Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DraganPavlicevic

Taj isti Bumbar je  kao èovek lo¹.Jednu moju prijateljicu je zavrnuo za dva soma  iako mu je ona pomogla kada mu je pozajmila 4000e.

pittatore

Takve teme sa njim nisam dotakao tako da zaista neznam, pricam samo o motorima sto pravi.

MIGE

mislim da ima 800 ps,pretpostavljam da su to radili bokijevi drugari iz tunning garaze...

BOKYBOY

Citat: MIGE poslato 07 Avgust, 2015, 19:44
mislim da ima 800 ps,pretpostavljam da su to radili bokijevi drugari iz tunning garaze...

...ma da bre...to su oni skroz neozbiljni momci...zalepili foliju i misle da sada ima toliko konja... ;)

Zeljkamp

Ni sam nisam mogao da verujem koliko sam stvari uspeo da ponesem. Dok sam pakovao nije izgledalo da ih ima puno. Medjutim... :)

TwinZ Auto & Moto


UFF

BMW Styling 167 je nadrkana seljacka felna koja je za M6 ili slicno izdrkavanje a ne za elegantan kulturan auto

ova 67ica sa M5 mu odlicno stoji kao i fabricka 73ka koju sam ja posle kupovine jurio i imao
za zimski set moze 43ka od 15"

Andreja

#3287
Citat: UFF poslato 13 Avgust, 2015, 00:03
BMW Styling 167 je nadrkana seljacka felna

Kapiram da ti se ne sviða ovaj toèak ili kako stoji na nekom autu, ali da ka¾e¹ da je seljaèka felna...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stefanalcatraz

samo ¹to su na M6 i M5 i¹le 18-ke i 19-ke,na ovom su 17-ke,na mom su M135 18

Zeljkamp

Na Stefanovom autu je style 135 a ne 67 i to je po meni jedna od najboljih felni za e46. Steta sto se ne prave manje od 18".

EDIT :
Pretece me Stefan.
TwinZ Auto & Moto

UFF

Citat: Andreja poslato 13 Avgust, 2015, 00:24
Citat: UFF poslato 13 Avgust, 2015, 00:03
BMW Styling 167 je nadrkana seljacka felna

Kapiram da ti se sviða ovaj toèak ili kako stoji na nekom autu, ali da ka¾e¹ da je seljaèka felna...


svidja mi se do 00 felna ali jednostavno ne ide na E46
to je elegantan i umeren auto, kombinacije lepotice i zveri
ide samo na neki M (pozeljno ofarban u seljacko zutu drecavu boju) jer vise otkriva nego sto pokriva a to je vulgarno za usaglaseni E46

ps. izvinjavam se za gresku ali kad sam video 167 na e46 odmah sam se iznervirao :D

stefanalcatraz

felna originalna 18 ili 19 je prelepa na svakom bmw-u,dal limuzina ,kupe ,karavan
http://tinypic.com/hvrthh.jpg


UFF

jbg svako ima svoj ukus ali po meni ta felna ide samo za modele za koje je i radjena M5 i M6 i nikako mi ne stoji nova felna na starom modelu auta
ajd okaci je na e30 pa reci kako je do jaja, ne ide bre

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stefanalcatraz

pa nisam kaèio jel mi ne ide,ali na e39-ci mi najbolje stoji

stefanalcatraz

Oz futura uf uf :) ali ove ferari po meni nikako, za e30 ac schnitzer i te oz

Lazic



pittatore

Ovu tablicu setaju sa jednog bmw-a na drugi :D

BOKYBOY

Citat: pittatore poslato 16 Avgust, 2015, 11:29
Ovu tablicu setaju sa jednog bmw-a na drugi :D

...taj prvi BMW vise ne postoji...a vozac je isti... ;)