Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

znam
gledao odavno
klip napravljen fore radi i nema previse smisla

mislim ima ako hoces da punes nekoliko mesecnih plati za 1 dan da bi krenuso neku drolju/sponzorusu sto je glupo jer ako te drolje interesuju njih mozes da jebes i za dz a ako se lozis na sponozoruse... e pa jbg onda placaj, mada ne znam nikog ko se ne to lozi :D

verovatno je hteo da ispadne smeker i da joj dokaze da je ona na prodaju da bi ona pozelela da bude sa njim u vezi da bi mu dokazala da nije tako
samo sto to jedino na filmu pali, u stvarnosti bi jos i otkaz dobio istog dana, a platu i istedjevinu je jos juce potrosio  [rofl]

pa eto sad je smeker i klosar u isto vreme, al je juce jebo gazdaricu i vozio X5

Plazma Keks

film je pokazao da su ljudi cesto jako povrsni, nista vise ;D

metarex

Citat: UFF poslato 17 Februar, 2014, 19:18
znam
gledao odavno
klip napravljen fore radi i nema previse smisla

mislim ima ako hoces da punes nekoliko mesecnih plati za 1 dan da bi krenuso neku drolju/sponzorusu sto je glupo jer ako te drolje interesuju njih mozes da jebes i za dz a ako se lozis na sponozoruse... e pa jbg onda placaj, mada ne znam nikog ko se ne to lozi :D

verovatno je hteo da ispadne smeker i da joj dokaze da je ona na prodaju da bi ona pozelela da bude sa njim u vezi da bi mu dokazala da nije tako
samo sto to jedino na filmu pali, u stvarnosti bi jos i otkaz dobio istog dana, a platu i istedjevinu je jos juce potrosio  [rofl]

pa eto sad je smeker i klosar u isto vreme, al je juce jebo gazdaricu i vozio X5

e ovo se u nas srba broji ;D ;D ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

aco.paun

Jel ko primetio da se restoran gde to dvoje jedu zove Balkan? Sigurno smo popularni tamo  ;D

UFF


Darko

nikad nije registrovan , tj , garancija mu nije ni pocela ;)

Boban_m


UFF


UFF


Andreja

Kakva debilèina treba¹ da bude¹ da overi¹ banderu na tolikom parkingu... Svaki put se iznerviram.

http://25.media.tumblr.com/ca6eb7c44bea3dbb7be5184884baa2ff/tumblr_n1q21h5OzY1scoil4o1_1280.jpg
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: Andreja poslato 28 Februar, 2014, 23:07
Kakva debilèina treba¹ da bude¹ da overi¹ banderu na tolikom parkingu... Svaki put se iznerviram.

http://25.media.tumblr.com/ca6eb7c44bea3dbb7be5184884baa2ff/tumblr_n1q21h5OzY1scoil4o1_1280.jpg
Jo¹ malo pa æe da polete...:o


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


MIGE


BOKYBOY


MIGE


BOKYBOY

...ne mislim...znam... ;D ...mnooogo....ali vredi svaku paru...imao sam tu cast da se uverim licno... [panic]