Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden

u jbt , znaci stizem na vreme :D
Ovo vec spremno za voznju....

perlx

Vidim nema te ovih dana.

ЯЭВОЛУТИОН

ne seri....nemam vise sta da zasrafim.....sediste je na tapaciranju....jurim prednji blatobran, mada sam odneo onaj stari da se krpi....jebe me havarija nije mi jos poslao rezervoar....odnosno cep od rezervoara.....kopam po netu za zmi9gavce.....nedostaje mi jedan duzi i trin plastike i cetri hrom porstena.....imam da prelemim malo instalacije oko satova.....i da Ivan uradi vizir...i da izjurim neke srafove da bi montirao poklopce bregastih......
farba je uzeta za sve osim repa....cekam da mi urade sediste pa da uklapam nijansu ....i da kupim zadnje plocice, posto sam Misi-pei dao set koji mi sad fali....jbg....
Karburatore necu montirati dok mi ne stignu nove gume ...ova stare su onako...nisu lose...ali nemam zelje da se borim sa njima.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Mart, 2014, 19:01
polako delovi postaju forma....jos sminka za final touch




ovo ce da bidne lepo!  [thumb_up]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

kod motora je pravilo....ulozis mnogo truda, mnogo para....uz malo smisla za estetiku ...obicno se dobije lepo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Jo¹ ako su deda i baba blizanci,ihaaaa.

Sumnjam da ima¹ nekoga da ti ovo odradi  ;D


zmiya

Opet on mnogo para,koje si bre ti pare ulo¾io,sve na mufte radi¹..Nego ¹ta bi sa onim otkuvavanjem guma?

ЯЭВОЛУТИОН

sta ja tebi da objasnjavam....nemas hladnjak otkad sam te upoznao....jedva sam te prekrstio da stavimo onu viljusku prenju od r1 diode...i na kraju ...opet fali ladnjak...jebo te ladnjak.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Pa to ti ka¾em,ti se razbacuje¹ hiljadama evara na svkom projektu,¹to meni slepcu ne udeli¹ polovan hladnjak kad ti tolko smeta ¹to nemam..mene ne smeta,voda za dolivanje je d¾abe..
Nemogu da gre¹im du¹u,nije da mi nisi dao koje¹ta..

metarex

Citat: zmiya poslato 07 Mart, 2014, 00:26
Pa to ti ka¾em,ti se razbacuje¹ hiljadama evara na svkom projektu,¹to meni slepcu ne udeli¹ polovan hladnjak kad ti tolko smeta ¹to nemam..mene ne smeta,voda za dolivanje je d¾abe..
Nemogu da gre¹im du¹u,nije da mi nisi dao koje¹ta..

:wtf:
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

Citat: metarex poslato 07 Mart, 2014, 06:04
Citat: zmiya poslato 07 Mart, 2014, 00:26
Pa to ti ka¾em,ti se razbacuje¹ hiljadama evara na svkom projektu,¹to meni slepcu ne udeli¹ polovan hladnjak kad ti tolko smeta ¹to nemam..mene ne smeta,voda za dolivanje je d¾abe..
Nemogu da gre¹im du¹u,nije da mi nisi dao koje¹ta..

:wtf:

NIje u redu sa tvoje strane da im zalazi¹ u intimu...  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zmiya

Aj kad te zanima..dao mi je crevo..i gumu..ali crevo od 36 cm,pa mi kratko..treba mi 38 do 40 cm..

ЯЭВОЛУТИОН

eto njemu malo i 36 cm...a zene sanjaju 22......zato ga i zovu ZZZZZMIYA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

e da,jebo te onaj ¹to ti farbao ram..

Zverinjak II

Auuu, ovo je kao ¹panska serija....

metarex

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 07 Mart, 2014, 09:12
Citat: metarex poslato 07 Mart, 2014, 06:04
Citat: zmiya poslato 07 Mart, 2014, 00:26
Pa to ti ka¾em,ti se razbacuje¹ hiljadama evara na svkom projektu,¹to meni slepcu ne udeli¹ polovan hladnjak kad ti tolko smeta ¹to nemam..mene ne smeta,voda za dolivanje je d¾abe..
Nemogu da gre¹im du¹u,nije da mi nisi dao koje¹ta..

:wtf:

NIje u redu sa tvoje strane da im zalazi¹ u intimu...  ;)

mislis?.... ovo je javno napisano a sta rade u 4 oka to nrbi zeleo da znam ;D ;D :P :P [hello]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

Citat: zmiya poslato 07 Mart, 2014, 09:49
Aj kad te zanima..dao mi je crevo..i gumu..ali crevo od 36 cm,pa mi kratko..treba mi 38 do 40 cm..

a sto brate odma nisi trazio duzu? [neampojma]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 09 Mart, 2014, 11:59
Citat: zmiya poslato 07 Mart, 2014, 11:58
e da,jebo te onaj ¹to ti farbao ram..
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
to se zove krecenje...kad je kako treba onda je farbanje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

juga