Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: dr32 poslato 18 Februar, 2016, 00:57
Kad smo vec kod bahanalija sve tri 6-ice na parkingu jednog skromnog zubara  [cheers]





ja verovatno ni ovaj zuti nikad necu moci da kupim ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

patak91

Pa sa takvim stavom sigurno neæe¹ :D

UFF

zuti mogu da kupim sutra, beli za koju godinu, ali koji ce mi qrac?
moze ta kinta pametnije da se potrosi, a evo ga i ispravan stav koji patak pominje:

NE RADI ZA NOVAC, NEK ON RADI ZA TEBE

Hattrick


Andreja

Trebao je pre kupovine da odveze auto na inspekciju ali nema veze :)

Naravouèenije. Plati ljude da ispregledaju auto, u¹tedeæe ti novaca.

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


Simi1993









Evo krenuo malo sa sredjivanjem...Tepih je bio toliko prljav kao da su se svinje igrale po njemu :D Patos za ne poverovati, trnku rdje nema kao novv  [yahoo]   A da pale si u neke 17-ke felne...sledece je spustanje za par cm :D

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

patak91

Samo ti kaci i dalje proces :)
Samo da i ja dodjem do bemkice, kacicu i ja ;)

VR 46

Simi otvaraj bre novu temu i lagano kaci slikeee  [watching]
Twist of wrist!

Simi1993

Otvoricu samo da se nakupi materijal :D  Nego imam problem, ne znam gde da presvucem tapacire na vratima ima neki beli ciganski skaj... Pitao Stiva ali on ne radi kola :(

Zeljkamp

Ima par tapetara u Beogradu koji bi to mogli da ti odrade ali su im cene prilicno visoke. Generalno, ne bi bilo lose da pitas SSZGO-a za savet kako sam da prelepis tapacire. On ima iskustva lepljenjem na Aston Martinu, na kome je lepak za nijansu losiji nego na BMW-u. ;)


EDIT :

I da, umalo zaboravih. Oglasio sam auto.  [cheers]

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7795245/bmw-318-i
TwinZ Auto & Moto

VR 46

Citat: Simi1993 poslato 24 Februar, 2016, 20:32
  Nego imam problem, ne znam gde da presvucem tapacire na vratima ima neki beli ciganski skaj... Pitao Stiva ali on ne radi kola :(
Vidi sa SSZGO-om? ;D
Twist of wrist!

Simi1993



Tapaciri trenutno ovako izgledaju pa ako imate neku ideju sta kako slobodno recite...  ;D A da tabla je crno-siva

SSZGO

Moja ideja je da teras tu vurunu kakva jeste bez dinara ulaganja dok se ne raspadne. Sve sto ulozis je baceno vreme I novac jer je auto raspad. Ja sam ulozio svoje vreme da lepim nebo na kolima koja su u salonskom stanju tj mint condition. Pa da kazes nije gubljenje vremena. Potrosio 5 sati na auto od 50000. Ti na ovaj auto treba da ulozis 2000 sati a vredi 3000.
Pa da radis za 2e na sat neki posao posle 2000 sati kupices mnogo bolji auto....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MIGE

Citat: SSZGO poslato 25 Februar, 2016, 06:53
Moja ideja je da teras tu vurunu kakva jeste bez dinara ulaganja dok se ne raspadne. Sve sto ulozis je baceno vreme I novac jer je auto raspad. Ja sam ulozio svoje vreme da lepim nebo na kolima koja su u salonskom stanju tj mint condition. Pa da kazes nije gubljenje vremena. Potrosio 5 sati na auto od 50000. Ti na ovaj auto treba da ulozis 2000 sati a vredi 3000.
Pa da radis za 2e na sat neki posao posle 2000 sati kupices mnogo bolji auto....
a neko to radi zato sto voli i ne gleda na sat  ;)

Hohštapler

Nemoj ga spu¹tati, uje¹æe¹ sam sebe za kurac posle kad ti gume budu kaèile rubove...
Mada po slikama, ima¹ dosta mesta...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kengur

Citat: SSZGO poslato 25 Februar, 2016, 06:53
Moja ideja je da teras tu vurunu kakva jeste bez dinara ulaganja dok se ne raspadne. Sve sto ulozis je baceno vreme I novac jer je auto raspad. Ja sam ulozio svoje vreme da lepim nebo na kolima koja su u salonskom stanju tj mint condition. Pa da kazes nije gubljenje vremena. Potrosio 5 sati na auto od 50000. Ti na ovaj auto treba da ulozis 2000 sati a vredi 3000.
Pa da radis za 2e na sat neki posao posle 2000 sati kupices mnogo bolji auto....

Koliko si ulozio u onog CRXa sto si imao pre x godina...?  :)

Svako ima svoju zabavu, svaki ugao gledanja je drugaciji...

Joker

On to sada ne vidi, jbg, sada ima para.. A pare te uce stvarima koje nisi znao.. Ako nisi to znao Kengure.. Sirotinjo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

SSZGO

Citat: Kengur poslato 25 Februar, 2016, 17:13
Citat: SSZGO poslato 25 Februar, 2016, 06:53
Moja ideja je da teras tu vurunu kakva jeste bez dinara ulaganja dok se ne raspadne. Sve sto ulozis je baceno vreme I novac jer je auto raspad. Ja sam ulozio svoje vreme da lepim nebo na kolima koja su u salonskom stanju tj mint condition. Pa da kazes nije gubljenje vremena. Potrosio 5 sati na auto od 50000. Ti na ovaj auto treba da ulozis 2000 sati a vredi 3000.
Pa da radis za 2e na sat neki posao posle 2000 sati kupices mnogo bolji auto....

Koliko si ulozio u onog CRXa sto si imao pre x godina...?  :)

Svako ima svoju zabavu, svaki ugao gledanja je drugaciji...

zato sto sam bio glup... pa bar nekog da posavetujem da ne radi isto...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor