Glavni meni

Prerade motora

Započeo WOLVERINE, 15 Novembar, 2010, 23:14

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

nano

Slazem se za deltabox, osim kad je FZR u pitanju sa onim udubljenjem (verzija bez R). 900rr sto je neko pomenuo extra izgleda kap SF jos samo dodas SSSA

Dutchman

ma sve moze kad se hoce i ima malo kesha


despic

i sto starije to bolje... ;)
ovo je '93
klasican divljak

mkt


mkt


dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

nano

Nisam ljubitelj sf al ovaj super izgleda. Ne mogu da izvalim jel zx9 il zx7

Dzonsi

Po¹to sam za smjesne pare uzeo transalpa a motor mi je inaèe preru¾an naletim na slike na netu kako je frajer preradio u SM i tako sam poèeo projekat zajedno sa ujakom jer on ipak ima veæe znanje od mene ¹to se tièe motora :)

Od transalpa je ostao samo kostur oko ma¹ine i ma¹ina sa komplet elektronikom i zadnja viljuska..Zadnjaa fela je od auta krakovi isjeèeni i i upletene ¾ice i naba od transalpovog zadnjeg toèka ;D

Evo par slika od motora jos nije gotov puno je posla jos ostalo ali je bar stao na toèkove i poèeo se pomalo vozati oko kuæe  [yahoo]

Maska prednja je stara k'o i ja ali sam je morao staviti zbog policije zbog svjetla :) Lagano prikupljam djelove pa cu se sad kad krenu kise zanimati malo vise oko njega

Poslikacu ga ovih dana malo bolje i staviti dosta toga je odradjeno jer je ovo slikano jos preko ljeta

[attachment deleted by admin]
Burn the rubber not your soul!

UFF

hmmm zanimljivo
mogao bi da otvoris posebnu temu i detaljno da nam kacis slike i pises sta si radio

nano

Ja bi opusteno terao tako :D tema bi bila pozeljna. Koje god je taj transalp?

dr32

Imam pitanje za ljude koji se bave preradama - koliko je ovo izvodljivo i koliko li bi para trebalo za ovo planinarenje?
Prvenstveno mislim na kacenje prednjih oklopa sa farovima, heblovima i svim potrebnim nosacima?
Za auspuh i zadnji blatobram vec znam, i to je najmanji problem (ako izuzmemo finansije :) )
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

nano


Gašpar


nano

Reci, odradjeno do 00 al je na tom samo maska. Na ovim ostalim ima jos sitnih stvari od carbona

Ako nekog zanima evo link http://www.lacomoto.com/












UFF

stavio auspuh ko kanarinac  [rofl]

Gašpar


Taraba

To nije auspuh to je reklamni prostor za sponzore.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt


Gvozden


isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!