Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

meni nije pun q ali sto bih ga punio bezveze :)
bivsa profesorka engleskog prodaje, znate kakva je macaaa [yahoo] prava milf :D

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6744862/bmw-320-d-automatic

uvek sam joj zagledao bmw kad sam bio na odmoru.. cak smo pricali o njemu par puta :D

hatrik, svojevremeno je deda u zameni dobio golfa2 1.6 dizel automatik :D ono je rizik voziti, kad treba da presalta hoce da se raspadne, kanta nenormalna...

ali bmw sa 130-150ks sasvim solidno gura automatika, siguran sam

UFF

suv ce i da bude
borisa pitaj milfacu kako je nije sramota da vozi takav ruzan zimski set?
bolje da je na celicnim ostala

Bori¹a

sta se zensko razume u felne [doh]
voleo bih i ja X3 2.0d 4x4 automatik al nema :D tj ima ali ne za male pare.... ili jos bolje X1 [djavo]

Hattrick


Bori¹a

hahahhah pa dobro, skroman sam i svestan da nema za toliko


BOKYBOY

#3326
Citat: Andreja poslato 16 Avgust, 2015, 13:46
U starom je imao V8 4.4, ¹ta je u ovom sad? I sigurno ima neki fen, drugaèije ne mo¾e da ima 800 konja pa da ga jebe¹ :D

;)

! No longer available

prve probe,tek da se oseti auto...bez setapa...fabricki trapovi jos uvek...

MIGE

Citat: BOKYBOY poslato 24 Avgust, 2015, 11:54
Citat: Andreja poslato 16 Avgust, 2015, 13:46
U starom je imao V8 4.4, ¹ta je u ovom sad? I sigurno ima neki fen, drugaèije ne mo¾e da ima 800 konja pa da ga jebe¹ :D

;)

! No longer available

prve probe,tek da se oseti auto...bez setapa...fabricki trapovi jos uvek...
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic]

Andreja

Vidi se da su prve probe, ne¹to nisam odu¹evljen kako kontroli¹e auto posle toliko godina bavljenja driftom :) Al sviða mi se autiæ, 600 konjiæa :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

Citat: Andreja poslato 24 Avgust, 2015, 18:52
Vidi se da su prve probe, ne¹to nisam odu¹evljen kako kontroli¹e auto posle toliko godina bavljenja driftom :) Al sviða mi se autiæ, 600 konjiæa :D

...da bre,prvi put ga je isterao na stazu pocetkom Jula,ovde je jos imao fabricke trapove i 600 konja...eee posle je dodato jos svasta nesto...sad jede malu decu... [djavo]

sremac

aa o njima se radi 011 rejsing be¹e? imali su dosta zanimljivih auta, aera, imprezu, GTRa ? :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Andreja

Za sada znam za ¾estoko bud¾enu WRX STi, 206icu, E30 M3 sa motorom iz Saab-a (2.3 Aero), jest GTR... Ima ih na CBC forumu, pratio sam to ranije dok nisam pre¹ao na duplo manje toèkova :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

#3332
...da,da...Subaru otisao..ali zato Aero.... [balavi]...moj favorit...stao mi na srtu prosle god...ja sa ZZR-om...odrao me kao slinu... [panic]

...evo klinac balavi u njemu...
http://s4.postimg.org/igtq4p5ho/20130623_155944.jpg

sremac

nisam znao da su plavog oni pravili, secam se proslog da je skoljka bila zapaljena i onda su od nje pravili onaj narandzasti v8, koji je kako sam skontao samo presvuèen u srebrnu foliju i Kurbalija se takmièio par godina s njim.  A subaru je boles  za sebe, koliko se secam bilo je price o nekih 1000+konja
budala na leru, mudonja u kontra smeru


Zeljkamp

Jana i ja se dosadjujemo u redu na granicnom prelazu Scepan polje. Inace, ovo je prva marka automobila koju je izgovorila.  [hello]

https://www.facebook.com/Zeljkamp/videos/10205983643364766/?l=6591678449381399078
TwinZ Auto & Moto

Lazic


UFF


Boban_m

Sta je ovo ckode, trojka nije, kec? A sad ti lamperija ne smeta  :P

perlx