Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

lukac

PS poruka za Moto Doktora: imas u Holandiji firmu Motortrend, u mestu Heerenveen tel+31513671334 koji imaju bukvalno sve za stare Wingove,pa vidi kad ti nesto treba. Ja sam imao dva GL1100 ,modelA i Interstate a drugi zeleni  od mog nikad prezaljenog Baneta Divljaka je do pre 7 god bio kod mene a sad je kod Frenkija  jos u Rinfuzi.Evo mene na niskom auto putu dalekih 80-tih sa prvim (i najboljim Wingom).


bogdan

lukac@
jeli to njegov cajger , 750 ccm  a 80 mph  :wtf:


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lukac

Njegov je originalni sat motor ide 190 ali propisi u USA tih god su zahtevali da cajger bude do 80 milja-seti se Laverdi koje su iz USA isto bile izgravirane do 80 milja,jbg glupost, no meni ne smeta.Svasta su Ameri pocetkom 80-tih izmisljali da sjebu male Zute,uzalud.

Marko Denser



Imao sam taj model,dobar motor,prost i lak za upravljanje
On full boost, the GPz750 Turbo shoots, shouts and screams speed.The turbo effect is unobtrusive.

ЯЭВОЛУТИОН

moj prvi veliki japanski motor....posle njega jos pet ili sest z kava 750 raznih tipova.....jedino je primarni lanac problem, ali sam naucio da ga menjam za tren oka....izvadis agragat, otvoris agregat, zatvoris agregat i vratis agregat.....za par sati gotovo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Marko Denser

najprostiji motor od kawasakija vece kubikaze,samo im je kao i kod gpz-a frajlauf problematican i zahteva malo veci posao oko zamene,ali gledajuci na druge stvari sve je prosto i lako za rad,a veoma startan i okretan za tu generaciju
On full boost, the GPz750 Turbo shoots, shouts and screams speed.The turbo effect is unobtrusive.

Kengur

Marko
daj otvori temu o tom turbacu... :)

ili sam je ja propustio negde na forumu...?

Marko Denser

Pitaj druze sta god te zanima,nisam otvarao teme :)
On full boost, the GPz750 Turbo shoots, shouts and screams speed.The turbo effect is unobtrusive.

lukac



Evo jos jedan projekat koji cu da radim kad  malo rascistim motore u servisu: Honda XL75 iz 1978god trebalo bi da izgleda ovako posle restauracije

Inace kupio sam je jer moze da mi stane u gepek mog karavana tako da uvek imas motor gde god ides!

Zverinjak II



krsta63


Gvozden


Lazic

A gde se sedi na tom èudu...??? :o

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

karbi


evo i moje Cz 175/450 iz 1967

Lazic


Zverinjak II

Revolu¹n:

Fiæa je 1.8 turbo,centralni motor,ne bih se gadio.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zverinjak II poslato 30 Januar, 2014, 18:52
Revolu¹n:

Fiæa je 1.8 turbo,centralni motor,ne bih se gadio.
da ali asocira na 700 kila gvodja u tvom dvoristu.....zvacu Viktora!!!!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11