Glavni meni

Super single

Započeo perlx, 05 Decembar, 2011, 21:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR


Bori¹a

Pa ustvari samo ti masina od cross-a treba, a ovde bas to nema ;D

AndreyRR

i ram i zadnje vesanje

AndreyRR


AndreyRR

Sto ima lepu kolekciju  [balavi]

Bori¹a

Ah da ja zaboravio
Mada motor je u sustini najskuplji u celoj prici :D

Joker

Prasak, jel dolazis ti na ovo novogodisnje druzenje u Pa?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Plazma Keks

pre bih dao pare na ovo nego na one 2t prdavce od 125  i 250ccm, koji kada ih turiraju na semaforima zvuce kao da umiru.

zemunboy

Citat: Plazma Keks poslato 07 Decembar, 2011, 02:16
pre bih dao pare na ovo nego na one 2t prdavce od 125  i 250ccm, koji kada ih turiraju na semaforima zvuce kao da umiru.
Fotelja bajker, prvo vozi 250cc 2T, pa onda imas pravo da sudis staje valja...

Plazma Keks

znaci moram da se spustim sa 350ccm 2t na 250ccm 2t da bih mogao da sudim?  [ludak]

zemunboy

Citat: Plazma Keks poslato 07 Decembar, 2011, 09:03
znaci moram da se spustim sa 350ccm 2t na 250ccm 2t da bih mogao da sudim?  [ludak]
Ne, nego treba da probas da vozis MOTOCIKL, a ne kotrljajucu furunu IZ-a iz '41....

Plazma Keks

a ti mislis da on nije startan? da nema snage? jedina glupost na njemu je njegov menjac koji ima 4 brzine koje su lose rasporedjene. 1 i 2 kratka, 3 duga i 4 koja moze do 130. nemoj suditi po izgledu. do jaja riba moze da bude glupa ko tocilo, da ne zna da se jebe i da se ponasa ko neka ciganstura sa ciganmale, a moze da bude suprotno.

nano

@zemunboy ocigledno nisi gledao MOTO(R)TEKU, sve preko 50ccm je MOTOCIKL

i da je iz `26 kakve veze ima...  [neampojma]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: nano poslato 07 Decembar, 2011, 10:57
@zemunboy ocigledno nisi gledao MOTO(R)TEKU, sve preko 50ccm je MOTOCIKL

i da je iz `26 kakve veze ima...  [neampojma]
@nano
Ocigledno nisi citao novi zakon...obavezna registracija svake godine za sva vozila na dva tocka koje poseduju motor....ono sto smo mi nekada zvali bicikl sa pomocnim motorom, drzava je ukinula, a nije uvela registraciju za Bicikle...a ista su kategorija u saobracaju i za njih vaze ista ogranicenja (biciklisticke staze, magistralni putevi..i sl.)
A Iz Planeta nije motor pa da ima i 1000 ccm   [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

Citat: Plazma Keks poslato 07 Decembar, 2011, 09:03
znaci moram da se spustim sa 350ccm 2t na 250ccm 2t da bih mogao da sudim?  [ludak]
pa..imas 250 2 t,sa malo pa duplo vise konja,ustvari,,,i troduplo vise konja nego iz...
dovoljno je da probas mz na 300cm,i sve ce ti biti jasno,,ili recimo nekog krosa od 125,a 250 tek....
iz ima zastarelu konstrukciju,lenj je,nepouzdan, trosi itd...tezak je podosta,nije da nemoz da se nabudzi,moze,moze i pita od govana,samo je pitanje ko ce da je jede.
opet s druge strane iz ima nesto sto ti kako ti rece umirajuci prdavci nemaju...
brmmmm

Kengur

Nisam probao rasnu 250 2t, ali verujem da bih se prepao kad bih je zavrnuo... 50/60 ks 2T, ludilo sigurno.

Imao sam rasnu 125 2t full uradjenu, kovani klip, komplet arrow itd, i dan danas me ti motori oduseve. Kad otvore ventil polude...

keks, def treba da probas dobru cvajtaru, onda ce ti neke stvari biti jasne... :)

3006

Ja sam razmi¹ljao o kupovini RS 250, ne¹to mislim da mi to ne bi bilo pametno...

Plazma Keks

2t MX ne poredim. doduse, ne znam kakav je fabricki iz jer je ovaj moj prilicno ogoljen, nema rol bar i tako te zajebancije, viljuska mu je sa MZ etz250, na cilindru mu je prosiren izduvni otvor pa sada razvija snagu kao motor sa turbo punjacem, pa ako oces da ga vozis brze kroz krivine i to, moras da ga vozis na vecoj turazi. ma meni je opusteno dok se kotrlja, super, ionako cu gledati da kupim drugi... honda cr250 ima 40 i kusur konja, motor je lud, a znam isto toliko da ima jos jacih, probao sam je i odusevio sam se, start iza i honde, je kao nebo i zemlja. hondi samo malo dodas gas i eto tockiranja...

Kengur

RS 250 mi je neostvarena zelja... Ali ona je nekako za 2gi motor, nije za svaki dan...

Gašpar

RS250? Moze, moze.. Al sto kaze Kengur, samo da se vozi nedeljom  :D

@Bambi: Ne kudi konja kog nisi jahao. Na RS250 bi osedeo ;D