Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pittatore


BOKYBOY


Andreja

U starom je imao V8 4.4, ¹ta je u ovom sad? I sigurno ima neki fen, drugaèije ne mo¾e da ima 800 konja pa da ga jebe¹ :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

ima li ko kakva iskustva sa e46 320d automatik, 136ks?
nije iskljuceno da zimus prodam motor i kupim ovo...

Lazic


Bori¹a

nije pajser nego nemam auto, a posto sam daleko od grada moram busom, a bus mi na 3km od kuce...

Lazic

Pozajmi auto od dede i ne budali... :P :-*

Bori¹a

ako pocnem da sljakam na jesen uzecu i auto a ako ne onda kurac, jedno ode :D
zao mi motora jbg, retko ko moze da stane panduru i da se kezi sa 600 kubika a da mu ovaj ne moze nista :D

bobangsxr

Jel prijatelju... kolika ce da ti bude plata, ako u jesen krenes da radis a u zimu kupis e46  :wtf: :wtf:

Lazic


Bori¹a

hahahahahah pa nisam mislio odmah tako, nego bih pozajmio al bih imao odakle da vracam ako radim, kontate :D

Lazic


Bori¹a


Hattrick

Citat: Bori¹a poslato 16 Avgust, 2015, 20:49
ima li ko kakva iskustva sa e46 320d automatik, 136ks?
nije iskljuceno da zimus prodam motor i kupim ovo...

Turbo Garett hoce da se raspadne nekoliko puta pre 200k km, i hoce usisne klapne od bakelita da se polome i da udju u usis/cilindre, i polome sve unutra. Turbo se resava montazom Mitsubishija umesto Garetta, i klapne se stavljaju aluminijumske umesto bakelitnih, ili se potpuno skidaju i stavljaju cepovi. Ako su na autu te dve stvari resene, ostali defoi su minorni. I da, zajebi automatik.  ;D

Bori¹a

automatik je majka nad majkama i ako ikad budem u mogucnosti vozicu automatik... ne bih dao automatika za manuelnog da je pun gepek para

Lazic


MIGE

Citat: Bori¹a poslato 16 Avgust, 2015, 23:00
automatik je majka nad majkama i ako ikad budem u mogucnosti vozicu automatik... ne bih dao automatika za manuelnog da je pun gepek para
to si definitivno u pravu  [thumb_up]


UFF

i meni pun qrac saltanja
treba mi neki manji 2.0d x4 automatic

Hattrick

Meni Automatic bas odgovara samo na SUV-ovima, bilo kog tipa, i velikim limuzinama sa ogromnim momentima, tipa A8, S klase i slicno.
Kad vidim Clio 1.5d automatic, desni volan, dobijem proliv momentalno  :)