Glavni meni

DAKAR 2012.

Započeo ljilja-pei, 18 Novembar, 2011, 11:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Evo,ako zavr¹i vi¹e takmièara nego pro¹le godine,banujete me na dva dana..Ako zavr¹i manje,nek se samobanuju na dan ovi ¹to su mi dali minuse..

ЯЭВОЛУТИОН

eto, samo da znate...posto su Gaboru javili da na ovom forumu ima gumila hejtera i nepostovalaca lika i dela doticnog Sagmeistera...on je odlucio da se registruje na onaj tamo forum....znate vi dobro koji....jer tamo ga svi vole i ostuju i navijau za njega a ako se i pojavi neko ko nedeli isto misljenje odmah ga iskljuce iz rada foruma.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Ka¾em da æe biti bolje plasiran nego pro¹le godine,oni opet udri po minusima..

Gavrolini

ovde ga niko ne mrzi ,bar ja nisam primetio da ga neko mrzi . Jednostavno neki od nas ne smatraju velikim uspehom samo zavrsavanje relija...mozda je to trebao da bude cilju prvoj godini ali sad vec ne bi smeo da mu to bude jedini cilj. Jel ima neko podatak da li je trenutno od Gabora bolje plasiran neko ko prvi put ucestvuje ove godine i da li ove godine ima neka zena ispred njega?

UFF

Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2012, 19:02
Jel ima neko podatak da li je trenutno od Gabora bolje plasiran neko ko prvi put ucestvuje ove godine i da li ove godine ima neka zena ispred njega?

[rofl]


sto si bre zao

Gavrolini

Nisam zao , ozbiljno pitam, mrsko mi da ronjam sad po rezultatima, znam da je to predhodnih godina bio slucaj ,pitam kakva je sad situacija

RAmireZ

Citat: revolution poslato 05 Januar, 2012, 18:08
eto, samo da znate...posto su Gaboru javili da na ovom forumu ima gumila hejtera i nepostovalaca lika i dela doticnog Sagmeistera...on je odlucio da se registruje na onaj tamo forum....znate vi dobro koji....jer tamo ga svi vole i ostuju i navijau za njega a ako se i pojavi neko ko nedeli isto misljenje odmah ga iskljuce iz rada foruma.....

Na¹ao sam ga:
Èlan od:
    22-October 09
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Odustao? Zakucao motor?

Gašpar

Gle stvarno, nema ga u rezultatima [neampojma]

Tihi_ZR

Motor mu je stao, njegov sin je rekao da su ga prevezli helikopterom u bivak.  :(

ЯЭВОЛУТИОН

na ovoj etapi ce biti izgleda dosta odustajanja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TT600

Citat: RAmireZ poslato 05 Januar, 2012, 01:12
...
Ne znam taène proporcije u finansiranju njegovog uèe¹æa na Dakaru, ali mi se èini da dr¾ava Srbija ima vrlo mali udeo u celoj prièi. Gabor finansira jedan deo, a najveæi sponzor je EuroPetrol, pa onda ostali. Bez obzira na visinu iznosa sponzorstva tra¾i se ne¹to zauzvrat, a to je reklamiranje. ©to je du¾e Gabor u trci, vi¹e se pokazuje na snimcima, du¾e traju reklame, mo¾e sponzorisanje i dogodine. Nema tu neke ljubavi, èista matematika. I osim ¹to je Gabor dobar vozaè, dobar je i menad¾er èim je uspeo da uèestvuje sve ove godine. Van pameti je da bi privukao sve sponzore i utro¹io dobar deo godine na pripreme i onda rekao: "OK, ti si neki mlaði, uspe¹an si u moto kross takmièenju, evo ti momèe sve sa¾vakano, tvoje je samo da sedne¹ u avion i da vozi¹ Dakar!" Tako ne¹to mo¾e samo svom sinu da uèini.
...

Sto bre ocrni tako svog komsiju ?  [klanjam_se]

Po gore navedenom i predhodno recenom - u mnogim postovima Gaborovih obozavaoca - ispada da mi treba da navijamo za sponzorusu koja zna malo matematiku i razume se u menadzment   [nono]

Izvinite, ljudi , ali za sportistu sa takvim osobinama i takvim stilom voznje na Trkama, NEMOGU DA NAVIJAM !

Bishke

GABOR SAGMAJSTER ODUSTAO!!!! Po recima Ricarda Sagmajstera Gabor je odustao zbog kvara motora,nije pao i nije povredjen, jednostavno je motor stao i nije hteo da upali.Gabor je u tim trenucima bio oko 50. mesta, a kvar se desio u sred pustinje pa je i slepanje ili guranje do cilja bilo nemoguce. SVAKA CAST MAJSTORE, DOGODINE U NOVE POBEDE!!!

ovo je sada izaslo na face-u
You should do one thing every day that scares you

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

lord_oblivion

Koji motor be¹e vozio ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

Pa lepo sam ja rekao da je KTM kriv za sve......a oba JINCHENGA jos u trci....KINA rules
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa nije ni cudo
nadrkali 70konja iz 450kubika i misle da ce da izdrizi danima po ceo dan pun gas preko pustinje?

misa-pei

A lepo je mogao da krene Afrikom...
Država je najveći neprijatelj naroda

nemanja

ktm= kratkotrajno turisticki motor sta je mogo da ocekuje ,mogao sam mu pozajmim hondu duze bi trajala