Glavni meni

Sta stoji iza znaka Vaseg motocikla Logo

Započeo Charuga, 16 Novembar, 2011, 13:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Citat: nenooo poslato 25 Novembar, 2011, 23:20
ne moras nista da postavljas...i ne trazim nikakve dlake u jajetu nego sam ti samo napisao kako je na yamahinom sajtu. pozdrav!
vidim da mi neko dao i negativnu ocenu...interesantno kakvih ima ljudi

Ja sam se iz najbolje namere potrudio da obogatim forum i ovim zanimljivostima......preneo sam samo sa druge strane sto je napisano.....
A ti lepo pretresi sve sajtove pa napisi sve to malo bolje i meni ce biti drago sto si ulozio trud i necu te kritikovati bez obzira sto cu verovatno negde drugde naci neslaganja...

MILJAN

#21
Citat: nenooo poslato 16 Novembar, 2011, 22:18
YAMAHA - na slici nisu ukrsteni kljucevi nego akusticne viljuske ,nema veze sa motorima
Znaèi klavijature na toèkovima? :D Lepo sam napisao da oni prave klavijature i hi fi ....  :P :P :P
©alim se, naravno.. Yamaha je dobra i jaka firma... Nema razloga za prepucavanjima.... Meni je akustièna vilju¹ka drugaèija od violinskog kljuèa- istini za volju... Ali i to je nebitno... Bitno je da je jasan logo i da je odredio osnovnu delatnost firme..
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

Kao sto je honda definisana kao proizvodjac motokultivatora, kawasaki Teskih masina, a Suzuki onog govneta od automobila zvanog alto...isto govno ko maruti 800
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Ja sam pisao o logou firme i znaèenju simbola. Ne vidim simbol te¹kih ma¹ina u nazivu kawasaki.... Znaèi ma¹i¹ kontest prethodne diskusije... Kod Yamahe sam skapirao u logou da se radio o toèku tj. motorciklima i muzici tj. gitarama, hi-fi opremi i sl.... To je cela prièa...Nema nikakve filozofije...
Cave ab homine unius libri

^SuPeR_MiNt^

Ne ne , Miljane necemo da vredjamo , covek je lepo rekao da su radili ORGULJE i HARMONIKE , nemoj sad tu klavijature :D

Charuga


MILJAN

Citat: Charuga poslato 27 Novembar, 2011, 21:47
I hi-fi.......  :P
auuuu.tu su odlièni..Imam Yamahu rxv 559 audio-video receiver... Radi kao ludo.... Svaka èast.-.  ;)
Cave ab homine unius libri


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Charuga


nenooo

@Charuga niko te nije vredjao ni ulazio u sukob,u potpunosti odobravam tvoju temu a ti nemoj da se ljutis ako se neko ne slaze u nekom trenutku sa tobom ili te ispravi...

MILJAN

OPu¹teno ljudi....  Bolje da planiramo gde æemo na proleæe... Ebe¹ logoe...Svi japos motori su po meni dobre spravice..  [thumb_up] [thumb_up] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
Cave ab homine unius libri

^SuPeR_MiNt^

Opusteeeno Nenooo rodjo , tek ti je 12 poruka , polako , precuti po nekad, dok en utvridis kako sta ide , nisu ovde ljudi zli , cak su mnogo bolji nego tamo ... manje pametuju ... to je vrlina :) jer sto rece Munze ili Srbac Lako je pridikovati sa tribine :D  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Charuga

Citat: nenooo poslato 28 Novembar, 2011, 00:47
@Charuga niko te nije vredjao ni ulazio u sukob,u potpunosti odobravam tvoju temu a ti nemoj da se ljutis ako se neko ne slaze u nekom trenutku sa tobom ili te ispravi...


Opusteno  [cheers]

Plazma Keks

kupio sam bio yamaha integrisano pojacalo, uporedio sa svojim i vratio ga prodavcu... sranje zivo...
u yamaha znaku su akusticne viljuske, a muzicki kljucevi nemaju nikakve veze, prvo sto se nalaze na pocetku svakog notnog reda, drugo ni oblik im se nikako ne podudara. deluje sasvim logicno sto se tice felne, tako da ne vidim razlog zasto ne bi predstavljalo to sto je charuga rekao.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 28 Novembar, 2011, 02:21
kupio sam bio yamaha integrisano pojacalo, uporedio sa svojim i vratio ga prodavcu... sranje zivo...
u yamaha znaku su akusticne viljuske, a muzicki kljucevi nemaju nikakve veze, prvo sto se nalaze na pocetku svakog notnog reda, drugo ni oblik im se nikako ne podudara. deluje sasvim logicno sto se tice felne, tako da ne vidim razlog zasto ne bi predstavljalo to sto je charuga rekao.
ko je spomenuo logiku....
Znate li onaj vic o logici i panduru....
Dakle sretne pandur svog skolskog druga.
-pa gde si
-evo studiram LOGIKU
-a sta ti je to
-pa ....jel imas ti kuci akvarijum
-imam
-dakle logicno je da volis sva ziva bica
-da
-dakle posto je i covek zivo bice ti volis i ljude
-ali posto si ti muskarac logicno je da volis zene
-da
-e posto volis zene logicno je da nisi peder....jel ti sad jasno
-da
zaputi se pandur u stanicu i tamo ga napade nacelnik , sto kasni
-sreo sam drugara, znas on studira logiku
-sta ti je to-upita ga nacelnik
-paaaa....imas li ti kuci akvarijum
-ne
-pa ti si peder
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


mkt


Plazma Keks