Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

..ja sam probao taj Merc i oseæao sam se kao da mi je pukla kesa sa 10 grama èiste koke u ¾eludcu..

e sad u BMWu me vozio prijatelj a nisam primetio neku sliènu situaciju, sem mnogo vi¹e proklizavanja i muke oko dr¾anja pravca..

ranko

Da bi se utvrdilo koji je bolji... treba dosta testiranja...

ali jedan je vise ikona od druge ikone...

pise na gepeku 1slovo1broj ...

ps. da se razumemo nemam ni prema jednom neke favorite... zna se koji auto je obelezio kraj 80ih pocetak 90ih... sa HF znakom na haubi... isti onaj koji sada pravi automobile i to na propaloj chrysler platformi... eeee Italijo... Indijo!

Hurricane

 [clapp] [clapp] [clapp]
bravo Ranko, respect za Integrale

Plazma Keks

video sam juce jednu crvenu u martini nalepnicama pored MR-a.... kadice, ovo ono. zlo od automobila

cika zuba

A gde ima 10grama èisdte koke?! ;D
[/

Hurricane


Andreja

Lepo je COSWORTH sklopio ovog Mercedesa :)
Al' odlièan auto, nema ¹ta... S' tim ¹to je meni e30 m3 no1 svih vremena.

"I went on the internet and I found this!"








Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

imam ja jedno pitanje:

video sam jedan m5 a isto i ovaj.. u cemu je fora da ima 2 papucice a leva je iste sirine kao kad ima tri?
zar ne treba ova jedna da bude sira (kocnica) ?

pit

Citat: UFF poslato 08 Maj, 2013, 02:56
ma nemoguce bre zeljkampe ti mora da si zrtva agresivnog marketinga  [rofl]

           A j samo malo da ti pokvarim raspolozenje...

E 63 AMG vs M5 F10 0-300 km/h

Plazma Keks

Citat: Bori¹a poslato 08 Maj, 2013, 21:12
imam ja jedno pitanje:

video sam jedan m5 a isto i ovaj.. u cemu je fora da ima 2 papucice a leva je iste sirine kao kad ima tri?
zar ne treba ova jedna da bude sira (kocnica) ?
ne...

bucko


stefanalcatraz

Po meni je Andreja najbolje objasnio - e30 v 190

Dzambo

 :)

[attachment deleted by admin]


stefanalcatraz

Zapalio ja neki dan za Slovaèku po http://home.mobile.de/AUTOSALON-JAN-KRSKA#des_174696945 ,pre toga sam prièao sa prodavcem 2 puta i pritom me uveravao kako je ispalio vozaèev jastuk prilikom bla¾eg udara u branik ¹to se vidi i na slici,a nisam hteo da propustim priliku da me auto sve skupa izaðe oko 4500€ a kod nas najjeftiniji ristajling kupe dizel 6600€.Kad sam do¹ao,imao sam ¹ta i da vidim: ceo prednji trap razvaljen,hladnjak izlomljen,karter probu¹en,a motor propao na zemlju,felne prednje nema veæ onaj mali pomoæni,a  njegov odgovor na to je: mehanièar se oti¹ao sinoæ malo provozati pa ga nabo od dole na neke ¾ardinjere,al spustiæu ti 500e, a ja  [veryangry],al sreæom me drug smirio,a situaciju smo izgladili tako ¹to je pozvao direktora,koji se pojavio u velikom stilu sa Gl-om 63 Amg i rekao mi da izaberem drugi auto i da æu dobiti veliki popust,na kraju je tako i bilo,uzeo drugi auto sa popustom od 600€,al i dalje  :'( za kupeom

mkt


stefanalcatraz

A4 tdi


[attachment deleted by admin]

skijash

Umesto bmw kupe kupio audi karavan. Nema mnogo smisla :)

stefanalcatraz

Bolje da sam kupio ½ne¹to½,nego da se vraæam prazan sa prikolicom i tro¹kom 350€,jel jasnije sad  :)