Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

#2400
uljni separator? zar nije to filter ulja ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

nije
to je dilter turbine i niko ga nikad ne menja a posle placu

kosta jebem li ga 50e
ali mozes da menjas samo ulozak a ne celo plasticno kuciste samo sto ulozak ne prodaju bas sve firme


evo pa zovi redom




AUTO LINE sarajevska 44 08-20h 361 95 95 361 93 43
LULE bulevar kralja aleksandra 325 08-19h  24 27 882 servis 063 33 00 27
AUTO S cvijiceva 72 32 90 774
ALONE ugrinovacka 116c 210 80 28 61 40 78 08-20h servis 063 84 26 818 bmwalone.co.yu



ps. sto se tice stavke br.3  kad stisns i drzis dugme za otkljucavanje na kljucu treba da ti se spuste prozori a kad drzis za zakljucavanje da se podignu, nadji nekog elektricara koji radi alarme da ti to resi

Zeljkamp

Lep !

Za diskove,plocice, setove kvacila i ostale delove zovite Lamelu iz Novog Sada. Osetno jeftiniji od drugih. Prodaju mahom prvu ugradjnu i salju postom na adresu. Ja nisam uzimao od njih ali sam cuo na nekoliko strana reci hvale. ;)
TwinZ Auto & Moto

DebeliZmaj

uff: ce zamenemo i taj ulozak ... hvala za kontakte ... autoline sam nashao sajt, pa svakako planiram odem do njih ...
a to za alarm ... pa da ali ja ne drzim .. samo kratko stisnem .. i on umesto normalno samo da mi otvori vrata
on i spusti prozore..   [veryangry]
zeljkamp: sjajno bajno !  [yahoo]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bokilic

a....sto menjas diskove...moja 5tica posle 430.000km jos uvek ima fabricke odlicne diiskove... ja sam je pazario na 90.000km...a vozila se muski...
brmmmm

DebeliZmaj

iskreno nisam josh zagledao ... onako na blic dok su menjane gume ...
kao sto rekoh ... sledi detaljan pregled ;") realno nije da mi se zuri ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

gojko

Debeli diskove bolje obradi za 600din po komadu ako nemaju veliki zazor,  jer bolje neces kupiti od fabrickih, kompletne plocice u Auto line su 4650 din.
Sto se tice kljuca mozda ti je sjeban i ulo¾ak brave u vratima i on ume da jebava ali nista strasno. To resavas najkvalitetnije u zemunu (Ristiæ servis za kljuceve). Nek ti majstor opere i oèisti EGR ventil i usisnu granu kad veæ sredjujes sve. Separator OEM je 3200 din, a imas u sarajevskoj ponekad da nadjes i zamenski (koji je odlican) za 2000 din i menja se za 5 min.
Lupanje pozadi mogu biti odbojne gume na amortizerima to nebi trebalo da bude vise od 2000 din.
Nadam se da sam ti nesto pomogao ;)

DebeliZmaj

gojko: e jeste ... ulozak brave ... ne ferecera... samo se vrti kljuch ;) ... vidish nije mi palo na pamet da moze to da bude.. yey !:)
jesi pomogao kako ne :) ... iako si se mrshtio tamo kod serbduck-a kad sam te upoznao ;)))
- prvo hocu vidim ovu zajebanciju sa prozorima zashto drnda, sve ostalo cu reshavam nije problem, ondak prvo da odem do ristica da pogleda ulozak taj ...
ako imash lokaciju ili sajt ili kontakt sjajno ... moze na pp ali bolje ovde da josh nekome bude korisno :)
- zamenski ako imaju bice on .. ako ne ... OEM ...
- za lupanje pozadi to mi josh neko reko te gume ... al meni cudno sto mi se u jednom trenutku uchinilo
kad hocu krenem nazad... kao da malo zablokira zadnja neka kochnica...al videcemo .. mozda je samo stajao
malo pa cemo repariramo ako treba ...
- diskovi ... kochi on sad skroz dobro ... kad budem doshao do njih, slika, vishe slikica pa cu cujem mishljanje cenjenog konzilijuma ;)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

gojko

011/219-7337 Ristiæ
22. oktobra 16 u Zemunu

Ma diskove menjaj kad isteras ploèice do kraja, pa uzmi komplet.. Ja zamenio pre 15 dana.

DebeliZmaj

kako aj vozim znachi na prolece :) ...
rekoh li ja da sam uzo penzionerski bmw ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

gojko

Ja veæe neko vreme razmisljam da uzmem neku 520d ili 525d.. e39 ili e60.
Mada mi se nesto mota po glavi i Honda Accord 2,2 i-ctdi 2007 - otkud znam!

UFF


gojko

Citat: UFF poslato 06 Novembar, 2013, 12:04
E60 definitivno :)
Nervira me onaj tockic preko kog sve palis i gasis. Vise mi se svidja tabla e39 sa vekikom navigacijom ili dvd.. Inace vozio sam par komada 530d i idu kao rakete a ove slabije nisam imao prilike da vidim kako idu..
Cini mi se da je 525d idealan u odnosu (servis, registracija, potrosnja)..

ranko

Logicno bi bilo E60...

Pitanje : Da li stoji tvrdnja zagrizenih sektasa da E60 nije BMW... tipa da gradacija ide E39 pa F10 a izmedju nema nista ?

Nesto tipa kao E46 pa prazno mesto pa F30 ...

Mislim meni je E39 drkanje a E60 drkanje na kvadrat... iako bih pre a da mogu uzeo novu nadrkanu 39ku nego 60ku :) mada mozda i serem...

Kum uzeo E60 u M Optic pa moram da slikam da okacim... usralo ga za 15.000 2008 godiste mislim...

UFF

u pravu si za E46 pa F30 :) tj moze E92 izmedju ali E90 nikako
E60 ili vole ili mrze bmw ljubitelji
nema ravnodusnih
meni je prelep
E39 je lep ali mi je previse retro, ali ako ti se taj fazon svidja onda se ide na pravi auto, jedan jedini i neponovljivi E38


http://7solutionsracing.files.wordpress.com/2010/09/bmw-e38-740i-745-slammed-sedan-vip-02.jpg
http://www.motormavens.com/emAlbum/albums/Antonio%20Alvendia/Feature%20Cars/BMW%20E38%20740%20740iL/_fullsize/BMW-e38-740i-745-slammed-sedan-vip-03.jpg
http://s10.postimg.org/hexa97atl/e38_730d_by_Shadow_Photography.jpg

gojko

Imao sam ga vec.. mislim da sam vec pisao o tome.. Bio je 740IL. Problem je sto je taj auto prete¾ak za nase puteve i brzo se razjebe trap a pogotovo amortizeri ;(
Petica je idealna... Video sam jednu 525d u M opremi u novom pazaru. auto je drkanje. mislim da je lik trazio 6500e

UFF

pa malo je veci i malo tezi od petice
meni je petica mrcina i prevelika za grad
bem li ga ja bih najradije novi Z4 :)

ranko

Ja sam bio na inch od toga da kupim u stock stanju 740 ali bez motora pa da jurim neki 2.5 ili tako nesto da ubacim... bio je mislim oko 1000 evra... a unutra ... novo...

ali jbg ... ne slusam sebe... nego... nema veze :)

Uff... nece brate nikada ali nikada niko da proizvede nesto cak ni nalik e38... po meni tu su i sebi i drugima rekli : ok sad prelazimo svi na pravljenje letecih :)

gojko

bio je na oglasu neko vreme taj bez motora u Beogradu. secam se kao nov.
Ali 2,5 je slab motor za tu karoseriju.. Ne moze jare i pare ;)

ranko

Ma islo bi to bez problema uz mali cip...

za ibarsku i autoput dusu dalo... ali jbg :)