Glavni meni

Pogodi motor

Započeo Gašpar, 22 Novembar, 2011, 19:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Bimota tada nije postojala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverka

JUJU ...SRAMOTA ...zaboravih DA JE TO svabija C.C.C.C.C
Never ride faster than your angel can fly

:D

ЯЭВОЛУТИОН

ajde jos pomoci...italijanski motorcikl...agregat je engleski.....ovo je trkacka varijanta....civilna nije imala rupe po ramu.
Godinama se pominjala ali ovo su prve slike koje sam video...ove godine su se pojavile
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy


ЯЭВОЛУТИОН

hmmmm pa neces se ovajdis....kao sto rekoh nije bas redak, ali je redak
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Pa ti nas dobro zezas revolution, verovatno da su napravili seriju od dva komada a prvi je odmah puko a ovo je drugi!!!

zemunboy

Ja odustajem... ne znam za ostale... izvukao si neki motor na kom je Krkobabic ucio da vozi :P

ЯЭВОЛУТИОН

Nije bas tako.... a da vas zezam.....ne znate vi kako ja to mogu.....Godinama sam se bavio restauracijama pa sam vitlao za retkim komadima.....kako lepih i retkim motora ima....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

ajde kacim sutra resenje akoi ga ne bude...da ne zamarate vijuge
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Citat: srbac poslato 23 Novembar, 2011, 23:44
Pa ti nas dobro zezas revolution, verovatno da su napravili seriju od dva komada a prvi je odmah puko a ovo je drugi!!!

Verovatno tada nisu i imali ime, nego su ga prodali kao prototip,pa je sad neko drugo ime u pitanju koje niko nezna jer je tu firmu nasledila nevencana zena pa se promenilo prezime!!!

Gašpar

Nasli smo osnovu (hvala hpg [cheers] )



Samo jos da otkrijemo koji italijan ih je iskopirao  ;D

perlx

Citat: zemunboy poslato 23 Novembar, 2011, 23:45
Ja odustajem... ne znam za ostale... izvukao si neki motor na kom je Krkobabic ucio da vozi :P
[rofl] [rofl] [rofl]

Da nije laverda ?  [neampojma]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gaspar poslato 24 Novembar, 2011, 00:17
Nasli smo osnovu (hvala hpg [cheers] )



Samo jos da otkrijemo koji italijan ih je iskopirao  ;D
ovo gore je cs1 i jeste iz tih godina dakle 30 te4
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Pa ja napisa Norton a relolucija zeza za sve pare

perlx

Citat: srbac poslato 24 Novembar, 2011, 01:01
Pa ja napisa Norton a relolucija zeza za sve pare
Norton nije 'talijan  [neampojma]

Citat: perlx poslato 24 Novembar, 2011, 00:19
Da nije laverda ?  [neampojma]

ЯЭВОЛУТИОН

Ni laverda nije postojala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Moto Aquila

[attachment deleted by admin]

zemunboy

BRAVO merixe.... sad ti postavljaj da ne cekamo revoluciju....

ЯЭВОЛУТИОН

Inace agregat je od Rudge ulstera 500, 4 venitla twin port.....jako retko
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy