Glavni meni

Decembarsko panèevaèko meseèarenje - Decembarsko druzenje

Započeo The One, 13 Novembar, 2011, 15:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Povezani događaji

Gašpar

Sledeca investicija MotoManijaka - Kupovina svadbarskog satora ;D ;D ;D

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Ja razmisljao da oteram sve u pm na poslu, dam otkaz i otvorim neki kafic sto blize centru a sa parkingom za motore ispred
Da li bi od toga preziveo nemam pojma ali bi bar u toku leta stalno bilo puno
Problem je sto bi za koju godinu postao alkoholicar pa sam zato i odustao od ideje :D

Joker

Ima tu logike ali ne mora samo da se pije... Mozemo malo i da se drogiramo! ;D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Kad razmislim morao bi ipak lokal da bude u mom kraju da mogu kuci pijan peske da odem
Ili to ili da zivim u tom lokalu (na spratu, podkrovlju)

Nadalina

Citat: Joker poslato 12 Decembar, 2011, 12:34
Ima tu logike ali ne mora samo da se pije... Mozemo malo i da se drogiramo! ;D

Bar nije kabasto k`o alkohol! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

Taraba

Citat: UFF poslato 12 Decembar, 2011, 12:35
Kad razmislim morao bi ipak lokal da bude u mom kraju da mogu kuci pijan peske da odem
Ili to ili da zivim u tom lokalu (na spratu, podkrovlju)

Najbolja opcija da ¾ivi¹ iznad. I napravi¹ tobogan kao Nikola Kojo u Mi nismo anðeli (prvi deo)
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Jes pa da mi onda svu upadaju na gajbu i kad je lokal zatvoren da me prekidaju dok ebem :D

The One

Citat: UFF poslato 12 Decembar, 2011, 12:55
Jes pa da mi onda svu upadaju na gajbu i kad je lokal zatvoren da me prekidaju dok ebem :D
zavisi ko ti bude cimer/ka :P
Andjeli1 - Nikola nisam ti ja majka
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Taraba

Citat: UFF poslato 12 Decembar, 2011, 12:55
Jes pa da mi onda svu upadaju na gajbu i kad je lokal zatvoren da me prekidaju dok ebem :D

A brate... ima¹ vrata na rupU... sa bravom. Mo¾e i na RFID karticu, da impresionira¹ ¾ene.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

coe

Neko je sinoc pitao za ovu devojcicu, pa evo da mu ugodim (namerno nisam stavila ovo u temu sa muzikom)


Gabriella Cilmi - Sweet About Me
"Covek je srecan onoliko koliko misli da je srecan."
Okreni na igru ;)

velja


Lazic

Dobar dan sa mamurne strane galaksije... Mental note, ne preterivati sa pivom, drzati se rakije i gej piva... Dakle, moji divni Manijaci, stvarno bi mogli bar jednom mesecno da se druzimo, potpuno je nenormalno... Dakle, dok se snimci uploaduju. da turim neku sliku, ako ima dobrih... Recimo, Ljilja u nekom cudnom raspolozenju... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

[attachment deleted by admin]

ljilja-pei

Nemam vi¹e opciju "hvala", pa HVALA ovako.... :)

Rekoh veæ da je crno vino bilo jako dobro :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Havarisan


mkt


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

mkt


misa-pei

Inaèe, jeste da mi je nazeb danas ne¹to gore (ili, ako je nazebu bolje, meni je gore, ili ako je nazeb...), uop¹te mi nije, ¹ta vi¹e, sad mi nazeb lak¹e pada zbog provoda sinoæ, vredelo je "¾rtve".

Manijaci su opravdali svoje ime. Ka¾e mi drugar, panèevac, da u Munu odavno nije bilo tako buèno dru¹tvo koje se tako lepo provodi. Jo¹ jedan plus za nas.

Mada, pusti manijake na livadu i daj im ne¹to da popiju, mada ni to nije nu¾no, dobar provod je zagarantovan.
Država je najveći neprijatelj naroda

mojsa

Bilo je odlicno sinoc , evo par fotografija i od mene...