Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko

Citat: hurricane poslato 06 Oktobar, 2016, 12:22
Citat: Boban_m poslato 06 Oktobar, 2016, 01:32
Gdje stadosmo...a da, kod licnih iskustava sa BMW

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/Mobile%20Uploads/DSC_0517_zpsllpr7nxq.jpg


..ni¹ta stra¹no, dvokomponentnim bison lepkom zakrpi¹ hladnjak, selotejpom far da ne kisne,

haubu skine¹ okrene¹ naopako na neki travnjak malo iskaèe¹ po njoj, i æo¹ak ako je malo povukao ve¾e¹ lancem za banderu i u rikverc krrrrk..

fixya za manje od 10 usd

i jedno dobro poliranje

Boban_m


Lazic


MIGE


Gavrolini

Citat: Boban_m poslato 06 Oktobar, 2016, 01:56
Nabo sam jedan on onih glupih pikapova otpozadi, blejao u telefon. Iscurio mi antifriz, morao na slep kamion.
Tako si mogao nabosti i motor. Nije pickup glup sto ti vozis i blejis u mob.

Boban_m

Kakav crni motor, krenuli sa semafora tek u desnoj traci i lik odjednom nicim izazvan stao u onoj sekundi u kojoj sam pogledao u tel. Nemam obicaj da to radim, niti ljudi imaju obicaj da staju na putu nizasta ali kad se sve poklopi onda se desi. A to da li su glupi ili ne, moras da okusis saobracaj ovde da bi znao.

Andreja

Citat: Boban_m poslato 06 Oktobar, 2016, 01:56
Nabo sam jedan on onih glupih pikapova otpozadi, blejao u telefon. Iscurio mi antifriz, morao na slep kamion.

Bolje u pikap nego u nekoga na motoru.

Edit, prokomentarisao pre nego ¹to sam i¹èitao komentare na ovoj, poslednjoj stranici.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: hurricane poslato 06 Oktobar, 2016, 12:22
Citat: Boban_m poslato 06 Oktobar, 2016, 01:32
Gdje stadosmo...a da, kod licnih iskustava sa BMW


..ni¹ta stra¹no, dvokomponentnim bison lepkom zakrpi¹ hladnjak, selotejpom far da ne kisne,

haubu skine¹ okrene¹ naopako na neki travnjak malo iskaèe¹ po njoj, i æo¹ak ako je malo povukao ve¾e¹ lancem za banderu i u rikverc krrrrk..

fixya za manje od 10 usd

[rofl]

Lazic



DebeliZmaj

proveri ti dal za njega ima delova u blizini .. pogotovo megavci :))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Kupio sam za drugaricu E46 325i 2004 sa 96.000 milja, sve fabricki. Cudo jedno kako je ocuvan, osjecaj u voznji kao da je nov.

UFF

ima li to gde da se vozi tamo a da ne najebes od kamera i presretaca?

Boban_m

Na Turnpike na 90 mph nece nista, onda malo nacepis za test kad nema nikog okolo i opet u normalu.

UFF


Boban_m


UFF

ma ja bi neko bezakonje, bar za nas turiste, tipa egipat

ja bi da koristim svu snagu svog vozila kad god to mogu i ako nikog drugog ne ugrozim da ne odgovaram za to

od prilike isto sto imamo i za  motore u Srbiji

ako to nije moguce onda stvarno ne vidim poentu svih tih silnih kubikaza i konja, zar nije bolje onda voziti dizela? ne sto manje trosi vec ako ne mozes da koristiis konjazu i max brzinu onda bar da koristis obrtni moment i ubrzanje svaki put kad stisnes gas

Boban_m

Pa nije jer je dizel najskuplji a i svaki seljacki pik up ima masinu od 4-5 soma kubika i ne zelis da ti svira iza tebe pri ubrzanju. To sto ti zelis ne postoji.

UFF


Lazic