у дискусији немам шансе против људи наоружаних апсолутном слободом говора, неоптерећених чињеницама, неспутаних нормама. Не бих Вас више замарао својим ставовима и информацијама које, само зато што су са самих извора дешавања, као треба да утичу на Ваше Ставове. Све најбоље Вам желим.

Je li postojao neki opravdan razlog da se u novinama objavi ko je osumnjièeni (èime je i on upozoren)?   Meni ne ide u glavu.    [neampojma]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

tokio

Citat: Tatica poslato 19 Avgust, 2014, 13:31
Признајем, победили сте. Као искусан човек знам када у дискусији немам шансе против људи наоружаних апсолутном слободом говора, неоптерећених чињеницама, неспутаних нормама. Не бих Вас више замарао својим ставовима и информацијама које, само зато што су са самих извора дешавања, као треба да утичу на Ваше Ставове. Све најбоље Вам желим.
Ma ne kazemo da nisi u pravu, ovde uglavnom mlatimo praznu slamu ne sekiraj, ali i ti bi trebao da preispitas sebe da li si bas uvek i sve u pravu, a lici da ne verujes da postoji i mito kod saobracajnih policajaca a ne nesto drugo, koliko verujes u tv?

Ivicat

^^^
Nema potrebe za povlacenjem.
Godinama lazu i kradu. Kako prepoznati kada izadju sa istinom? U slucaju nastradalog momka, zvanicnici koji su objavljivali informacije, iza sebe imaju gomilu lazi...

Joker

Sukobi misljenja... Nista novo.. Ima istine sa obe strane.. Ne treba se previse opterecivati sa tim...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...