Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46


Evo ga moj bivsi E36 318i,veruj mi se vukao po asfaltu koliko je slabo isao,pritom je imao m40 motor koji je klaparao kao dizel,losa glava bila,trosio ulje...sledeci bmw nece biti ispod 2.0... [nono]
Twist of wrist!

Andreja

Dosta je te¾i e36 od e30, ali ni e30 ne bih vozio ispod 318is ili 320i :) Kenjam, vozio bih ali nije to to :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

andreja ne bi 318 a bolikic hoce m1 a oboje zajedno i ja sa njima nemamo za registraciju i plin a neki ozbiljnji auto :D
pun kurac seronja na forumu

Boban_m

Da nije maste, kako bi znao sta su ciljevi u zivotu...

UFF

pa da zivimo u amerikama :)


tako bar televizija kaze
to je jedini cilj

Andreja

Citat: UFF poslato 09 Januar, 2015, 02:53
andreja ne bi 318 a bolikic hoce m1 a oboje zajedno i ja sa njima nemamo za registraciju i plin a neki ozbiljnji auto :D
pun kurac seronja na forumu

A ¹ta je forum (generalno, ne ovaj nego SVAKI) nego gomila seratora koji prièaju o stvarima koje ne poznaju? :D

Bobane, sve si rek'o :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Nemaju dzabe kockice onaj sat umesto obrtaljke,to je da meris koliko ti vremena da se dovuces do 100kmh   ;D
Twist of wrist!

bokilic

Citat: UFF poslato 09 Januar, 2015, 02:53
andreja ne bi 318 a bolikic hoce m1 a oboje zajedno i ja sa njima nemamo za registraciju i plin a neki ozbiljnji auto :D
pun kurac seronja na forumu
pa zavisi.ja mogu i auo od 5000cm da registrujem za male parice,doduse na foru ,a nije na invalida, i sve legalno,tako da se kubikaze nesekiram ,
plin obavezno bre...pa nek guta i 20litra,sa sekventom nema to creva da ispadaju,da pucaju detonatori itd, a nema ni neke razlike u voznji.
kazu znas bmw pa jos  i pln....pa sta...bolje da trosi manje u parama nego isto ,kad ti dodje zuta minuta ako ti se bas bas izvlace performanse..pa prebacis na dugmence na benzin i cepaj...mada nema tu vise neke razlike ....ali eto..meni zenin e39 na plin sekvent,nema neke razlike izmedju voznje na plin ili benzin.
eh,nezalim se ja za to oko [potrosnje i registracije,,sam nema  za male parice to sto  bi ja hteo...to kad dobijem na loto...UPLATI MI LISTIC  :)
brmmmm

pittatore

Citat: VR 46 poslato 09 Januar, 2015, 06:19
Nemaju dzabe kockice onaj sat umesto obrtaljke,to je da meris koliko ti vremena da se dovuces do 100kmh   ;D
Koliko sati imas do 100kmh ;D

BOKYBOY

...bese davno,97-ma,cini mi se,moja kocka,323 motor...fantastican auto... [srce]



Hurricane

..sjajan je taj 323, snage na pretek..

Kostić

ovakvog imo moj biv¹i pa¹a. arèili ga za sve pare pa mu ispao kardan, meni otpao toèak, posle mi se ugasio na vr brda a nema koènice kad se ugasi. biv¹a zena mi prebledela, a bog me spaso nizbrdo u rikverc... al je va¾no bio bemve. sad je alfista za sve pare

http://www.todoautos.com.pe/attachments/f28/125654d1221759593-bmw-1602-ano-74-busco-parabrisas-maf2008-102.jpg

VR 46

Twist of wrist!

UFF

cigan
to zeleno je trebalo da bude crno ili crveno

ali posto je aerikanac operisan od ukusa to je onda ok (isto vazi i za indijce i slicne :D)

VR 46

imas nesto protiv nas zelenih? [prebicute]
Nikako crna felnaa na autoo  [nono] crvena mozee  [thumb_up]
Twist of wrist!

UFF

nije crna rubovi su polirani
a sto zelena ako je auto beo?
da mu nije mozda enterijer zelen?

CIGAN

Boban_m


bigbad86

Mozda ima euro 15 pa malo zagadjuje pa je ono kao "zelen"

PS: rom!

VR 46

Ukusi su razliciti,ali sam za to da ako je auto jedne boje,tipa kao ovaj bele sa crnim lajsnama,bas treba neka razlicita boja da se napravi kontrast  [neampojma]
Twist of wrist!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !