Glavni meni

beciklovi

Započeo farbach, 26 Novembar, 2011, 17:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

pa pogledaj viljusku i tocak ;)

Citat: farbach poslato 05 Jun, 2013, 10:47
U nedelju sam napravio 96 km po fruskoj. Sreo sam 10-ak domacih i 7 stranih biciklista. Guzva. Bracni par iz Francuske ide od Crnog mora do Atlantika. On ima oko 60, ona par godina mladja. Kod Lezimira sam sreo dva matora Francuza, imaju i prikolicu, na putu su godinu dana, tako i izgledaju. Idu za Beograd. Jedan ima 60 drugi je par godina stariji. Na kraju, kod Suseka sretnem grupu Engleza. Isto natovareni stvarima, ali na trkackim biciklovima, i drze tempo 33-34 km/h. Nekih 10-ak km sam isao sa njima.  Jedva sam ih pratio, a oni tako ceo dan i dane.
da li si raspolozen na leto za jednu voznju po nekoj od planina u srbiji. kopaonik, zlatibor... ?

farbach

Planiram da odem na Zlatibor, ali enduro rutom, preko Povlena i Jelove Gore. To je nekih 250 km i teba da se predje u danu, pa vezbam.

Plazma Keks

pa ja planiram sa drugarima tako nesto. nikakav DH...
ali za njih je 250km prevelik zalogaj, mozda cak i za mene, ali bih rado otisao na takvu voznju ;D

perlx

Ovaj na linku sa ciklo berze izgleda fino skockan, nikako upropasten.

Plazma Keks

Citat: perlx poslato 05 Jun, 2013, 11:35
Ovaj na linku sa ciklo berze izgleda fino skockan, nikako upropasten.
samo je postavio sliku bicikla kako bi trebao da izgleda, a ne ona beda.... mada vise mislim da se vlasnik bajsa zajebavao ili mu je to privremeno resenje dok ne kupi viljusku. mozda je kupio samo ram... ko ce ga znati

monsterbnt

Citat: perlx poslato 05 Jun, 2013, 11:09
Citat: monsterbnt poslato 05 Jun, 2013, 09:02
Vidim....neko je upropastio cudo od 4200+ eu...
Kako je upropastio [neampojma]

Bem te corava.......

Pogledaj tocak, kocnicu, viljusku na ovome...


I pogledaj kako to treba da izgleda....
Smrt SVIMA!!!!

perlx

Pa dobro, hteo je covek da malo ustedi :P

monsterbnt

Onda neka kupi capriolo
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

ma daj bre, sta se lozite vise... covek se verovatno zajebavao ili ne moze da doceka da vozi bajs a nema normalnu viljusku, pa vozi takav kakav je

perlx

Nemas ti bambi pojma, to je sad moderno, pola bajsa kupis a drugu polovinu uzmes iz zajednicke biciklane :P

Plazma Keks


mkt



TT600

Sad stigli sa Juliska DH i nimalo mi se nesvidja  [glavazid]
Nema mi tu ni s od sporta, ni sportskog duha, vec samo lomljenje bicikla i extremnih filozofa.  [thumb_down]
Dva dana protracih u kampu, klinac se spustio jedno 5 puta, polomio kuku ( nosac menjaca ) nervirasmo se sto nemaozemo naci rezervnu ( specificna za njegov Da Bomb ),  druga dvojica iz nase ekipe isto se iskvarise, uspesmo da sredimo jedan za glavnu trku, i jedan bajs pozajmismo od nekih poznanika iz druge ekipe.
Sve u svemu previse nervoze i maltretiranja.
Inace prvi u klasi Elite bio Kraljic iz NS sa vremenom 2,19
Postavicu ovih dana par slika

Plazma Keks

od klinaca je bio Andrej Nikitin...

jbg, takav je to sport. samo sto to kod nas nije kao u svetu. tamo odlaze da bleje i da se kao trkaju ;)

mkt

jbga steta za bajs, al tako je
bolje bajs nego ruke i noge da se lome
vidi probaj da ti strugar uradi nosac ako moze tj ako imas delove sa stare kuke

TT600

Citat: mkt poslato 23 Jun, 2013, 23:38
jbga steta za bajs, al tako je
bolje bajs nego ruke i noge da se lome
vidi probaj da ti strugar uradi nosac ako moze tj ako imas delove sa stare kuke
Imam delove, ali to je vec druga u mesec dana ( prvu sam bio ubedjen da je zvizno menjacem u kamen, drvo, a klinac kaze da nije - uzeh slicnu i obradih malo coskove sa turpijama, bukvalno- celo jedno popodne turpijao i probavao  [doh] i to radilo desetak voznji i danas ispred mene puce bez ikakvog kontakta sa kamenom, drvetom, ... ) to su neke od krtog ( valjda aluminijuma ) i sad se razmisljam da je pravim od celika  [neampojma]

Plazma Keks

https://www.facebook.com/FullControlBike/photos_stream

da li imas das slike klinca koji je vozio zeleni SCOTT bajs sto se razbio?

Plazma Keks

Citat: TT600 poslato 24 Jun, 2013, 00:41
Citat: mkt poslato 23 Jun, 2013, 23:38
jbga steta za bajs, al tako je
bolje bajs nego ruke i noge da se lome
vidi probaj da ti strugar uradi nosac ako moze tj ako imas delove sa stare kuke
Imam delove, ali to je vec druga u mesec dana ( prvu sam bio ubedjen da je zvizno menjacem u kamen, drvo, a klinac kaze da nije - uzeh slicnu i obradih malo coskove sa turpijama, bukvalno- celo jedno popodne turpijao i probavao  [doh] i to radilo desetak voznji i danas ispred mene puce bez ikakvog kontakta sa kamenom, drvetom, ... ) to su neke od krtog ( valjda aluminijuma ) i sad se razmisljam da je pravim od celika  [neampojma]
nemoj od celika ni slucajno. bolje da se polomi ta kuka nego da trajno ostetis ram ili da moras da kupujes nov menjac.

TT600

Andrej Nikitin je pobedio u Hobi klasi ( ako je to taj decko od 15 god sa duzom kosom ) - nisam siguran ...

Citat: Plazma Keks poslato 23 Jun, 2013, 23:35
od klinaca je bio Andrej Nikitin...

jbg, takav je to sport. samo sto to kod nas nije kao u svetu. tamo odlaze da bleje i da se kao trkaju ;)