Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick


Havarisan


Aleks Cross


bogdan

 rd 350 ali u  King Keni bojama




Zverinjak II


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Nikako mi nije bila jasna filozofija raznih proizvidjaca da napred stave dva diska a pozadi dobos.... Ae napred disk a pozadi dobos al kad napred ima dva, pa valjda ima potrebe i jedan pozadi...

Biker-Boy

Citat: bigbad86 poslato 06 Decembar, 2015, 21:14
Nikako mi nije bila jasna filozofija raznih proizvidjaca da napred stave dva diska a pozadi dobos.... Ae napred disk a pozadi dobos al kad napred ima dva, pa valjda ima potrebe i jedan pozadi...
nema potrebe, jer jedva da se i koristi zadnja kocnica, pa joj ni ne treba velika zestina koji disk pruza, dobos sasvim lepo radi posao
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Citat: Biker-Boy poslato 06 Decembar, 2015, 21:21dobos sasvim lepo radi posao

Daleko mu lepa kuæa. Govno nad govnima.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Havarisan

Gledam snimak preko telefona pa ne vidim bas tacno ali zbog cega ste ubedjeni da je 350?

Havarisan

Citat: bogdan poslato 06 Decembar, 2015, 20:32
rd 350 ali u  King Keni bojama






Ovo ti je YPVS model a ne LC

Biker-Boy

Citat: Ho¹tapler poslato 06 Decembar, 2015, 21:37
Citat: Biker-Boy poslato 06 Decembar, 2015, 21:21dobos sasvim lepo radi posao

Daleko mu lepa kuæa. Govno nad govnima.
Ti to kudis bivsu CeBejku?  meni je dobos sasvim ok radio, nisam imao prituzbe, a da ne govorim o odrzavanju i prostoti , za takav motor to je sasvim dosta, eventualno da je napred imao veci disk, to bi vise voleo, nego da ima i nazad disk
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

RD350 ypvs...kratko je tu ...ako se ne varam
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

#613
Citat: Biker-Boy poslato 06 Decembar, 2015, 22:19
Ti to kudis bivsu CeBejku?  meni je dobos sasvim ok radio, nisam imao prituzbe, a da ne govorim o odrzavanju i prostoti , za takav motor to je sasvim dosta, eventualno da je napred imao veci disk, to bi vise voleo, nego da ima i nazad disk

Jok.  [nono]
Moj je imao oba diska. Brembo.
Zarekao sam se jednom da nikad neæu kupiti VOZILO koje ima dobo¹. Ni¹ta. Ma kolica za pijacu sa dobo¹om neæu da vidim.(Kompleksi iz detinjstva....  ;))
I disk je x10 jednostavniji sistem od dobo¹a. Odr¾avanje? ©ta na diskovima ima da se odr¾ava? Ulje i ploèice? Ako vodi¹ raèuna o klipovima ni gumice neæe stradati. Jednom u sezoni skinem klje¹ta i èetkicom za zube (curaprox ultra soft) ih operem, odmastim, ispoliram suvom krpom... novo ulje i teraj. To ako ne menjam ploèice. Svaki put kad menjam ploèice i to odradim. 8)
Ko Boky ¹to èisti exup ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Tebe je izgleda silovao neki dobos  [rofl]

Hohštapler

Citat: Hattrick poslato 06 Decembar, 2015, 23:08
Tebe je izgleda silovao neki dobos  [rofl]

Ne volim o tome da prièam  [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

E pa da, ja totalno zaboravih da je tvoj bio onaj noviji tip Italijanski :D  al moras priznati da je odrzavanje dobosa daleko jednostavnije i jeftinije
I feel the need..... the need for speed !!!

bogdan

Citat: Havarisan poslato 06 Decembar, 2015, 21:41
Citat: bogdan poslato 06 Decembar, 2015, 20:32
rd 350 ali u  King Keni bojama






Ovo ti je YPVS model a ne LC

jeste , ono je lc , hromirani rostilj na hladnjaku  

ЯЭВОЛУТИОН

i kolorna shema je od LC-a.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Peki



Draganova gara¾a kao Ali-Babina peæina  [balavi]